Osalise tööajaga MA Digital Management

Hankige vajalikke oskusi ja teadmisi, et muuta digitaalmaailmas muutusi. Töötada välja häirivad lahendused tegelikele äriprobleemidele.

Sõida muutus

Digitaalhalduse magistriõpe annab teile vajalikud oskused ja teadmised digitaalmaailma muutmiseks. Õppige töötamise ajal ja rakendage teadmisi ja õppemehhanisme häirivate ärilahenduste arendamiseks.

Vaadake, kuidas digitaalinnovatsiooni käivitada, luua tõhusaid meeskondi, hallata keerukaid tehnoloogiaprojekte ja muuta ettevõtteid.

See ülikooli akrediteeritud programm on kavandatud ja toimetatud tihedas koostöös tööstuse ekspertidega.

Mida sa õpid

Programmil on viis praktilist rühmaprojekti ja üks sõltumatu uurimisprojekt. Tööstuse eksperdid juhendavad praktilisi projekte. Sa õpid läbi interaktiivsete kõneluste, käsiraamatute, meeskonna väljakutsete ja sügava peegelduse.

Keskmiselt kuluv aeg on 1,5 päeva nädalas, mis hõlmab ülikoolilinnakupäevi ülikoolilinnakus, iseseisvat tööd ja teadustöö teie töökohal.

  • Disaini mõtlemine Avastage disaini mõtlemise tööriistad ja protsessid ning kaevake seotud valdkondadesse, nagu teenuste disain ja inimkeskse disaini keerukate probleemide lahendamiseks.
  • Digitaaltehnoloogiad mõistavad tekkivate digitaaltehnoloogiate võimekust teoreetiliste arutluste ja praktiliste töötubade kaudu.
  • Äritegevuse ümberkujundamine Töötage äritegevuse arendamisega, kasutades tipptasemel ettevõtteid modelleerimise tehnikaid, juhtumiuuringuid ja kasutajate reise.
  • Projektide ja meeskondade juhtimine Liikuge keeruliste ja kiirete protsesside abil ja mõistke inimeste käitumist meeskonnas.
  • Innovatsiooniprojekt Kasutage kõiki oma varasemaid õppematerjale oma uuendusliku projekti loomiseks. Uute ideede uurimine, arendamine ja katsetamine või olemasolevate muutmine teie valitud alal.
  • Tööstuse uurimisprojekt Leidke oma tööstuses probleem ja töötage selle lahendamiseks. Traditsioonilise magistritöö asemel tuvastatakse probleem, prototüübi lahendused ja jagate oma teadustöö põhjal põhinevaid teadmisi.

Tasud:

Ühendkuningriik / EL: 12 000 £. Rahvusvaheline: 16 000 £.

Akrediteerimine:

Pärast programmi edukat lõpetamist saab üliõpilane digitaalse juhtimise magistrikraadi. See programm on akrediteeritud Teeside Ülikoolis.

Millised on programmi nõuded?

Programmi nõuded - kõigil taotlejatel peab olema bakalaureusekraad (tavaliselt 2: 1 või kõrgem või samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon) või vähemalt 5 aastat asjakohast töökogemust sellisel tasemel, mis näitab nende keerukaid teadmisi, arusaamist ja rakendamist distsipliin. Lisaks peaks taotleja olema töötav, et suudaks praktikal õppida.

Lõpuks on teie tööandjalt vaja ka kirjalikku kavatsust, mis tõestab, et nad toetavad teid nii õppepäeva jooksul kui ka kursuste käigus.

Meie lõpetajad töötavad suurepäraste ettevõtete ja organisatsioonide jaoks

Sõna meie õpilastelt

"See kursus on võtnud mind väljaspool oma mugavusala pidevalt igas moodulis ja on õpetanud mulle, kuidas toime tulla kiirelt muutuva digitaalse maailmaga minu tööelus."

Yoshinori Sakuno

Doq® globaalne tegevdirektor

"See on hämmastav luksus, et olla sellises rühmas. Me jagame nii palju inspiratsiooni, juhendamist ja teadmisi koos. "

Lotta Schibbye Fredrikson

Tegevjuht @ Hammer

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust Hyper Islandis »

Viimati uuendatud October 15, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Avatud registreerimine
Duration
15 kuud
Osakoormus
Price
12,000 GBP
Ühendkuningriik / EL: 12 000 £. Rahvusvaheline: 16 000 £.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Avatud registreerimine
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Avatud registreerimine

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date