Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

MA Curating Contemporary Art (CCA) programm on tunnustatud 25 aastat tagasi ja seda juhib professor Victoria Walsh, nii rahvusvaheliseks liidriks oma valdkonnas kui ka pühendumust koostööprojektidele, mis ühendavad teooriat ja praktikat kahe aasta jooksul õppekava. Uued keskendumisvaldkonnad vastuseks laienemisele ja kuratooriumi ning teadustöö laienemisele ülemaailmses kontekstis:

Näitused ja programmeerimine keskenduvad galeriide / muuseumi ruumide fikseeritud ja defineeritud seadistustele, mis pakuvad kriitika-, teoreetilist ja praktilist arusaamist ajaloolistest ja võimalustest selles curatorite praktikas.

Linnapraktsioon keskendub globaalse linna linnakeskkonna kureerimisele ja kasutusele võtmisele, pöörates erilist tähelepanu laiendatud rolli kureerijatele, mis ühendavad arhitektid, disainerid, urbanistid ning avaliku ja erasektori organisatsioonid koos kogukondade ja kunstnikega, et luua uusi loomevõimalusi , kohtumine ja avalik väärtus.

Digitaaltegevus keskendub kunsti- ja kuraatoritegevuse laiendatud valdkonnale, mis on juurdunud digitaalmeedias, online-tootmises ja võrgus levitamises. Ta uurib kunstilise tootmise ja kureerimise digitaalsete ja analoogvormide erinevusi ja sarnasusi ning katsetab uusi kuratoorseid mudeleid, mis ühendavad ja ühendavad võrgukultuure ja sihtrühmi.

CCA programm läheneb sellele valdkonda kriitiliselt, teoreetiliselt ja Londoni ja riiklike kunstiorganisatsioonide ning ruumide kasutuselevõtmise, kureerimise ja programmeerimise parimate tavade kaudu, tagades, et teadmised ja arusaamine nendest tavadest põhinevad avaliku vaatajaskonna, linnastumise ja digitaalne. Üha keerulisemates kultuurikeskkondades, kus toimub kureerimine, aitab meie teadustöö juhitud ja praktika juhitud õpetamine personali ja külalisuuniste poolt tagada kunsti- ja kunstilisi väärtusi, intellektuaalset väärtust ja magistriõppe kriitilist elujõudu.

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõigi magistrikursuste kohta hinnatakse nende olemasolevate omaduste põhjal, nagu on näidanud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaali kohta programmist kasu saada ja MA üldiste standardite saavutamiseks. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Teil peaks olema hea bakalaureusekraad kunsti- või kunstiajaloos või muudes humanitaarteaduste valdkondades.

Teil on tõenäoliselt mõni asjakohane praktiline kogemus, mis on töötanud visuaalsete kunstitegevuse tasulises või tasustamata suutlikus ning suudab näidata, et on juba korraldanud ühe või mitu näitust.

Peate näitama tugevat huvi kaasaegse kunsti vastu.

Selle programmi õpilasega aitate arendada kaasaegse kuraatoritegevuse mitmekülgset, interdistsiplinaarset ja uurimuslikku olemust ning kureerimise tulevikku. Selle programmi üks peamisi eesmärke on see, et arendate oskusi ja kindlustunnet selle valdkonna tõhusaks toimimiseks, et tegutseda uuendusliku ja vastutustundliku praktikuna ning et aitate kaasa kunsti ja kultuuri väärtustamisele tulevases töös.

Sel eesmärgil on meie eesmärk luua õpilasi, kes on:

  • väga investeeritud kaasaegsesse kunsti ja kuraatorite praktikasse.
  • proaktiivne ja väga motiveeritud aitama kaasa kureerimise ja kuraatorite väljaarendamisele.
  • enesekindel eksperimenteerida ja uuendada loomingulise riski, kriitilise mõtlemise ja probleemide lahendamise kaudu.
  • suudab suhelda selguse ja autoriteediga ning suudab sõnastada argumente ja väljendada seisukohti.
  • sotsiaalselt, kultuuriliselt ja poliitiliselt teadlikult ja kriitiliselt enesereflektiivseks, pidades silmas eetilisi tavasid.
  • professionaalselt sobiv paindlik oskuste komplekt tööhõive erinevates kontekstides, organisatsioonide ja rahastamise olukordades.

Online-rakendused

Kõik veebirakendused tuleb esitada koos CV ja kahe kirjaliku dokumendiga:

  • Hiljutise kaasaegse kunsti näite lühikest hinnangut (500 sõna). See on vajalik, et tõestada oma teadmisi ja kriitilist suhtlemist sõjajärgse ja kaasaegse kunstiga, et saaksite intervjuule lühikest nimekirja kanda.
  • Soovitus näitusele, mida soovid korraldada ja / või tõendada varem kuulutatud näitusi (mitte rohkem kui neli A4-külge).

Te peaksite hoolikalt vastama taotlusvormil olevatele küsimustele, mis käsitlevad teie sobivust uuringute läbiviimiseks, et anda intervjuuandele ülevaade oma pühendumusest ja kaasatusest.

Palun ärge esitage portfelli, kuna seda ei nõuta.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
19,000 GBP
Õppemaksud aastatel 2018-1919 - välismaal: 28 400 £ aastas (kogu tasu 56 800 krooni); Ühendkuningriik / EL: 9 500 naela aastas (kogusumma 19 000 naelsterlingit); Kanalisaared ja Mani saar 14 200 kr (kogupüha 28 400 eurot).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev