Kursuse üksikasjad

Selles praktilises kursuses saate sukelduda kätefilmide tegemisse ja tõelistesse tootmiskuludesse. Loomingulisus ja koostöö on ülikooli Põhjamaade Filmikoolis õppimise keskmes, mis annab teile juurdepääsu tööstusharu standardsetele seadmetele ja rajatistele.

Professionaalsete filmide tootmistehnikate ja -protsesside kaudu teavitatakse see kursusel spetsialistide teadmisi võtmevaldkondades, sealhulgas tootmist, juhtimist, filmi ja toimetamist. Kogu selle õppeprotsessi raames on teil tänapäevase ja ulatusliku tööstuse kogemusega õpetamise meeskond.

Muidugi juhib ise filmimine, kuid te keskendate ka teooriale - me tahame, et te mõtleksite, uuriksite, kuulaksite filme ja vaatate neid. Sõltumatu filmitegemisega loodud ideede ja tehnoloogiate põhjal julgustatakse teid üles ehitama inspireerivaid lugusid ja uuenduslikke kontseptsioone.

Kursuse eelised

Kuna filmide rahastamine, tootmine ja turustamine vanematest mudelitest kõrvale kalduvad, valmistab teie kursus ette tootmisharu, mis eeldab, et olete ise sõltuv ja füüsilisest isikust ettevõtja.

Teid õpetavad filmiõppijad, kellel on dokumentaalfilmide ja ilukirjutamise kogemus, alates kinofilmide ja toimetuste tegemisest, kellest mõned saavad botaanida BAFTA ja Oscari kandidaate. Töötajate ja tööstuse vaheliste suhete tagajärjel on teil võimalus külalistele loengute ja töökodade külalisena õppida filmitegijatelt külastama. Põhjamaade filmikool on ka Filmiklubide ja Televisioonikoolide Rahvusvahelise Assotsiatsiooni (CILECT) liige, mis on kogu maailma parimad filmikoolid.

Kool oli Ühendkuningriigis esimene, kes sai JAMESi akrediteeringu, tunnustades meie personali professionaalset asjatundlikkust, tööstusharu standardseid rajatisi ja võimalusi, mida pakume meie õpilastele meeskonnana professionaalsetes võrkudes. JAMES esindab loovaid ja tehnilisi organisatsioone kogu meediatööstussektoris, nagu professionaalsete salvestusteenuste assotsiatsioon (APRS), muusikaproduktide gild (MPG), UK Screen ja UK draama. Selle JAMES-i poolt heaks kiidetud kursuse käigus uurite uusimat tööstusharu praktikat ja pääsete juurde professionaalsetele kontaktidele ja töökogemuse võimalustele. JAMES kirjeldas meid kui võrdlusalust, mille vastu tuleb hinnata kõiki teisi filmikursusi.

Leedsi kesklinnas, kus asub kool, asub Electric Pressi juures muljetavaldav hulk mugavusi. Need hõlmavad nii 16mm ja digitaalseid tootmisseadmeid, kahte tootmisstuudi, redigeerimise sviite, sõelumisseadmeid, tugiposti ja filmi- ja skriptiarhiivi.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires.

Teie isiklik avaldus peaks vastama järgmistele kriteeriumidele:

  1. Miks olete kandideerinud meie kraadiõppe kursusele ja mida soovite oma kogemustest meiega (250 sõna max)
  2. Milline meie peamistest spetsialiseerunud valdkondadest olete huvitatud järgmistest? Kirjeldage, miks tunned, et teie taust, kogemused ja sobivus muudavad teid sobivaks kandidaadiks teie valitud erialal. (250 sõna max) (Peamised spetsialiseerunud valdkonnad on: tootmine, režissöörid, režissöörid, kino, tootmine, heli, redigeerimine)
  3. Kirjutage hindamine, mis käsitleb teie esitatud portfelli ühe kirje puudusi. (Maksimaalselt 250 sõna)
  4. Milliseid muid kogemusi ja / või õppimist olete filmilises, televisioonis või sellega seotud valdkondades? (Maksimaalselt 250 sõna)
  5. Räägi meile kõigist muudest huvidest, sealhulgas teie vaba aja tegevustest (maksimaalselt 150 sõna)

Kõik sobivad kandidaadid peavad esitama portfelli või showreel.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega. Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Teie kursus annab teile konkurentsieelise keerulises tööstuses. Külastajatele mõeldud külalislektorid suurendavad teie karjäärivõimalusi koos loominguliste võimete ja tehniliste oskustega, mida arendate kogenud õpimeeskonna juhtimisel. Võimalus edendada oma lõputunnistust rahvusvahelisel filmifestivalil ja võimalus osaleda filmifestivalidel peaks samuti aitama tugevdada oma professionaalseid võrgustikke.

  • Loominguline produtsent
  • Kinematograaf
  • Stsenarist
  • Direktor

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

Spetsialistlik koostöö filmitööstuses

Koostöö koos kaasõpilastega filmitud projektide kogumiseks. Töötades meeskonna osana võtaksite te konkreetse filmirolli. Teie rolli toetatakse juhendaja juhendamise ja töötubade kaudu, mille eesmärk on suurendada oma arusaamist visuaalse jutustamise praktikast.

Teadusuuringute arendamine

Uurige uuringute väljatöötamise ja esitamise protsessi. Määrake kindlaks oma uurimusteema ja uurige seoseid filmikunstide sotsiaalse, kultuurilise ja majandusliku konteksti vahel.

Advanced Collaborative Filmmaking

Teadmiste ja kogemuste põhjal, mida olete omandanud kinematograafiateoste spetsialiseerunud kolleegiumi ajal, suurendate oma arusaamist kinematograafia erialast tööst ja rakendate oma oskusi üha keerukamaks ja koostööprojektideks.

Uuringuprojekt

Loo uurimisprojekt, mis näitab sinu võimet uurida filmide ühiskondliku, kultuurilise ja majandusliku konteksti vahelist seost. Te analüüsite oma tulemusi ja tõlgendate neid, uurides üksikasjalikult oma teostega tihedalt seotud filmimispiirkondi.

Filmi projektiarendus

Töötada välja sobiv koostöö filmiprojektide tootmiseks. See võib olla film, skriptimine või muud sobivad projektid. Kavandatava projekti olemus määratakse kindlaks tutvustavate arutelude abil, mis põhineb teie erialastel oskustel ja tulevastel kavatsustel.

Koostöö filmiprojekt

Osalege koostööprojekti filmi projekti loomises, töötades kindlaksmääratud erialal. Tavaliselt on see projekt stsenaarium või lühifilm või video. Mõelge sellele kogemusele ja annab oma õppimise kriitilise analüüsi.

Järgmine projektiarendus

Töötage pärast oma kursuse lõpuleviimist oma jätkuvat praktikat puudutava projekti ja kutseplaani. Teie kavandatav projekt võiks olla individuaalne töö või üks koostöös kolleegidega.

Tasud

UK

Aastatel 2018-1919 sisenevate üliõpilaste õppemaksu suurus on 7000 £ 1. aastal ja 3500 £ 2. aastal.

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 11500 £ 1. aastal ja 5750 £ 2. aastal.

Rajatised

Film Studios

Electric Pressi baasil on meie kaks ekspansiivset tootmist stuudiot, East ja West Side, mis võimaldavad luua olulisi filmikomplekte. See annab filmi õpilastele võimaluse uurida täielikult kujunduse ja tugipostide ehitamist.

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Ringhäälingu koht

Loominguliste mõtete ja uuenduslike mõtlejate hub, Broadcasting Place on meie kunsti-, disaini- ja arhitektuuriüliõpilaste koduks.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
18 kuud
Päevane õpe
Price
7,000 GBP
Suurbritannia ja ELi üliõpilaste aasta 2 ja 3500 £ 2. aastal. 1. aastas 11500 naela ja 2. juunil 5750 naela rahvusvahelistele õpilastele.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev