MA Ehted ja metall

Üldine

Programmi kirjeldus

Õppige maailma järjestuses kunsti- ja disainiülikoolis kuus aastat järjest (2015-2020) QS World University Subject Rankingsis.

Programmi kohta

Ehted ja metall mängivad olulist rolli kõigis kultuurides. Kunstide eripärase distsipliini kasvav tähtsus ja interdistsiplinaarsus annab ehetele ja metalle erilise elujõu ja asjakohasuse. Meie programmist tulenev töö peegeldab laiendatud praktikat, milles vaadeldakse objekte kui mõtte kehastust.

Püüame küsida, mida materjalid meie jaoks tähendavad, kuidas me nendega suhtleme ja kasutame neid oma igapäevase suhtluse määratlemiseks maailmaga.

Programmi ja filosoofiana reageerime kiiresti muutuvatele sotsiaalsetele ja kultuurilistele maastikele ning intellektuaalsete ja loominguliste oskuste arendamisel lähtume ajaloost ja tehnoloogiast. Objektide valmistamise ja ehetega seotud rikkalikud ja ulatuslikud teadmiste kogumid toetavad väljapoole suunatud lähenemisviisi, mis on avatud laiematele ja mitmekesistele diskursustele, mis ümbritsevad materialismi, semiootikat, narratiive ja kaubaobjekte, mis kõik ühendavad meid ja objekti tänapäevaga elu.

Chloe Valorso, MA Jewellery & Metal 2019

Sissepääsu nõuded

Kandidaadid valitakse täielikult teenete järgi ja kandideerijaid võetakse vastu kogu maailmast. Valikuprotsess arvestab loovust, kujutlusvõimet ja innovaatilisust, nagu on näidatud teie portfellis, aga ka teie potentsiaalist programmist kasu saada ja üldiselt kõrgeid MA-standardeid saavutada.

Otsime värvata õpilasi, kes on andekad, entusiastlikud, energilised, professionaalselt meelestatud, avatud ja kriitilise lähenemisviisiga disainimisele ja tegemisele. Teil peab olema hea bakalaureuse kraad (või mitte samaväärne Ühendkuningriigi kvalifikatsioon) metallitöö, ehete või seotud teema, näiteks tekstiili, skulptuuri, arhitektuuri ja tööstusdisaini alal. Teie taotlust peaksid toetama head, eelistatavalt akadeemilised viited ja teil peaksid olema mitmesugused praktilised oskused. Arvesse võetakse ka samaväärset töökogemust või praktikavõimalusi.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Näita vähem