MA diplomaatia ja rahvusvaheliste suhete

Üldine

Programmi kirjeldus

Juures Diplomaatide KoolÕpilased arenevad tarbijate teavitamise tootjate teadmisi - kohe valmis kaasa erinevates valdkondades. Meie kohandatav akadeemiline programm ehitab oskusi ja aitab õpilastel kasvatada sügav mõistmine, kes nad on ja kuidas nad saavad olla positiivne mõju keerulised ja vastastikku sõltuvas maailmas nad on pärinud.

Teeme üheskoos õpilastel kujundada praktilise õppe võimalusi, nagu praktika, rahvusvahelise õppe seminare ja originaal uurimisprojekte; õpilased rakendada oma teadmisi ja oskusi rahvusvaheliste suhete otse reaalsetes olukordades. Juhendamisel teaduskonna mentorid, õpilased omakorda akadeemilise projektide arvesse avaldatud tööde, et edendada uusi ideid, arutada jooksvaid küsimusi ÜRO ametnikud ja palju muud.

Numbritega

 • 110 Keskmine Aspirandina Registreerimine
 • 20 Esindatud riigid
 • 600+ Praktika Partner Hosts
 • 5 Ranking Forbes "" Parim magistrikraadi tööhõive "

Õppekava

Selle diplomaatia üliõpilane, siis on teil võimalus teha klassid ja täielik erialane projekte eelmised suursaadikud ÜRO ametnikud, tegutsevad kohtunikud ja advokaadid. Teie klassiruumi kogemus lihvida oma oskusi poliitika analüüsi, läbirääkimiste ja konfliktide juhtimine, kutse kirjalikult ja teadustöö meetodeid ja aitab teil luua teadmisi ühes või mitmes erialadel.

Aga sa ei ole lihtsalt õppida - sa tegelikult harjutada - diplomaatia ja rahvusvaheliste suhete. Meie nõutud internatuuri programm suurtäheks meie läheduses New York City ja kohalolekut Washington, DC, nendele juurdepääsu ÜRO, eraettevõtete, valitsuse ja rahvusvaheliste mittetulundusühingute.

Samuti saate teritama oma võrgustike võimeid kaasates austatud külalised ja edukad vilistlased.

Meie 45-krediidi MA diplomaatia ja rahvusvaheliste suhete keskmes on tuum programmi kursused, mis annavad sissejuhatuse rahvusvaheliste suhete teooria, diplomaatia, uurimismeetodeid ja poliitika analüüsi. Õpilased valida täiendavaid kursusi koostatud menüüst valikuid, mis ühiselt pakkuda tugeva aluse olulistes valdkondades rahvusvaheliste suhete: rahvusvahelise julgeoleku ja konfliktide lahendamise, rahvusvahelise majanduse ja arengu, rahvusvahelise õiguse ja organisatsiooni, ja kohalikest allikatest välis- ja etnilise konflikti. Tuum nõuetele kraadiõppe programmi kulmineerub suure uurimisprojekti mõeldud õpilase ja professionaalne praktika avalikus või erasektoris. Et lõpetada programmi õpilased valida valikainete kursused, mis hõlmab kõiki valdkondi rahvusvaheliste suhete, mis põhineb nende konkreetsete huvide ja karjääri eesmärgid. Õpilased keskenduda kahe spetsialiseerumise arendada üksikasjalikum arusaam kriitiline globaalsete küsimuste ja protsesse. Seitse funktsionaalne erialade ja viis piirkondlikku erialasid on saadaval.

Praktika ja Professional Development

Meie direktor praktikakohti töötab üks-ühele koos üliõpilastel kohandada internatuuri kogemusi individuaalseid huve. Õpilased saavad personaalset nõustamist, mis põhineb nende karjääri.

Oma teed Professional Development

Office Professional Services pakub täiendavaid professionaalse arengu ja kutsenõustamine kaugemale internatuuri kogemus. Tööandjad auhinna Diplomaatide Kooli lõpetajate nende eristavaid tuntus on ja off-campus. Lõpetajad omandada oskusi tõhusalt suhelda, analüüsida, rääkida ja koostööd seade, mis rõhutab juhtimist ja pühendumist rahu ja õigluse. Lisaks pakub era- ja individualiseeritud professionaalne nõustamine, kooli kantselei Professional Services ja büroo Praktika ja karjääriplaneerimise pakuvad mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas:

 • Karjäär arendustöögruppi
 • Fellowship võimalusi ja taotluse protsessid
 • Tööandja infotundidel
 • Vilistlased võrgustike vastuvõtud
 • Jätka ja kaaskirja kriitika
 • Mock Intervjuud
 • Praktika ja töö otsimise strateegiaid
 • Piiramatu juurdepääs töökohtadele, live webinars, karjäärinõustamine ja võrgustike
Viimati uuendatud veebr 2017

Teave kooli kohta

Just minutes from New York City and in the heart of Washington, D.C., Seton Hall's School of Diplomacy and International Relations is an ideal place to study global affairs and practice diplomacy firs ... Loe edasi

Just minutes from New York City and in the heart of Washington, D.C., Seton Hall's School of Diplomacy and International Relations is an ideal place to study global affairs and practice diplomacy first hand in a professional, dynamic and culturally rich setting. Näita vähem