Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Üleilmne linnaelanikkond, kus asuvad 4 miljardit ja 28 megateed, elab linnaelul olulisi muutusi. Tekkivad uued sotsiaalsed rühmad, elanikkond vananeb, perekonna üksused laienevad ja hajuvad, töö on muutumas juhuslikuks ja terved kogukonnad on liikunud veebis. Samal ajal ilmuvad linnade äärealadel, eri kultuuride ja nüüd ka erinevate põlvkondade vahel uued sotsiaalsed lõhed.

Paljud linna selgitamiseks, kujundamiseks, arendamiseks ja juhtimiseks kasutatavad mudelid on vastanud muutustele. Veel hiljuti aga ilmnevad uued võimalused ja nende tagajärjed lubavad olla sügavad: tänapäevased ühiskondlikud liikumised, automatiseeritud ehitustegevuse tarneahelad, tehnoloogiaplatvormid, juhtimiseta transport ja logistika, hajutatud vee- ja energiainfrastruktuur - kõik muudavad radikaalseks linna põhifaktorid.

MA City Design programm on 15-kuuline MA, mis on suunatud areneva arhitektide põlvkonnale, kes on huvitatud uute sotsiaalsete, tehniliste ja ruumiliste uuenduste lähendamisest ning nende potentsiaali kasutamisest alternatiivsete linnaelu vormide loomiseks. Selle tuumaks on usaldus disaini unikaalsesse võimekusse ja mõtlemisvormide väärtustesse. Programm on valdkonnapõhine, projekteeritud ja projektipõhine. See pakub ainulaadset, skalaarset lähenemist linnaarengu haridusele, mis ühendab arhitektuuri-, tehnoloogilisi ja teaduslikke uuringuid. Samuti on programm seotud Londoni praktikaga uuendusliku partnerlusskeemi kaudu.

Õpilased õpivad pidama läbirääkimisi keerukate linnaosaliste ja nende valimisringkondade vahel. Erandlik stuudiopõhine mudel pakub õpilastele rangeid ja eksperimentaalseid platvorme ruumilise ümberkujundamise arendamiseks ja testimiseks laia rahvusvahelise ja kohaliku konteksti piires. Programm tutvustab õpilasi uute arvutus-, visualiseerimis- ja esitusviiside kui oluliste komponentidega linnade kujundamise ja juhtimise ümber kujundamisel tulevikus. Õpilasi julgustatakse arendama lähenemisviise linnaehituslikule praktikale, tuginedes olemasolevatele ja alternatiivsetele linnamüügimudelitele.

Londonis asuvas kolleegide ja mentorite võrgustiku loomise kõrval on üliõpilastel võimalus omandada kraad maailma juhtiva kunsti- ja disainiasutuse raames, sealhulgas juurdepääs radikaalse ja eksperimentaalse interdistsiplinaarse töö rikka kultuurile Royal College of Art . Programm pakub üliõpilastele võimalusi Londoni ja rahvusvahelisel tasandil suhelda linna disaini juhtfiguuridega.

Ajakava on kavandatud selleks, et soodustada praegusel hetkel praktiseerivate kandidaatide osalust ja otsida võimalust jätkata kohaliku disaini kõrgemat kraadi Royal College of Art .

MA sisenemisnõuded

Royal College of Art lõpetajad on osa maailma juhtivast rahvusvahelisest loominguliste inimeste võrgustikust, kes jätkuvalt meie ümbritsevat kultuuri kujundavad.

Teid hinnatakse teie olemasolevate omaduste põhjal, nagu on näidanud nii oma töös kui ka intervjuudes, samuti teie potentsiaalist programmi kasu saada. Hindamisel võetakse arvesse järgmist:

  • Teie töös ilmneb loomingulisus, kujutlusvõime ja innovatsioon
  • Teie võime suhelda erinevate meediakanalite kaudu
  • Intellektuaalne osalus asjaomastel aladel
  • Asjakohased tehnilised oskused ja üldine intervjuu tulemus.

Sa oleksid pidanud omandama hea bakalaureuse kraadi, eelistatavalt maastikuarhitektuuri, arhitektuuri, linnaplaneerimise või muu sellega seotud disaini valdkonnas, kuigi teatud tingimustel tuleb arvesse võtta ka teisi taustapilte. Oluline on tõendeid intellektuaalse ja kutsealase uudishimu kohta ning valmisolekut osaleda rangelt ja nõudlikul õppeperioodil.

Portfell

Disain Portfell on vajalik eeldus, et siseneda programmi, kui teie esimene kraad on Arhitektuur või seotud disaini distsipliini. Peaksite esitama digitaalse portfelli oma online-rakenduste alal nelja kuni kümne lõpetatud projektiga. Iga projekt peaks sisaldama pealkirjakujutist ja kuni 6 galerii pilti. Peaksite kirjeldama maksimaalselt 100 sõna iga pealkirja pildi ja pealkirja kohta kuni 50 sõna iga toetava galerii pildi kohta.

Kui teie eelnev kraad on disainil, millel puudub disaini komponent, näiteks sotsiaalteadused, geograafia, linnaarengud, planeerimine või ökonoomika, kaalume rakendust, kui eelnev töö on erakordselt positiivne ja õpilased suudavad näidata oma võimet töötada koos ning aitavad kaasa multidistsiplinaarsetele meeskondadele. Otsime tõendeid kriitilise mõtlemise, innovatsiooni ja mõju kohta valdkonnas, kui hindame taotlusi projekteerimata valdkondades.

Koostööloa esitamisel täpsustage seda ja selgitage oma rolli ja vastutust selgelt.

Taotluse esitamisel ei tohiks esitada tegelikke esemeid, skeemiboksid, füüsilisi portfelli ega muud meediat. Mis tahes ülaltoodud materjali esitamine ei ole lubatud. Kui teil on portfelli puudutavaid küsimusi, võtke meiega ühendust aadressil city-design @ RCA .ac.uk

Intervjuu (kui see on kutsutud)

Programm võtab teiega ühendust, kui olete valinud nimekirja ja kutsute teid intervjuule.

Teie intervjueerib kuni kolm akadeemilise personali liiget ja üliõpilase esindajat.

Kui teete veebipõhise portfelli esitamise, peaksite intervjueerima oma esitusviisi oma füüsilises vormis, samuti kõik hiljutised tööd või tööd.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
15 kuud
Päevane õpe
Price
14,500 GBP
Õppemaks 2017/18: Ühendkuningriik / EL: 14 500 £ aastas; Overseas: 34 000 £ aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev