Ülevaade

Tutvustades kaasaegse kunsti valdkonna "näitus" idee kõige laiemas tähenduses, võite tegeleda galeriipõhiste näituste ja projektidega mittetraditsioonilistes kohtades, kohaspetsiifiliste sekkumiste ja avalike kunstiprojektide jaoks.

Asjakohane, praegune ja uuenduslik

Kujundades viimast mõtteviisi kogu kuraatoriuuringutes, mõistab see praktilist ja asjakohast kraadiõppurit kunstniku-kuraatori tekkimist ning traditsioonilisemaid marsruute kuraatorite praktikale.

Saate kaaluda erinevate platvormide, traditsiooniliste muuseumikogude, museoloogia ja arhiivide pakutavaid võimalusi virtuaalseteks ja interaktiivseteks meetoditeks.

Sind aitatakse välja töötada eneses algatatud kuraatoriprojekte, mis näevad teid innovaatilisemaks ja uurivad võimalusi uute vaatajaskondade kasvatamiseks.

Ametialased oskused ja tööstuse sidemed

Tugeva seosega kunstikogu kogule, Hayward Touring'ile, Tate'ile, Norwichi lossimuuseumile

Ülikooli enda galerii, East GalleryNUA, on oluline rahvus- ja rahvusvaheliste näituste toimumispaik, mis on aidanud NUA-l tsemendi kvaliteetset kuratooriumi tava lugeda. East GalleryNUA korraldas 2016. aastal Briti kunsti väljapaneku 8 ja maineka EASTi rahvusvaheline aastatel 1991-2009.

Galeriis väljaantud koolitusprogramm meie MA Curation programmi raames annab ainulaadse võimaluse arendada oma erialast praktikat. Kuurortidest koosnev mentorlusskeem - ainuõigus kraadiõppuritele, kes õpivad seda kraadi - pakub hindamatuid võimalusi suhelda tööstuse spetsialistidega.

MA kursus NUA-s

Lõpetajad töötavad paljude karjääride hulgas

  • Kuraator
  • Näituse Organisatsioon
  • Galerii haldamine
  • Kunstide suund
  • Museoloogia
  • Programmi juhtimine
  • Kunstihaldus
  • Õpetamine / lektoraat
  • Teadustöö / doktoriõpe

Riiki sisenemise nõuded

Osalejad peaksid tavapäraselt saavutama BA (Hons) / BSc kraadi 2: 1 või kõrgemal (või selle samaväärsel tasemel), mis on seotud teie kavandatava õpingutega.

Taotlejad, kellel on kraad teistest haridusstandarditest, võidakse kaaluda ka sisenemiseks, tingimusel et nende taotluses esitatakse rahuldav portfoolio kunst, disain või meediatöö.

Magistrikraadi (MA) sisenemise pakkumine põhineb ootusel, et teil on potentsiaal täita õppe eesmärgi eesmärke ja saavutada standard, mis on vajalik konkursi edukaks läbiviimiseks.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 7 kursust Norwich University of the Artsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
15,000 GBP
väljaspool ELi õppivad üliõpilased | Suurbritannia / ELi üliõpilased: 7 000 naela (täistööajaga) / 4500 naela (osalise tööajaga)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

NUA campus life

MA Curation