MA Curation

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tutvustades kaasaegse kunsti valdkonna "näitus" idee kõige laiemas tähenduses, võite tegeleda galeriipõhiste näituste ja projektidega mittetraditsioonilistes kohtades, kohaspetsiifiliste sekkumiste ja avalike kunstiprojektide jaoks.

Asjakohane, praegune ja uuenduslik

Kujundades viimast mõtteviisi kogu kuraatoriuuringutes, mõistab see praktilist ja asjakohast kraadiõppurit kunstniku-kuraatori tekkimist ning traditsioonilisemaid marsruute kuraatorite praktikale.

Saate kaaluda erinevate platvormide, traditsiooniliste muuseumikogude, museoloogia ja arhiivide pakutavaid võimalusi virtuaalseteks ja interaktiivseteks meetoditeks.

Sind aitatakse välja töötada eneses algatatud kuraatoriprojekte, mis näevad teid innovaatilisemaks ja uurivad võimalusi uute vaatajaskondade kasvatamiseks.

Ametialased oskused ja tööstuse sidemed

NUA, millel on tugevad sidemed kunstinõukogu kollektsiooni, Hayward Touringu, Tate'i, Norwichi lossi muuseumi ja galeriiga ning ka teiste kohalike, piirkondlike ja riiklike galeriide ning muuseumidega, on NUA ideaalne keskkond kuraatoripraktika õppimiseks.

Ülikooli enda galerii, East GalleryNUA, on oluline rahvus- ja rahvusvaheliste näituste toimumispaik, mis on aidanud NUA-l tsemendi kvaliteetset kuratooriumi tava lugeda. East GalleryNUA korraldas 2016. aastal Briti kunsti väljapaneku 8 ja maineka EASTi rahvusvaheline aastatel 1991-2009.

Galeriis väljaantud koolitusprogramm meie MA Curation programmi raames annab ainulaadse võimaluse arendada oma erialast praktikat. Kuurortidest koosnev mentorlusskeem - ainuõigus kraadiõppuritele, kes õpivad seda kraadi - pakub hindamatuid võimalusi suhelda tööstuse spetsialistidega.

MA kursus NUA-s

Lõpetajad töötavad laias valikus karjääri, sealhulgas:

  • Kuraator
  • Näituse Organisatsioon
  • Galerii haldamine
  • Kunstide suund
  • Museoloogia
  • Programmi juhtimine
  • Kunstihaldus
  • Õpetamine / lektoraat
  • Teadustöö / doktoriõpe

Riiki sisenemise nõuded

Osalejad peaksid tavapäraselt saavutama BA (Hons) / BSc kraadi 2: 1 või kõrgemal (või selle samaväärsel tasemel), mis on seotud teie kavandatava õpingutega.

Taotlejad, kellel on kraad teistest haridusstandarditest, võidakse kaaluda ka sisenemiseks, tingimusel et nende taotluses esitatakse rahuldav portfoolio kunst, disain või meediatöö.

Magistrikraadi (MA) sisenemise pakkumine põhineb ootusel, et teil on potentsiaal täita õppe eesmärgi eesmärke ja saavutada standard, mis on vajalik konkursi edukaks läbiviimiseks.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking.

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking. Näita vähem