MA Fashion Business Managementis

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kursuse kokkuvõte

See kursus varustab teid strateegiliste otsuste tegemise, juhtimise ja probleemide lahendamise oskustega, millest peate saama tuleviku ettevõtlus- ja visiooni moetööstuse juhiks. See jätkab ülikooli moe traditsiooni pühendumust tipptasemele, arendades väga tõhusaid, andekaid ja pühendunud professionaalseid moe lõpetajaid.

Tihedas koostöös moetööstuse spetsialistide, eeskujude ja mentoritega saate asjakohase, hästi põhjendatud, kvaliteetse hariduse ja oskuste baasi, mis võimaldab teil laiemat ja selgemat arusaama sellest, millist ettevõtet olete juba kaasatud. Kursus pakub teadmisi tööstuse strateegiatest ja kultuuridest globaalsel tasandil, kombineerituna peamiste ärioskustega ja oluliste moetööstuse juhtimisalaste teadmistega.

See kursus annab teile ärijuhtimise karjääri kodu- või rahvusvahelises moetööstuses. Tarnitud õpetamise meeskond, kellel on laialdased kogemused nii tööstuses kui ka akadeemilistes ringkondades, pakub kursus uuenduslikku ja asjakohast moeõppekava, mis keskendub teie tööstuse juhtimis- ja juhtimiskohustuste ettevalmistamisele.

Kursuse ülesehitus

Järgmised moodulid osutavad sellele, mida te selle kursusega uurite.Põhimoodulid

 • Fashion Business 1: tarneahela juhtimine
 • Fashion Business 2: moe jaemüük, ostmine ja kauplemine
 • Strateegiline moetegevuse juhtimine
 • Moeturundus, müügiedendus ja brändi juhtimine
 • Moe äriplaan ja ettevõtlus
 • Loomingulised meeskonnad ja innovatsioon moetegevuses
 • Fashion Business Project

Sisenemise nõuded

Kursuse saabumine põhineb ametlike kvalifikatsioonide ja olulise tööstusliku kogemuse kombinatsioonil. Teil peaks olema esimese või ülemise teise klassi auhind kõigil teemadel, samuti vähemalt kaheaastane töökogemus moetööstuses või turunduses. Kui inglise keel on teie teine keel, peaks IELTS-i skoor olema 6,5 ja iga element.

KarjäärKarjäär

Kursus on mõeldud selleks, et meelitada ligi tunnustatud disaini, jaemüügi või levitamise / tootmise taustaga taotlejaid. Selle valdkonna õppejõudude ja spetsialistide juhiste põhjal on oodata, et te jätkate tippjuhtide ametikohale astumist ja karjääri redigeerimist.

Meie vilistlased leiavad, et nad töötavad juhtivatel ametikohtadel üle kogu maailma paljudes moeloosides ja sisaldavad selliseid tuntud kaubamärke nagu Aldo, Dior, Dunhill, Harrods, Hermes, Louis Vuitton, Marks ja Spencer, Nordstrom, Prada Hongkong ja paljud rohkem.

Mitmed meie vilistlastest on õppinud doktoriõppes ja täiendanud akadeemilist uurimistööd. Teised on loonud oma ettevõtte või perefirma edukalt üle võtnud.Karjääriarenduskeskus

Meie Karjääriarenduskeskus on just 2017. aasta riiklikus bakalaureuse tööalases auhinnas parimaks ülikooli karjääriteenuseks.

Tänu kasvavale üle 3000 tööandja võrgustikule ja kogenud karjäärinõustajate meeskonnale oleme siin selleks, et aidata teil õnnestuda.

Aastatel 2015–16 aitasime üle 1500 üliõpilase leida töölisi erinevates sektorites, 250 tööandjat osales 14 ülikoolilinnakuse oskustel ja karjäärimessidel.

Westminsteri üliõpilasena on teil juurdepääs meie teenustele kogu õpingute ajal ja pärast lõpetamist.

Me saame teid aidata:

 • leida oma kursusega seotud töökohad,
 • leida osalise tööajaga / puhkuse, paigutuse ja lõpetajate töökohti, sealhulgas vabatahtlikku kogemust,
 • leida rahvusvahelisi võimalusi oma tööalase konkurentsivõime suurendamiseks,
 • turule ennast tõhusalt tööandjatele,
 • kirjutage paremaid CV-sid ja taotlusvorme,
 • arendama oma intervjuu ja ettevõtlusoskusi,
 • planeerige oma karjäär meie karjäärinõustajatega,
 • kohtuda tööandjatega ja uurige oma karjäärivõimalusi meie tööandjate messidel, karjäärivõimalustel ja võrgustike üritustel aastaringselt.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Loe edasi

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Näita vähem