MA disain

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

MA Design

&nbsp

Meie eesmärgiks on kasvatada üliõpilane, kes on tugeva teoreetilise aluse ja suurepärane teadustöö suutlikkust ja põhineb Hiina kultuuri sihtasutus ja rahvusvahelist perspektiivi, on tugev võime kombineerida tundlikkuse ja ratsionaalsuse, teaduse ja kunsti kohaneda kaasaegse disaini nõuetele ja tuleviku disaini praegune , võimalik tegeleda uurimis-, õppe-ja juhtimise teoste seotud kunsti ja disaini.


Teadusruum:

1. Toote disain ja kujundus süsteeme

2. Digitaalse meedia disain ja identiteet disain

3. Design ajalugu ja disain strateegia

4. Keskkond ja kunst disainHaridussüsteem ja kasvatamise viis:

1. Võtame paindlik haridussüsteem, õppeaeg on 2-4 aastat ja esimese kooliaasta lõpeb kõik spetsialiseeritud kursused.

2.Me rakendame süsteemi "disain uuring " domineerib mentor vastutus, mentorid vastutab lõpetanud äri juhendamine ja ideoloogiline hariduse ja koostada juhtrühma vastutab kraadiõppe ja hindamine.

3. Ainepunktide süsteem. Kokku krediiti on 70 ainepunkti. Kursus: 34 ainepunkti, akadeemiline tegevus: 2 ainepunkti, avamine aruanne: 2 ainepunkti, Graduation disain ja väitekirja: 32 ainepunkti.

 

Viimati uuendatud juuni 2013

Teave kooli kohta

School of Design of Hunan University (HNU Design)is one of the earliest design and artistic disciplines in China which was established in 1982.

School of Design of Hunan University (HNU Design)is one of the earliest design and artistic disciplines in China which was established in 1982. Näita vähem
Zhengzhou , Changsha + 1 Rohkem Vähem