MA Euroopa kooli brownfields tehnilise rekonstrueerimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Uuring Branch

Mineraaltoorme

Branch profiili

Magistriõpe Euroopa kooli Tehnilise rownfields Kaalutlused on interdistsiplinaarne 2 aastase uuringu haru põhineb kombinatsioon looduslikud, majanduslikud ja ehitus tehnikateaduste, sealhulgas elukutsete. Peamine eesmärk filiaal on valmistada ette kõrgharidusega juhtida projekte ja töös taastamisel ja arendamisel mahajäetud tööstusalad, mida sageli nimetatakse brownfields. Õpetamine ja koolitus on baas teadusvaldkondades nagu matemaatika, füüsika ja keemia. On oodata, et Bakalaureuseõppe lõpetanud on sellised teadmised. Uuring kava koosneb kohustuslikud õppeained ja valikained, mis võimaldavad õmblemine uuringud vastavalt huvidele ja professionaalne kavatsused. Üksikud kursused on mõeldud anda üliõpilastele teoreetilised ja praktilised teadmised ulatuses magistriõppe. Teoreetilised teadmised loengutest arendatakse edasi põllutööd, seminare, nõupidamisi ja harjutusi. Juhtumiuuringu lahendusi, mida arutatakse ja käsitletakse professionaalne kollokvium ja praktilised välitööd on oluline roll õppeprotsessi. Juhtumianalüüsid on loodud selleks, et aidata õpilastel arendada professionaalne, süstemaatiline ja sõltumatu töö.

Key Õpitulemused

Teadmised

Lõpetajad on varustatud keeruka teadmisi valdkondades: Maastik ja looduskaitse, nende komponentide ja funktsioonide, tehniliste taastamise funktsioonid maastiku segmendid, keskkonnamõju hinnang brownfields, tsiviil- ja tehnilise hindamise, säästlik ja sotsiaal-majanduslikke hindamise parandamine ja regenereerimine valdkondades, Nõustamine ja ekspertide tegevuse, keskkonnakaitse ja disain. Lõpetajad on võimalus kasutada oma teadmisi ja saavutused on konkreetses valdkonnas, et lahendada probleeme, et brownfields linnapiirkonnas ja vabas looduses.

Oskused

Tuginedes omandatud teoreetilisi teadmisi lõpetanud suudab tuvastada, sorteerimise ja tõlgendamisel seotud informatsiooni jäätmaa saneerimist. Õpingute ajal õpilased süvendada oma oskusi laboratooriumis, katseteks ja valdkonna ülesandeid ja seega saab töötada kaardid ja kohalikud plaanid, õigusaktid, võivad nad pakkuda lahendusi saastepuhastuse ja tervendamise brownfields või analüüsida ja toota andmeid GIS.

üldpädevuste

Lõpetajad saavad sõltumatud eksperdid, kes suudavad teha vastutustundlikke otsuseid ja mõistma mitmesuguseid küsimusi, mis on seotud probleemidega brownfields. Nad suudavad luua ja viia professionaalne meeskond ja töö ta. Vastavalt arenev kontekst ja olemasolevad ressursid nad suudavad määratleda lähteülesande kutsetegevuses, kooskõlastavad ja kandma lõplikku vastutust tulemuste eest. Lõpetajad on võimelised selgelt ja veenvalt suhelda oma ekspertarvamuse spetsialistide ja üldsuse jaoks, nad suudavad end sõnaliselt väljendada ja ka erialast ajakirjandust. Loomulikult on pidev professionaalne areng, omandamine ja kasutamine uute teadmiste vallas. Magistriõpe lõpetajad on ka võimeline iseseisvalt ja vastutustundlikult lahendada eetilisi probleeme.

Töökeskkonna profiilid Lõpetajad

Uuring filiaal ühendab loodus-, majandus- ja ehitus-tehnikateadused, ja sellega seotud erialade valdkonnas. Suur Uuringute eesmärk on valmistada lõpetajate juhtida projekti ja töö tegevusi ümberehitusi mahajäetud tööstuspiirkondades nagu asbrownfields. Juhendamine põhineb teadmised matemaatika, füüsika ja keemia. Teoreetilisi teadmisi loengutest on laiendanud õppida praktilisi oskusi labori tööd, seminarid, kollokviumid ja praktika. Lahendamisel juhtumiuuringud arutatud ja koostööd sees ekspert colloquia ja praktiline valdkonnas koolitusi teha olulisi osi õppeprotsessi. Juhtumianalüüsid eesmärgiks arendada aktuaalne ekspert keskenduvad uuringud ja sõltumatu, süstemaatiline õpilaste tööd.

Vastuvõtutingimused

Määratakse Dean, võib sisaldada sisseastumiseksam, muude ametlike dokumentidega.

Lõpetamise nõue

120 ECTS ainepunkti, Final riigieksami diplomitöös

Kursuse ülesehitus skeem ECTS ainepunkte

Loetelu kursused on kättesaadavad üksikasjalikud filiaali kirjeldus leheküljel 30 EAP semestris.

Viimati uuendatud Märts 2016

Teave kooli kohta

VSB-TUO is the top ranked university in Czech Republic, drawing on 160+ years of research and academic excellence to provide world class education to 19,000 students from six continents. according to ... Loe edasi

VSB-TUO is the top ranked university in Czech Republic, drawing on 160+ years of research and academic excellence to provide world class education to 19,000 students from six continents. according to Times Higher Education Ranking Näita vähem