Kursuse ülevaade

MA ettevõtlus: moe- ja loomemajandus pakub ainulaadset õpikeskkonda üliõpilastele, tutvustades moe- ja loometööstusele omast ettevõtlust ja ärimõtlemist.

Programm pakub õpilastele erineva taustaga ja erialadel võimalust tutvustada selliseid teemasid nagu: branding, turundus, äriteooria ja -praktika, äriplaneerimine ja rahastamine kraadiõppe tasemel. See magistrikraad kasutab ja honeerib olemasolevaid ülekantavaid oskusi, arendades samas väärtuslikke teadmisi moe- ja loomemajandusest.

Kursus põhineb Condé Nast Publications'i kogemustel ja selle laiemal tööstus- ja loomemajanduse partnerite võrgustikul. Teid toetatakse asjaomaste spetsialistide ja organisatsioonidega suhtlemisel. Kursus ühendab iseseisva uurimistöö koos õpetatud akadeemilise sisuga, juhtivate tööstuse spetsialistide kõnelusi ja meistriklasse.

Tehnilist tuge antakse Adobe Creative Suite'i oskuste toetamiseks ja arendamiseks, loomingulise loomingulise suhtlemisoskuse parandamiseks ja ideede vahetamiseks.

Condé Nasti moekolledž

See MA on rahvusvaheliselt tunnustatud Buckinghami ülikooli poolt kinnitatud kvalifikatsioon, mille väärtus on 180 krediiti QCF 7 tasemel.

Kursuse struktuur

Selle tööstusele keskendunud programmi eesmärk on toetada ja volitada teid looma, et oma kursuse lõpuleviimise ajaks oma algusettevõtet kavandada, arendada ja käivitada. Teil on varustatud asjakohaste ülekantavate kutseoskustega ja suudate luua tööstusharule sobivaid äriettepanekuid.

See on lai ja tulevikku suunatud programm, mis uurib erinevaid moe- ja loometööstuse valdkondi. Teid julgustatakse leidma võimalusi turul ja pakkuma välja oma ärilahendused, kasutades asjakohaseid uuenduslikke ja traditsioonilisi ettevõtluse alustamise mudeleid ja meetodeid.

Rõhuasetus on õigete tööstuslike teadmiste ja väga praktiliste ärioskuste arendamisel, mis on vajalikud jätkusuutliku ja kaasaegse loomingulise ettevõtte loomiseks ja arendamiseks.

Teid toetatakse tõhusa üleminekuga üliõpilaselt ettevõtte omanikule (või tööhõivele), ühendades selgelt teoreetilised teemad, ärimudelid, akadeemilised uuringud ja tööstuse mõtlemisviisid loomemajanduse ärimaailma ja ettevõtlusega. Te tutvute elukestva õppe lähenemisviisidega, mis võimaldavad teil jätkata oma teadmiste ja mõistmise edendamist ning uute oskuste arendamist kõrgtasemel pärast lõpetamist.

Kursuse peamised sündmused

 • Juurdepääs professionaalsetele tööstuse mentoritele nii Condé Nastilt kui ka laiemast moetööstusest
 • Juurdepääs professionaalsetele tööstuse mentoritele nii Condé Nastilt kui ka laiemast moetööstusest
 • Võimalus käivitada oma äri enne kursuse lõpetamist
 • Lugege, kuidas oma äri luua või arendada, kasutades kaasaegseid meetodeid, mis ühendavad teooriat ja praktilisi oskusi
 • Väljapaistvad tööstuslikud kõlarid
 • Karjäärinõustamine

Kursuse kellaajad

Induktsiooni nädal

30. september 2019 - 4. oktoober 2019

Sügisperiood (1. tähtaeg)

07. oktoober 2019 - 13. detsember 2019

Jõulupuhkus

16. detsember 2019 - 3. jaanuar 2020

Talveperiood (2. tähtaeg)

06. jaanuar 2020 - 13. märts 2020

New Yorgi reis (valikuline) / teadustöö

16. märts 2020 - 20. märts 2020

Kevadine ametiaeg (3. tähtaeg)

23. märts 2020 - 03. aprill 2020

Lihavõttepaus

06. aprill 2020 - 17. aprill 2020

Kevadine ametiaeg (3. tähtaeg)

20. aprill - 12. juuni 2020

Suveperiood (4. tähtaeg)

22. juuni 2020 - 24. juuli 2020

Tööstusharu paigutus (4 töökoha paigutus 1 nädal ülesande kirjutamiseks)

27. juuli 2020 - 28. august 2020

MA ettevõtlusmoodulid

Brändi kommunikatsioon

 • See moodul tutvustab teile moodsaid kommunikatsioonimeetodeid, mida kasutatakse moes ja loomemajanduses brändi atribuutide edastamiseks. Uurite edukaid brändide kasutatavaid kommunikatsioonistrateegiaid ja uurite erinevaid kaubamärke kasutavaid vorminguid, tehnoloogiaid ja teemasid, et luua soovitud publikule positiivseid kogemusi. See moodul pakub teile ka võimalusi visuaalse kommunikatsiooni ja tarkvara oskuste arendamiseks, et luua brändi kommunikatsiooniväljundeid kõrgel tasemel.

Loominguline ettevõtlus

 • See põnev moodul tutvustab teile ettevõtluse maailma, uurides moe- ja loomemajanduse peamisi kaalutlusi ja väljakutseid. Samuti uurite erinevaid ettevõtlusmudeleid ja -teooriaid. Selle mooduli ajal on teil võimalus hinnata ja kajastada edukate ettevõtjate poolt kasutatavaid atribuute ja omadusi ning strateegiaid ja nende väärtust maailmamajanduses. Õppides ära tundma moe- ja loometööstuse turuvõimalusi, rakendate reflektiivse praktika mudeleid, et julgustada teid tundma oma isiklikke omadusi, omadusi, oskusi ja teadmisi.

Kriitilised uuringud: moeturg

 • Seda moodulit uurides tutvustatakse teid mitmete uurimismeetodite, -tehnikate ja -vahenditega, mida kasutatakse kriitilise mõtlemise ja analüüsi tõhustamiseks, et edendada oma isiklikke arvamusi. See peamiste teooriate tutvustamine koos akadeemilise diskursusega on oluline, et toetada teie loomingulist praktikat, säilitades samal ajal akadeemilise fookuse.

Äri

 • Selle mooduli eesmärk on toetada Teid tõhusa ja läbimõeldud äriplaani väljatöötamisel, mis meelitab ligi sobivate potentsiaalsete sidusrühmade rahastamist / investeeringuid ja aitab kaasa uue projekti käivitamisele. Selles etapis läbiviidav planeerimine toetab lõplikku ettevõtlusprojekti, kui kontseptsiooni arendatakse edasi, valmisoleku alustamiseks.

Ettevõtluse lõplik projekt

 • See moodul annab Teile võimaluse ühendada teooria ja praktika, koondades kõik kursuse jooksul saadud teadmised ja rakendades neid praktiliselt uue ettevõtte käivitamiseks. Arendades edasi ja valmistades ette oma moe- / loomemajanduse äritegevuse alustamist, tuginevad olulisel määral äritegevuse ideedele, turu-uuringutele, kaubamärgile ja finantsplaneeringule, mis on kursuse käigus kindlaks tehtud või läbi viidud. Lisaks arendate edasi oma oskusi projektijuhtimises ja juhtimises.
 • Selle mooduli jooksul töötate välja oma individuaalsed lühikesed püksid ja kirjeldate selgelt oma projekti eesmärke ja eesmärke. Võite valida, kas te töötate konsulteerides välise äripartneri või koostööpartneriga, kellega saate selgelt kokku leppida kokkuleppel projekti / mooduli juhendajatega. Kõikidele õpilastele antakse võimalus moodustada kogu mooduli tööstusharu mentor.

Sissepääs ja sisenemise nõuded

Sisenemise nõuded

Selle kursuse sisestamise standardnõuded on järgmised:

 • Autasustamine, soovitavalt 2: 1 või kõrgem või samaväärne ELi / rahvusvaheline kvalifikatsioon.
 • Kas teil on üldine idee, et tulevikus peaks äri kontseptsioon arenema
 • Taotlejad peavad olema kursuse esimesel päeval 18-aastased või vanemad

Eelneva kogemusliku õppe akrediteerimine (APEL)

Taotlused on teretulnud inimestelt, kes ei täida standardseid sisenemisnõudeid, kui nad suudavad akadeemiliseks õppimiseks vajalikke oskusi ja oskusi ulatuslikult näidata kraadiõppe tasemel. Asjakohane õppimine, mis on toimunud mitmesuguste kogemuste kaudu, mis on sageli struktureerimata, isiklikud ja alateadlikult saadud, võivad olla võrdsed traditsioonilise kursuse läbinud õpilaste õppega formaalse hariduse kaudu. Erakorralisi taotlejaid, kes ei vasta tavapärastele sisenemisnõuetele, võib siiski arvesse võtta APELi kaudu. Vastuvõtud ja akadeemilised meeskonnad kaaluvad iga rakendust, mis näitab erakordseid tugevusi ja alternatiivseid tõendeid, mis võivad sisaldada järgmist:

 • Töökogemus
 • Akrediteerimata kursused
 • Ulatuslik lugemine ja uurimine
 • Isikliku avalduse kvaliteet, asjakohasus ja usaldusväärsus
 • Erakordselt tugev akadeemiline või kutsealane viide
 • VÕI nende kombinatsioon

Iga taotlust käsitletakse eraldi, kuid me ei saa igal juhul tagada pakkumist.

Inglise keele nõuded

 • IELTSi tase 6.5 või kõrgem või samaväärne turvaline inglise keele test (SELT)
 • Täielik teave on meie rahvusvahelise õpilase veebilehel.

Valikukriteeriumid

Me valime taotlejad vastavalt potentsiaalsele ja praegusele võimele järgmistes valdkondades:

 • Oskab näidata tugevat isiklikku identiteeti
 • Näitab potentsiaali kursuse kasuks
 • Tal on suurepärased suhtlemisoskused
 • Näitab motivatsiooni ja pühendumust

Kuidas taotleda MA ettevõtlusprogrammi

Kõik taotlejad peavad veebipõhise taotlusvormi täitma nupu Rakenda kohe abil.

Kursusega liitumiseks ei ole teil vaja täielikult väljakujunenud äriideed - osa kursusest on uue äri idee uurimine ja arendamine.

Siiski, kui teil on juba äriidee, esitage oma rakenduse osana kontseptsiooni põhiülevaade.

Edukad taotlejad kutsutakse osalema akadeemilise meeskonna liikme intervjuus.

* Taotlused võetakse vastu 2019. aasta märtsi lõpus. Kui teil on vahepeal küsimusi, võtke palun ühendust sisseastujate meeskonnaga *

Karjäär ja professionaalne areng

Kuigi MA põhirõhk on ettevõtlusel ja julgustab õpilasi oma äri käivitama, on omandatavad ülekantavad oskused samuti väga olulised üha laiaulatuslikumate töövõimaluste jaoks, mis on tingitud kiiresti muutuvast ja muutuvast turust mõlemal moel ja laiemat loometööstust. Paljud tööandjad hindavad ettevõtlusomadusi, kui nad värbavad sellesse väga loomingulist ja nägemuslikku tööstust.

Võimalikud karjäärivõimalused koos oma ettevõtte käivitamisega on järgmised:

 • Ärijuht
 • Ärijuhtimine
 • Turundus
 • Branding
 • Ostmine
 • Merchandising
 • Jaemüügi juhtimine

Kolledži ainulaadne positsioon ja erinevate tööstusharude kontaktid pakuvad teile võimalust jätkata töökogemust ja praktikat asjakohastes karjäärivaldkondades. Kolledži karjäärinõustajad on alati käepärast, et toetada teid oma püüdlustega kursuse ajal ja pärast seda. Kolleegiumil ei ole mitte ainult kontakte Condé Nast väljaannetes ja Condé Nast Internationali võrgustikes, vaid ka linke suurte moemajade ja teiste peamiste elustiili ja loominguliste ettevõtetega.

Tasud ja rahastamine

Kursuse tasu maksmine:

 • Selle kursuse koha kinnitamiseks ja kindlustamiseks palutakse õpilastel maksta hoiust summas 1200 naela, mis on meie poolt pakutava pakkumise saamise hetkel.
 • UK / ELi õpilased võivad õppemaksu tasuda osamaksetena kogu aasta jooksul.
 • Rahvusvahelistel üliõpilastel palutakse enne kolledži saabumist ja enne CASi väljaandmist tasuda oma õppemaksu täies ulatuses.

Stipendiumid ja alternatiivne rahastamine:

 • Selle kursuse jaoks ei ole praegu stipendiume ega rahastamisvõimalusi.

Kursuse lisakulud:

 • Välismaal on vabatahtlik õppereis, mida kursuse tasu ei kata. See toimub kevadel ja lisateavet antakse kursuse alguses.

Õppimine ja elamine Londonis

 • Lisainformatsiooni Londonis õppimise ja selle kohta, mida see võib maksta, külastage meie Living in London veebilehel.
 • Kui soovite teavet Condé Nast College'is õppimise ajal, külastage meie majutuse veebilehte.

Miks õppida Condé Nast College'iga?

Te õpite seda kursust ainsa Ühendkuningriigi moehariduse pakkujaga, kes tegutseb moetööstuses. See ainulaadne keskkond annab sulle väljavaadet ettevõtte asutamise õppimisest, sellest, kuidas ettevõtted moes ja loomemajanduses tegutsevad, ning juurdepääsu oma valdkonna ekspertidele.

Mis iganädalased külalisesinejad esindavad laia valikut elukutseid moe- ja loomemajanduses, siis õpid otse kogenud akadeemikutelt ja praktikutelt.

Teie ülikoolilinnak

Condé Nast College asub kaasaegses hoones Londoni loomingulise ja kultuurilise keskuse Soho südames. Paljude filmide, moe- ja meediamajade ümbruses on õpilastele ainulaadsed võimalused professionaalseks koostööks ja kultuurikogemusteks. Kolledž on vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel Condé Nasti rahvusvahelisest peakorterist ja ikooniks olevast Vogue House'ist, mida meie õpilased külastavad osana oma professionaalsest maailmast.

Kes õpetab Condé Nast'i moekolledžis?

Condé Nast College'i akadeemiline meeskond pakub mitmekesist tausta ja teadmistebaasi laiema moetööstuse kohta. Individuaalsed lingid ja jätkuvad uuringud pakuvad pidevat värskendusi moetööstuse ja väljaspool seda. Õpetamise kultuur ja stiil on loodud selleks, et suurendada moetööstuse isiklikke perspektiive ning seada kahtluse alla moekommunikatsioon, selle meetodid ja tulevik, toetades ja arendades individuaalseid oskusi ja stiile.

Kursuse ajal õpetavad teid ka mitmed meie akadeemilised töötajad, samuti tööstuse külastajad ja külalislektorid.

Mõned meie eelmised tööstussektori kõnelejad: Tommy Hilfiger, Tory Burch ja Victoria Beckham nimetasid vaid käputäis.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 3 kursust Conde Nast Collegeis »

Viimati uuendatud September 14, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 28, 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
28,368 GBP
27 540 kr (koos käibemaksuga)
Deadline
aug 24, 2020
Four weeks before the course starts.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 28, 2020
End Date
aug 27, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
aug 24, 2020
Four weeks before the course starts.

sept 28, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
aug 24, 2020
Four weeks before the course starts.
End Date
aug 27, 2021