MA e-Logistics and Supply Chain Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Tarneahela võrgustikud ja e-tarneahela võrgud võivad olla mõeldud teenuseid või tootmist ja olema globaalne või siseriikliku ulatusega. Nad hõlmavad funktsioone hanke, tootmine, jaotamine ja klienditeeninduse ja on erinevaid disaini ja struktuure.

Turul magistri kvalifikatsioon logistika ja tarneahela juhtimist (SCM) on kasvanud kiiresti. Ettevõtted nõuavad, et tippjuhid on parema kvalifikatsiooniga ja paremini valmis tegelema sügavamalt küsimustes, mis puudutavad kahte eesmärki vähendada kulusid ja teenuse parandamiseks.

See programm pakub ainulaadset õppekava, mis sisaldab palju praktilisi näiteid logistika ja SCM tegevuses. Meil on üks väheseid ülikooli programmid Suurbritannias, mis on akrediteeritud nii Chartered Institute of Logistics ja Transport (CILT) ja Chartered Institute of Purchasing and Supply (CIPS). See tähendab, et õpilased on tunnistanud need kutseorganisatsioonid hoidmaks oma kutsekvalifikatsiooni täielikult professionaalse staatuse tase 6 läbimisel magistriprogrammi. Õpilased osalevad CILT ja CIPS tegevusi, sealhulgas CILT õpilane konverentsil. Õpilased külastavad tööstus kohtades, on seminaridel antud külalisesinejad tööstuse ja koostööd äripartnerite väitekirja projekti.

Lõppjärgus programmi, kõik üliõpilased kohustuvad üks nädal konsultant projekti poolt korraldatud ülikooli, mis on kõrgelt hinnatud eelmise õpilastele.

Programmi eesmärgid on järgmised:

Selleks, et saada süstemaatilist arusaamist asjakohaseid teadmisi logistika ja tarneahela juhtimise Et oleks võimalik rakendada asjakohaseid teadmisi erinevaid keerulisi olukordi, võttes arvesse suhteid ja suhtlemist teiste valdkondade ettevõtete või organisatsioonide logistika ja tarneahela võrgud Et saada kriitiline teadlikkus jooksvaid küsimusi logistika ja tarneahela juhtimise ja e-tarneahela juhtimine, mis arvestab eesrindlike teadusuuringute ja praktika valdkonnas.

Kursuse sisu

Õpilane on kohustatud õppima järgmised kohustuslikud kursused.

Doktoritöö (SMS) (45 ainepunkti) E-logistika (30 ainepunkti) Juhtimine, Professional Development ja karjäär Management (Magistriõpe SCM) (15 ainepunkti) Inglise ärikeel akadeemilistel eesmärkidel - 4. tase Logistika ja tarneahela juhtimise nõustamine (15 ainepunkti) Tarneahela Ja Logistika Juhtimine: Strateegiad ja Säästlikkusküsimused (30 ainepunkti) International Ostmine ja hanked (15 ainepunkti) Sihtasutused stipendium ja uurimismeetodid (15 ainepunkti) Strateegiline juhtimine ja transpordipoliitika (15 ainepunkti)

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema: Hea kvaliteediga asjakohased kraadi tunnustatud ülikoolis või kõrgkoolis (tavaliselt vähemalt 2,2 või samaväärne).

  • Õpilased haritud inglise keel peaks üldjuhul olema IELTS skoor 6,5 (minimaalselt 5,5 kõigis oskus) või samaväärse Secure inglise keele testi. Teise õpilased koos üldine IELTS 5 või 5,5 saab õppida meie Pre istungitevaheline inglise keele programmi enne kraadiõppes.

  • Taotlusi neilt, kellel on kogemusi koos kutsekvalifikatsiooni alates CILT ja CIPS on samuti teretulnud.
Viimati uuendatud Aprill 2016

Teave kooli kohta

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Loe edasi

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Näita vähem
London , Rochester + 1 Rohkem Vähem