MA filosoofia ja majandus

Üldine

Programmi kirjeldus

Osakonnad Filosoofia ja Economics pakub juhtiv ja ainulaadne Master programmi filosoofia ja majandus Euroopas. P & E pakub range haridus põhivaldkondades majanduse ja analüütilise filosoofia.

P & E aste on aluse ühiskonna tuleviku otsustajad valitsuse, äri-, teadus ja organisatsioonid. Kui otsite ambitsioonikas PPE või PEP Master leiad palju poliitilise filosoofia ja poliitökonoomia meie programmi. Kui otsite Master programmi ökonoomika erinevus, siis on ka maandus õigesse kohta.

MAPhilosophyEconomics

Programm on suunatud õpilastele huvi arenenud analüütilise ja kvantitatiivse koolitus aluse jälitavad teaduspõhine karjääri akadeemiliste, avaliku teenistuse ja äri. Projekteerimisel määral oli meil meeles majandusteadlased ja filosoofid samuti need, kellel on politoloogid või need, kellel on taust, äri või juhtimise uuringud, kes on kavatsus teritamine oma võimeid normatiivne peegeldus, süvendamisele oma teadmisi teemadel nad on otsinud ajal oma bakalaureuseõpe ning laiendades ja parandades nende metoodilisi oskusi võtmevaldkondades seotud nii erialadel.

Kaasaegne määral tänapäeva väljakutseid

Me näeme nii majanduse ja filosoofia ja nende integratsiooni analüüsi- jaotamise, jae- ja institutsionaalsed mehhanismid maailmas, mis vajab uue ülemaailmse juhtimise struktuurid. Neist on vajutades foundational ja praktilisi küsimusi: Millised on mõõdud võrdõiguslikkuse? Kas globaliseerumine ähvardab sotsiaalse solidaarsuse? Kuidas me peaksime rändevoogude reguleerimine? Kas rahvusvaheline organisatsioon tööjõu saavutamiseks vajalikud sotsiaalse õigluse? Millised on majanduslikud ja moraalsed probleemid, et piirkondlike kaubanduskokkulepete luua WTO? Mis on õiglane jaotus hääleõigus Euroopa Liidus? Milline on parim viis korraldada arutelu? Kes kannab vastutust kliimamuutuse eest? Kui kommenteeritud palgad ja boonused ülempiir? Kuidas me julgustada ettevõtete sotsiaalne vastutus? Bayreuthi P & E programm on arenenud kraadi riiklike ja rahvusvaheliste avaliku korra analüütik, avaliku teenistuja ja mures äri professionaal. Meie MA programm on tõsine intellektuaalne kes tahab range koolituse, mis läbivad mitut erialadel, kes soovivad uuendada ja suhelda maailma. See on täiendõpet mõisted ja meetodid, sotsiaalse ja majandusliku õigluse ja on tõeline alternatiiv standard tüüpi Master programmid majandusteaduses, filosoofia, politoloogia või äri ja juhtimise uuringuid.

Selgus ja individuaalsust

P & E Master programm on väga selge struktuuri põhinäitajate kursused nii erialade, täpselt määratletud integreeritud filosoofia ja majandus seminar ja laia valikut valikained võimaldab meie õpilastel spetsialiseerunud vastavalt isiklike huvide ja sobivus. Meie programm annab teile tugev alus ja võimalus kitsenduse oma omanäolise akadeemilise ja professionaalse profiili.

Teadus juhitud õpetamise

Missioon teadus juhitud õpetamise võetakse tõsiselt P & E Programm: kursused on õpetanud neile, kelle uurimistöö on lähedane teema. P & E teaduskonna tuua oma uurimistööd seminariruumis ja uurida uudseid ideid ja meetodeid oma õpilaste intensiivne, kuid rahulikumalt.

MAPhilosophyEconomics02MAPhilosophyEconomics03

Mida ma teha saan? Filosoofia, majanduse või segu. Valik on sinu.

Sa pead õppima viis valikainete kursused igast MA Moodul Area pakutud osakonnad Filosoofia ja ökonoomika või MA tasemel käigus pakutud suguluses osakondade (nt matemaatika, ärijuhtimine). Võite keskenduda filosoofia või ökonoomika, või segu kahest. Ja siis tuleb kirjutada magistritöö, kus sa näidata oma võimeid tegema sihi-, sõltumatu ja spetsialiseeritud uurimistöö.

Filosoofia Moodul alad

Kogenud moraalne ja poliitiline filosoofia - Metathics (Moraalirealism ja moraalne üksmeel), normatiivne eetika (Konsekventsialism ja eetika, contractarianism teooriad õiguse, vabaduse ja vastutuse), Applied Ethics (kliima ja keskkonna eetika, eetika läbirääkimised ja konfliktide, eetika poliitika), ajalugu kaasaegse moraalset ja poliitilist mõtlemist, teemasid Marx.

Täpsem teema filosoofia Sotsiaalteadused - Mõistmise ja selgitus sotsiaalseid nähtusi, modelleerimine ja võrdlus Theory Dynamics, modelleerimine ja simuleerimine ühiskondlike protsesside, formaalsete meetodite.

Täpsem Topic in Ärieetika - Põhimõistete ärieetika, teooriad ühingujuhtimise ja ettevõtete sotsiaalse vastutuse, Praxis seminaridel.

Economics Moodul alad

Modelleerimine Theory - Täpsem Mikroökonoomika II Advanced makroökonoomika II Täpsem Empiirilised Economics II.

Rahvusvaheline majandus - Teooria ja empiirilistest uuringutest Raha ja rahapoliitika, teooria ja empiirilistest uuringutest of International Trade, rahvusvaheliste organisatsioonide ja lepingud.

Juhtimine ja areng - Juhtimine, konkurents ja sotsiaalne areng, probleemid Konkurents ja majanduspoliitika, Public Economics, ja Arengu Economics.

Taotlema

Meil kestab jooksvalt vastuvõtukomisjon poliitika. Taotlused 2017-18 õppeaastal võetakse vastu alates 1. jaanuar 2017. Soovitame rakendada võimalikult varakult.

  • Saate rakendada enne, kui olete lõpetanud oma bakalaureuse kraadi, kuid sellisel juhul me ainult sind tingimusliku pakkumise ja sa pead olema valmis see 01. oktoobriks 2017, et registreeruda.
  • Me acccept rakendusi kuni 31. augustini 2017. ELi mittekuuluvad taotlejad on eriti soovitatav kohaldada võimalikult kiiresti võimalike viivituste tõttu viisade saamisel jne
Viimati uuendatud märts 2017

Teave kooli kohta

As one of Germany’s youngest universities, we are able to operate in an unbiased, self-confident spirit of academic freedom, scientific progress, and social responsibility. In line with our vision, o ... Loe edasi

As one of Germany’s youngest universities, we are able to operate in an unbiased, self-confident spirit of academic freedom, scientific progress, and social responsibility. In line with our vision, our top priorities are individual supervision, maintaining high academic standards, and creating programmes of study that take current research into account. Our interdisciplinary focus and the innovative collaboration between many of our disciplines are key features of Bayreuth’s research culture. Näita vähem