MA Euroopa graphoanalysis, Graphistics, Graphopathology ja kohtuekspertiisi graphology

Üldine

Programmi kirjeldus

Tänapäeva ühiskonnas see annab erilise tähtsusega teadmisi tegelikkusega ja inimeste potentsiaali läbi kultuuri saavutusi. Kirjutamine on üks, mis viib kõrgema taseme teadmised, nii arengu tee sõnum ise, ja seega vastutavad asutused ja organisatsioonid, nagu teiste erialade, kus teadmised ja tõlgendamine kultuuri- ja isikuomadustele võib olla tuttav kohaldamise graphology tehnikat, see on oluline analüüsida seda inimese tootmist.

Tuleb varustatud tundma vastavaid tehnikaid ja vahendeid igal juhtumil graphology, samuti analüüsi ja teadustõlgendustele vastab igale neist.

Sa pead looma keha spetsialistid, kes saavad arendada oma rolli erinevates valdkondades, ning selle eesmärgi saavutamiseks, programm ei ole rahul põhjaliku ülevaate doktoritööd, raamatuid ja teadustöid kogutud alates 1996. aastast abiga, ühistöö ja vahetab teiste professorid välismaa ülikoolides, vaid ka kohaldamist positiivne Graphoanalysis mõttes töötavad reaalne juhtudel, kui see on kõik dokumenteeritud ajalugu, et mitte anda mingit võimalust segadust õpilasele võimaluse spekulatsioone testimata.

On tehtud ettepanek, kui professionaalsemaks programm väljastada õiguslike arvamuste või ekspertiise. Programm on suunatud sertifitseerimise ja arvamuste autentsuse või võltsitud dokumentide kirjutamise ja graafika, peamiselt käsikirjad, allkirju ja rubriigid (lepingud, arved, tšekid, vekslid, Sihtmäärangu märgib hääletussedelid, kirjad, anonüümne, värvitud ), kuid ka masinakirjakoopiad ja muud dokumendid (trükitud ametlikud, äri- ja erasektori jne).

Vertienteforense of Graphoanalysis on uuring ja kohaldamise arenenud komplekti gra- foloogilist tehnikaid orienteeritud teadusliku tõlgendamise kindlaks jälgi nii sisult kui vormilt selle inimese, ekspressiivne tootmise käekirja ja abistava viis poolt kritseldus ja graafilised vormid, mis võib olla kasulik kõigile seotud õigus-, politsei- ja inim suhted, mis püüab spetsialiseerunud tehnikat grafoanalíticas viidatud praktiliseks töövahendiks isikut tõendavad dokumendid ja dokumente.

MasterOficial1601

Eesmärgid

 • Rong ja harida õpilasi töötama Expert tegutseda kohtunik ametisse ja ka eriti juhtudel tuvastada autorlust kirjutatud ja trükitud, ametlik, avalik, äri- ja erasektori dokumentide, kaubamärkide ja patentide ning tõendite kogumise ja kogutud ekspertide aruanded ning kaitsta neid kohtumenetlus, mis kinnitab ja valitseva tunnuste ja gra- foloogilist isiku karakteristikud, autentsuse ja võltsitud dokumentide kirjutamise ja graafika, peamiselt käsikirjad, allkirju ja pealkirjad lepingud, arved, tšekid, vekslid, Sihtmäärangu märgib lubadusi mail, tähed, värvitud või graffiti, anonüümne ja / või identifitseerimiseks autorlust sotsiolingvistika ja hindamine grafoescriturales muudatusi ajalises võrdluses kirjutised vastavalt isikuandmete puhul.
 • Lisada professionaalse arengu spetsiifilised ja uute meetodite ja tehnoloogia Grafonoomika, Grafometria koos arvuti abi ja geomeetriline struktuurseid tehnoloogia, rakendatakse Graphistics, Graphopathology, dokumentide kontrollimise ja Graphoanalysis saavutada piisavalt jõudlust kohtus koolitus analüüsides palvel õigusliku operaatorid nimetamisel ja ametisse või osad, dokumendid ja käsikirjad identifitseerimiseks, tõlgendamise ja kaitsejõudude arengut kirjaliku testi ja dokumendid.
 • Nende kriteeriumide protsessidega nõu õigusosakonna inimeste ja organisatsioonidega.
 • Koolitus oluline tähelepanek eetika ja veel juriidilisi teadmisi kogu aeg tegutseb juriidilise ekspertiisi.
 • Kandke aadressi Eesmärgid (MBO), ja on põhitõed juhtida oma karjääri

ENTRY NÕUDED

See on vajalik akadeemiline kvalifikatsioon kraad, aste, ülikooli diplom või samaväärne.

Profiil õpilased selle kapten on inimesi, kes tahavad spetsialiseeruda spetsialistid Euroopa graphoanalysis, kohtumenetlustes: Kohus calligraphic oskuste ja patoloogiline ja kriminalistika era- graphology erilist huvi advokaadid, õiglus, avaliku ohutuse ja , meditsiinikooli lõpetajad, criminologists jms

Karjäärivõimalused

kutsetegevuse Kohtuekspertiisi käekirja ekspert Grafologi komisjonitasude või institutsioonide ja avaliku halduse, advokaadibürood, üksikisikud ja kokkuleppel õigustatud kohtumenetluse osaliseks.

Turno de oficio osalemise ja nimekirjad kohtuliku nimetamist Expert kirjakunstnikuna ja Grafologi kohtute või kohtuekspertiisi Grafologi nimetatakse ka kohtumenetlustes.

Making raportite, arvamuste ja esialgse või kohtuväline tõestamist, koostöös erialaliitude, spordiklubid või muude üksuste kontrollimiseks graafilise identiteedi hääletussedelid.

Õigusabi kabineti.

Õpilane on ületanud kapten, saab tunnustamise kutseliidud koostöös Institute of Graafika ja institutsionaalsed nõukogu pedagoogide ja juhtide labor Kohtuekspertiis, kõik eelised, mida need isikud üliõpilastele nende pakutud ICG (nihe kohtunikuametisse, töö, soodustust, jne) programmid.

Uuring kava

MasterOficial1602

Pädevused

põhioskused

 • Teadmised ja arusaamine, et luua alus või võimalus olla originaalne arendamise ja / või rakendamise ideid.
 • Et õpilased saavad rakendada oma teadmisi ja nende võimet lahendada probleeme uue või võõras keskkonnas laiemasse (või multidistsiplinaarse) kontekstides seotud nende eriala.
 • Et õpilased saavad integreerida teadmisi ja hakkama keerukus ning sõnastada otsused põhinevad teabel, mis oli puudulik või piiratud, hõlmab mõtteid sotsiaalseid ja eetilisi kohustusi, mis on seotud kohaldamise oma teadmisi ja hinnanguid.
 • Õpilased saavad teatada oma järeldused teadmisi ja loogiline skeem spetsialistide ja mitte-spetsialistid selgelt ja ühemõtteliselt.
 • Õpilased peavad olema õpioskused, mis võimaldavad neil jätkata õpinguid nii, et suuremas osas füüsilisest isikust suunatud või autonoomse.

Erioskused

 • Master uusi meetodeid ja tehnoloogiat ning Graphoanalysis saavutada piisavalt jõudlust enne kohtute Grafonoomika rakendada Graphistics, Graphopathology, dokumentide kontrollimise.
 • Täiendades erikoolituse arendamisega võimeid väljenduse kaitse aruande või arvamuse, tegevus protokolle vastavalt protseduuridele, keeled, side- ja kohaldada computing.
 • Töö põhjaliku ülevaate interdistsiplinaarsus lisada uusi teadmisi ja kogemusi, ühendades need oma põhilisi eesmärke kui Grafologi ja õigusalase Perito kirjakunstnikuna.
 • Jälgige, analüüsida ja luua sarnasus märkide trükitud piisava tehnilise kriteeriumi anda ekspert põhjust kindlaks teha, kas saab pidada plagiaat.
 • Arendada suutlikkust väljenduse kaitse aruande või arvamuse, tegevus protokolle vastavalt protseduuridele, keeled, side- ja kohaldada computing.
 • Töö põhjaliku ülevaate interdistsiplinaarsus lisada uusi teadmisi ja kogemusi, ühendades need oma põhilisi eesmärke kui Grafologi ja kirjakunstnikuna õigusalase Perito, suudab olla osa multidistsiplinaarse meeskonnad juhtudel ekspert kunsti.
 • Kinnitan ja otsustama ehtsuse või võltsitud dokumentide printimise ja oma toetuse paber, papp, plastik või muud ametlikud, äri-, era- ja selgitada, millist tüüpi muutmise tuvastati dokumendi.
 • Kinnitan ning otsustada identifitseerimine trükitud dokumentide teada, kuidas valida kirjutusmasinal või avastada kirjavahetus kirjutatud sama masinat tuvastada muutusi printer, koopiamasin, faks jne)
 • Väljaanne aruandeid või arvamusi identifitseerimise autorlust masinakirjas või arvuti kohaldamiseks sotsiolingvistika kriminalistika tehnikat, kaevandavad väljendeid teadvuseta tüüpi konstruktsioonide ja kombinatsioone suunatud identifitseerimise autorlust kirja.
 • Analüüsige toetab ja sisu graafika ja küsimus aruandeid või arvamusi puhul plagiaat graafika, vormid ja meedia kaubamärgid ja patendid.
 • Kasutades käekirja analüüsi ja / või kritseldus graffiti või joonistus, kasutades spetsiifilisi Graphoanalysis süstemaatilise metoodika kui vahendeid, et süvendada teadmisi autori identiteeti.
 • Kirjutage aruanded kohaldamise arenenud komplekti gra- foloogilist tehnikaid orienteeritud teadusliku tõlgendamise kindlaks jälgi nii sisult kui vormilt selle inimese tootmise, käekirja ja abistava viisil, kritseldused ja juhtides nii nii era- kui mis tahes kohtumenetluses, mis võib olla tähistatud õigustatud isikule või otse õigusemõistmine.
 • Anda ekspertide aruanded kohtumenetlusega, nii et see võib olla kasulik iga seotud isikute õigus-, politsei- ja inimsuhted otsib spetsialiseeruda tehnikaid grafoanalíticas viidatud kui ka praktiline vahend määrata kindlaks valdkonnad kirjutisi ja dokumente.
 • Grafoanalíticas avastada võimalikke suundumusi, et toetada õigusalast test, profiilide ja juhendavad teadlased avaliku ja erasektori turvalisuse graafilise näidiseid on võimalik korraldada protsessi uurimine.
 • Avastada võimalikke küsimusi tõepärasus sisu autor kirja. Õigustatud on võimalik eraldada analüüsi parameetrid ja sisu kirjalikult, emotsionaalne, vastuolulised elemendid ja muutmine, näitab tunne vastuolus tema kirjalikult.
 • Analüüsida ja teha järeldusi

võtmepädevused

 • Maht meeskonnatöö. Õpilane / et kasutada ka meeskonnatöö, sotsiaalne tegevus, mis hõlmab metoodika puhul vestlusringid (ettevalmistav arutelu, loov, arengut, lepitav) Rollimängud või esindatus funktsioone (nt: ekspert ja vastupidi ekspert, prokurör / erasüüdistusasjaga, riigikaitse, žürii), juhendaja näidud ning harva treenite katsemeetodite äri haridus kui Liida.
 • Õpilane / a valmistati ka andmete teadusasutuste ja raamatukogud. Juurdepääs andmebaasidele, selektiivne Interneti sirvimist.
 • Ka üliõpilane / omandada harjumus tegutseb protokollid ja metoodika teaduslik (nüüdisaegse, kirjandus, eesmärkide / hüpoteese, teema või proovid, valikukriteeriumid, muutujad, materjali või instrumentaalmuusika, metoodikat, protseduuri, tulemused, järeldused, valideerimiskatsed hüpoteese, faaside tingimusi, mis võivad tulemused tühistada või asjaolude ümberlükkamist, jne).
 • Õppimine suuline ja kirjalik, suunatakse koostamise ja aruannete esitamise ja arvamused, ning annab ka täiendava fitness ekspert tehniline keel, mille spetsiifilisi teadmisi tehnilises mõttes katalaani, inglise ja prantsuse keeles.
 • See sobib ka praeguse graafiline tööriistad lisada proovi aruanded, ressursse, et teha kvaliteediga pilti laienemised ja märgi punktid selgitas arvamust. Application arvutamise programmid deparámetros grafométricos ja kirjeldav statistika.
 • Acquisition ka väga praktilise juhtimise kontseptsioone ja kohtumenetluse (protokollid deperitos testigosen tegevus ja kohtumenetluses, õigused ja kohustused), et teha saavad hakkama korralikult kohtus.
 • Meie õpilane / a on ka valmis aborar ja esitada CV, kohaldada "juhtimise eesmärgid" (MBO), ja on põhitõed juhtida oma karjääri.
Viimati uuendatud märts 2017

Teave kooli kohta

La Fundación Universidad Autónoma de Barcelona (FUAB) es una institución creada en el seno de la Universidad Autónoma de Barcelona para colaborar con la Universidad en el desarrollo y en la realizació ... Loe edasi

La Fundación Universidad Autónoma de Barcelona (FUAB) es una institución creada en el seno de la Universidad Autónoma de Barcelona para colaborar con la Universidad en el desarrollo y en la realización de proyectos docentes complementarios a su oferta académica e impulsar nuevos sistemas de gestión en colaboración con diversas instituciones y empresas, y para la prestación de servicios vinculados a la universidad y la implementación de nuevos proyectos académicos, de investigación, de asesoramiento, de consultoría y de servicios. Näita vähem