Ida-Londoni Visual Arts and Film programm on mõeldud uue põlvkonna jutuvestjad: kunstnikud, kes jagavad kirge kujutav ja lavakunst üle laia meedia ja tahavad õppida, tehes oma projekte käed-, intensiivne programm .

Meie programmid tasakaalus uuring veesõidukile praktiline kogemus õpetada õpilastele parim fi lmmakers ja visuaalne ja kunstnikest neid saab. See saavutatakse range ajakava auditoorset, õpikodasid ja vahetu praktilise kogemuse.

Programm valmistab järgmise põlvkonna smart screen reklaamid. See põhineb loov ja tehnilisi oskusi oluline edu tänapäeva fi lm, televisiooni ja uue meedia tööstusharudes. Meie professionaalsed juhendajad ja kõrge kvalifikatsiooniga külalisesinejad õpetada põhialuste jutustamise, tootmise ja ekraani äri oskusi.

  • Karjäär oskused: Töökoha loominguline ekraan tööstuste fi rst-hand praktilisi juhiseid töötamise spetsialistide
  • Real-elukogemus: Ehitamine atraktiivne portfelli ja pane oma teadmisi praktikas käigus, tehes koostööd välise ettevõtted ja projektide loomine tööstuse kliente
  • Kõrge kvalifikatsiooniga külalisesinejate ja juhendajad: Õppige parimat spetsialistide
  • Intensiivne ja kiire: Tehke oma muidugi vaid kaks aastat ja alustada tööd tööstuses kiiremini

Ida-Londoni Visual Arts and Filmiprogramm paneb proovile teie võimet žongleerima projekte, kohtuda lühikeste tähtaegadega, ja hallata oma loova energia. Eesmärgiks on pakkuda Teile oskusi ja tausta teil on vaja laiendada ja väljendada oma loomingulist visiooni ja arendada karjääri oskusi mitme visuaalse meedia.

Selles programmis, siis on teil võimalus saada praktilisi kogemusi. Meie programm korraldab praktikume juures fi lm stuudiod, tootmise ja post-production ettevõtted, pakkudes võrgustik reaalne tööstuse kontakte, mis aitavad teil peale lõpetamist. Õpilased Foto Itaalia Muidugi reisi Itaaliasse mitu nädalat praktilisi fotograafia suvel ja teised õpilased välismaal õppinud kogu maailmas.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 5 kursust East London Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
veebr 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
veebr 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

veebr 2020