Programmi kirjeldus

Liitu selle osalise tööajaga magistriprogrammiga, et õppida muutusi juhtima, võttes värske lähenemisviisi probleemide lahendamisele, disaini mõtlemisele, äritegevuse ümberkujundamisele ja juhtimisele. Programmi kinnitab meie partnerülikool Teesside ja see on välja töötatud tööstuse ekspertidega. See tähendab, et saate ühendada kraadi omandamise oskuste omandamiseks, mida vajate oma tuleviku kujundamiseks.

Draivi vahetamine

MA Digital Management üliõpilane tähendab, et õpid töötamise ajal ja rakendate oma tööle ja elule uusi arusaamu ja õpinguid. Te saate teada, kuidas lahendada muutusi mõtteviisi ja juhtimisega, et kasutada ära digitaliseerimise, keerukuse ja ebakindluse võimalusi. Uurite uusimaid andmeid, raamistikke ja tööriistu

Karjäärialane õppekava

Programmil on viis praktilist grupiprojekti ja üks sõltumatu uurimisprojekt. Praktilisi projekte juhivad tööstuse eksperdid. Õpid läbi rea interaktiivseid kõnelusi, praktilisi seminare, meeskonna väljakutseid ja sügavat mõtlemist.

Keskmine ajaline kulukohustus on 1,5 päeva nädalas, mis hõlmab 3 ülikoolipäeva kuus, iseseisvat tööd ja teadustööd teie töökohal.

  • Disaini mõtlemine: uurige disaini Mõtlemisvahendid ja -protsessid ning kaevake seotud valdkondadesse, nagu teenuste disain ja inimkeskne disain, et lahendada keerulisi probleeme.

  • Digitaaltehnoloogiad: mõista uute digitaalsete tehnoloogiate võimsust teoreetiliste arutelude ja praktiliste seminaride kaudu.

  • Äritegevuse ümberkujundamine: töötage koos äriarendusega tipptasemel ärimudeli meetodite, juhtumiuuringute ja kasutajate reiside abil.

  • Projektide ja võistkondade juhtimine: liikuge oma keerukate, viljakate protsesside kaudu ja mõistke inimeste käitumist meeskondades.

  • Innovatsiooniprojekt: rakendage kõiki oma varasemaid õpinguid oma uuendusliku projekti loomiseks. Uurite, arendate ja katsetate uusi ideid või teisendate olemasolevaid teie valitud piirkonnas.

  • Tööstusuuringute projekt: leidke probleem oma tööstuses ja töötage selle lahendamiseks. Traditsioonilise magistritöö asemel tuvastate probleemi, prototüüplahendused ja jagate oma uuringute põhjal teadmisi.

Tasud:

UK / EL: £ 14 000. Mitte UK / EL: £ 17 000.

Kvalifikatsioon:

Pärast programmi edukat lõpuleviimist saavad õpilased Teesside Ülikoolist, meie valideerimispartnerist, magistrikraadi digitaalses juhtimises.

Millised on programmi nõuded?

Programmi nõuded

Kõik taotlejad peavad omama bakalaureusekraadi või omama vähemalt 3-5 aastat asjakohast töökogemust tasemel, mis näitab keerulisi teadmisi, arusaamist ja rakendamist oma erialal. Lisaks tuleks taotlejat kasutada, et omandada kraadiõpetus praktikas.

Lisaks on teie tööandjal nõutav kiri, mis tõestab, et nad toetavad teid ülikoolipäevade ajal ning teevad kursuste läbiviimise.

Meie õpilased töötavad suurepäraste ettevõtete ja organisatsioonide jaoks

Mida meie vilistlased programmi kohta mõtlevad

„Viimane asi, mida olin viimase aasta jooksul oodanud, oli kohtuda ja siduda sellise hämmastava grupiga inimesi üle kogu maailma. Toetus ja motivatsioon, mida me üksteisega jagasime, oli absoluutne kohustus tänavu läbi viia. Ma ei oleks mõelnud, et sama eesmärgiga inimeste koondamine Londonis vaid 3 päeva kuus võib tuua selliseid jõulisi tulemusi! ”

Adonis Bou Chakra

Sennheiseri globaalne disainijuht

„See, mida ma väga meeldis Hyper Island oli pidevas tagasiside silmus. Uute õppimine, tööle minek, selle rakendamine ja seejärel tagasi õppimine ja uurimine. See oli pidev uute ideede sisestamine, mis võimaldas neid otseselt rakendada. Mulle tõesti meeldis see aspekt ja see oli hea otsus osalise tööajaga õppimiseks Hyper Island .

Raphael Reber

Tegevjuht @ Zeilenwerk

Raphael tunnustati 30-s Forbes 30-s

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Hyper Islandis »

Viimati uuendatud Juuli 22, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
15 kuud
Osakoormus
Price
14,000 GBP
UK / EL. Non UK / EU £ 17 000.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev