Programmi eesmärk on arendada uuenduslikku lähenemist luksuskaupade (autod, kosmeetika, joogid, mood, lõhnaained, käekotid, ehted, pagas, jahid ja kellad) professionaalse luksusmärgi juhtimise juhtimine. Programm pakub 21. sajandil luksuslike tarbekaupade sektori keerukaid küsimusi, mis on seotud kontseptsioonide ja platvormidega, nagu brändi juhtimine, turundus, reklaam ja sotsiaalne meedia.

Õpetamismeetodid

Teid õpetatakse loengute ja seminaride seast. Tööstuslike külastuste ja tööstusharu praktikutega peetavate arutelude kaudu on olemas ka elava tööstuse projektiga seotud võimalused.

Hindamine põhineb kursuste läbiviimisel. See hõlmab esitlusi, portfelli, aruandeid ja juhtumianalüüse, mis annavad teile mitmeid meetodeid, et näidata oma arusaama õppetööst

Mida ma õppin?

Teadmistepõhise õpetamise ja õppimise kombinatsiooni abil saate arusaamist luksuskaupade tootmisest, turustamisest ja tarbimisest, viidates ümmargusele majandusele, mida näevad luksus brändijuhi sõltuv roll. Programm hõlmab ka eetikat, ettevõtete sotsiaalset vastutust, ettevõtlust ja juhtimist, varustades teile mitmeid oskusi, mis võimaldaksid teil võtta luksuskaupade tööstuses nii loomingulisi kui ka juhtpositsioone.

Programmi pakuvad teaduskonna töötajad otseselt tööstuse kogemus. Kursus rakendab akadeemilist teooriat luksuskaupade globaalsetele probleemidele, pakkudes teile oskusi ja kindlustunnet, et töötada tõhusalt luksuskaupade tööstuses töötavate spetsialistidega. See selgesõnaline tööstusharu keskendumine suurendab lõpetajatele tööalast konkurentsivõimet luksuskaupade sektori kõigis aspektides.

Standardse sisenemise nõuded

Esimene kraad, mis vastab 2: 2-le (teise klassi), tunnustab ülikoolis tunnustatud ülikooli või selle samaväärset üksust mis tahes teemal.

Õpilased vajavad IELTSi 6,5 (või kõrgemat), ükski element ei ole alla 5,5 või samaväärne.

Karjäär ja edasine õpe

Programmi eesmärk on suurendada oskuste omandamise oskusi teadmiste omandamise kaudu, julgustades ettevõtluskäitumise arengut oma karjääri püüdlustes. Mõned kõrgkoolid võivad püüda saada ülemaailmseks luksusbrändijuhiks.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 11 kursust Northumbria University London Campusis »

Viimati uuendatud July 11, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
- Suurbritannia / EL: 7995 £ rahvusvaheline: 14 000 naela
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Are you management material?

Discover Northumbria University London Campus