Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Ehted

Ehtedte suhtumine

Nagu ka kunstnikud, on meie protsesside juhtimine kas meie käte või digitaaltehnoloogiate abil väga oluline, see on meie viis maailma mõistmiseks. Nagu üksikisikud, oleme me lummatud rikkalike ja mitmekesiste materjalide ja ressurssidega, mida maailm võib pakkuda, ja meie isiklike visioonide individuaalsuse kaudu anname oma panuse suuremaks pildiks.

Ehted

Meie eristatava distsipliini kasvav tähtsus ja interdistsiplinaarne iseloom materiaalses kultuuris annavad rakenduskunstile lisavõimaluse ja asjakohasuse. Usume, et füüsilisel tegutsemisel on oluline roll üha enam virtuaalses maailmas, kuid me suhtume ka digitaaltehnoloogiasse ja virtuaalsesse ning usume, et nende maailmadevahelise dialoogi loomine annab rakendusliku kunsti ühe kõige viljakama katsetamise aluse seekord.

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõigi magistrikursuste kohta hinnatakse nende olemasolevate omaduste põhjal, nagu on näidanud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaali kohta programmist kasu saada ja MA üldiste standardite saavutamiseks. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; ja üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Sul peab olema hea bakalaureusekraad (või mitte-Ühendkuningriigi samaväärne kvalifikatsioon) metallitööstuses, juveeltoodete või sellega seotud teemadel, näiteks tekstiil, skulptuur, arhitektuur või tööstusdisain. Teie taotlust tuleks toetada head akadeemilised viited ja teil peaks olema mitmeid praktilisi oskusi. Samuti võetakse arvesse samaväärset töökogemust või praktikavõimalusi.

Taotlusi võidakse kaaluda kandidaatidel, kellel ei ole formaalset väljaõpet ja / või kvalifikatsiooni teistes õppeainetes, kuid peate selgelt näitama oma kirge meie õppevaldkonnale.

Digitaalne portfell

Kõik kandidaadid peavad esitama programmi portfelli, mida hindavad programmi juhtkonna töötajad ja õpilaste esindajad.

Folli peaks näitama oma loominguliste ja tehniliste võimete vahemikku, edastama oma inspiratsiooni ja ideid - kõige tähtsam, see peaks näitama, kuidas te arvate.

Palun esitage kuni kümme valmis või viimistletud digitaalset pilti. Iga põhipildi võib kaasneda kuni kuus asjakohase visuaalse uurimistöö või ettevalmistustööga seotud pilti, näiteks 3D-mudeleid, jooniseid, sketchbook skaneeringuid või kontekstuaalseid viiteid, mis on teie loovale mõtlemisele olulised.

Pildid peavad olema JPG- või PNG-vormingus (2 MB max, eelistatavalt 1024 x 768 pikslit või rohkem) või videod MOV, MP4 või M4V (80 MB max) vormingus.

Intervjuu (kui see on kutsutud)

Te peaksite esitama oma esituse oma füüsilises vormis, kaasa arvatud lõpetatud tükid ja töövihikud.

Palun esitage täiendava töö näiteid, mis on teie algse rakendusega tehtud või lõpetatud.

Kui teil on vestlusele kutsutud, saadetakse teile üksikasjalikumad juhised.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 11, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
19,000 GBP
Õppemaksud aastatel 2018-1919 - välismaal: 28 400 £ aastas (kogu tasu 56 800 krooni); Ühendkuningriik / EL: 9 500 naela aastas (kogusumma 19 000 naelsterlingit); Kanalisaared ja Mani saar 14 200 kr (kogupüha 28 400 eurot).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev