MA Creative Writing

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Shaindy Rudoffi kraadiõppekava loomingulises kirjutamises on magnet inglise keelt kõnelevatele iisraellastele, samuti juutidele ja mitte-juutidele üle maailma. Kaheaastane programm, mis asub Bar-Ilan University inglise kirjanduse ja keeleteaduse osakonnas , pakub magistrikraadi inglise kirjanduses, mis on spetsialiseerunud kirjanduskirjandusele, luule või loomingule.

Bar-Ilan University asub Tel Avivi äärelinnas ja ainult tund autosõidu kaugusel Jeruusalemmast.

Tel AvivAdam Jang / Unsplash

Programmi õpilased on vanuses 21-71 aastat ja tulevad kogu maailmast. Kuigi programmis vaadeldakse juutide ja kirjutamise pikka traditsiooni, pole päevakorda, vaid hea kirjaoskust. Meie õpilased ja külastanud kirjanikud kogevad sageli oma aega programmis eluvõimelise perioodina.

Programm korraldab iga kahe aasta järel toimuvaid konverentse ja sponsoreid mitteametlikke kohtumisi kirjanikega Jeruusalemmas ja Tel-Avvis.

Alaline teaduskond: Marcela Sulak, Evan Fallenberg, William Kolbrener, Ilana Blumberg, Michael P. Kramer ja Dalia Rosenfeld

Varasemad külalisõppurite hulka kuuluvad Jane Bernstein, Joseph Skibell, Melvin Jules Bukiet, Atar Hadari, Joan Leegant, Bret Lott, Jonathan Wilson, Steve Stern, Mark Mirsky, Risa Miller, Tony Eprile, Abby Frucht, Assaf Gavron ja Jennie Feldman.

Külaskirjanike hulka kuuluvad Alicia Ostriker, Erika Meitner, Ilana Kurshan, Rachel Kadish, Sana Krasikov, Joseph Skibell, Max Apple, Eva Hoffman, Gerald Stern, Aharon Appelfeld, Etgar Keret, Rebecca Goldstein, Peter Cole, Adina Hoffman, Dara Horn, Nathan Englander, Ethelbert Miller, Marita Golden, David Bezmozgis, Joy Katz, Phil Schultz, Todd Hasak-Lowy, Meir Shalev, Rodger Kamenetz, Assaf Gavron, Robin Hemley, Michael Collier, Roya Hakakian, Sarah Van Arsdale ja Peter Bricklebank. Gabrielle Calvocoressi jt.

Programmi nimetatakse Shaindy Rudoffi armastavas mälus (1966-2006), kelle visioon ja pühendumus võimaldasid programmi võimalikult hästi.

Loodame, et kaalute liitumist selle erakordselt kirjavahetusega.

Programmis tunnustatakse meie asutajate Shaindy Rudoffi, z'l, Michael P. Krameri, Sharon Friedmani, Allen Hoffmani, Linda Zisquit'i ja meie heategijate Sheldoni, Z'I ja Hedda Rudoffi panust.

Sissepääs ja kulud

Shaindy Rudoffi loomingulise kirjutamise lõpetaja võtab vastu mitmekesise üliõpilaskonna kogu maailmast. Oleme tervitanud igas vanuses õpilasi Austraaliast, Zimbabwest, Lõuna-Aafrikast, Ameerika Ühendriikidest, Kanadast, Indiast, Iirimaalt, Saksamaalt, Soomest, Taanist, Brasiiliast, Ühendkuningriigist ja loomulikult ka Iisraelist.

Kõigil taotlejatel peab olema bakalaureusekraad või samaväärne. Üliõpilasi, kes ei ole inglise keele kirjanduses või sellega seotud valdkonnas omandanud üliõpilasi või lõpetajaid, võib küsida kuni kaks eelduskursust (hashlamot) inglise kirjanduse ja keeleteaduse osakonnast

. Nende maksumus ei sisaldu standardsetes õppemaksudes.

Rakendusjuhised

A. Esimene samm: loomingulise kirjutamise programmi rakendamine

 • Taotlusvorm: Täitke ja esitage osakonna Shaindy Rudoffi taotlusvorm.
 • Nõutavad lisamaterjalid: Koos vormiga palun saatke järgmised andmed:
  • Kirjutusproov - 20-30 kahekordse vahega lehte 12 pt. fonti ilukirjanduslikuks ja loomingulisteks mittelineaarseteks lugudeks; või 10-15 poeetraami luulet. Veenduge, et teie nimi on igal lehel.
  • Soovituskirjad - Saada õpetajatele või tööandjatele e-posti teel või posti teel kaks soovituskirja. Need peavad olema kirjapaberil ja allkirjastatud.
  • Transkriptsioon - palun lisage oma bakalaureuse- ja magistriõppe ametlik ärakiri.

Teie taotlust töödeldakse ainult siis, kui kõik need kirjed on vastu võetud.

Teie taotlust kaalub Shaindy Rudoffi loomingulise kirjutamise programm. Kui teile meile meeldetuletusest teatatakse, siis peaksite pöörduma Bar-Ilan University Maakomitee poole. Palun ärge pöörduge magistriõppekomitee poole, ilma et peaksite programmi esimest korda heaks kiitma.

B. Teine etapp: Bar-Ilan University magistritööde nõustamine

Pärast aktsepteerimise teate saamist täitke taotlusvõlakomisjoni Heebrea veebiprogramm, mis sisaldab taotluste tasu 485 NIS-i kohta.

Hayarkon Street @ Yom KippurYoav Aziz / Unsplash

Kulud

Taotluse hind: NIS 485 või samaväärne.

Õppemaks: Iisraeli õppemaksu määrab Iisraeli valitsus. Õpilased võtavad tasu vastavalt nende klasside arvule, mida nad võtavad igal poolaastal. Kaheaastase perioodi lõpus peetakse esialgset suvepraktikat õppeosaks. Kui üliõpilane ei lõpetanud doktoritööd kahe aasta jooksul, peab ta taotlema magistritöö pikendamist ja tasuma vähemalt 10% selle aasta õppekogust.

Kui üliõpilane on kohustatud võtma täiendavaid eeltingimusi (hashlamot), kuna ingliskeelse kirjanduse puudumine on bakalaureuse tasemel, on õppemaks suurem.

Lisaks õppemaksu tasumisele peavad välismaalt pärit õpilased arvestama järgmiste kulutustega:

 • Transport Iisraelile ja sealt välja;
 • Eluase
 • Tervisekindlustus
 • Toiduvalmistatud kosheri söögikorda saab osta ülikooli kohvikus ligikaudu. 8-10 dollarit;
 • Transport
  • Jeruusalemma ühetunnine edasi-tagasi bussisõit kulub umbes 9 dollarit;
  • Tel Avivist 20-minutilise edasi-tagasi bussiga kulub ligikaudu. 3,50 dollarit.

Uute sisserändajate jaoks Iisraelile: minevikus on juudiamet maksnud uutele sisserändajatele täielikult või osaliselt õppemaksu. Palun konsulteerige juudi agentuuri ja üliõpilasorganisatsiooniga nende praeguse poliitika osas.

Iisraeli ameerika ja kanadalaste ühendus (AACI) on ka hea sisserändajate tudengite teabeallikas.

Stipendiumid: Bar-Ilan University pakub teisele õppeaastale õpilastele mõningaid stipendiume stipendiumide alusel.

116345_109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Bar-Ilan University, founded in 1955, was one of the first comprehensive research universities to be established in Israel. From 70 students to 17,000, its milestone achievements in the sciences and ... Loe edasi

Bar-Ilan University, founded in 1955, was one of the first comprehensive research universities to be established in Israel. From 70 students to 17,000, its milestone achievements in the sciences and humanities have made an indelible imprint on the landscape of the nation. The university has 8 faculties: Jewish Studies, Medicine, Engineering, Law, Life Science, Exact Sciences, Social Sciences, and Humanities. These faculties are active partners in national science and technology initiatives. Näita vähem