Filosoofia, bioeetika ja tervise magister (filosoofia eriala (2 aastat))

Master spetsialiseerumine Filosoofia, bioeetika ja Tervis pakub teoreetilisi ja praktilisi vahendeid, et tegeleda eetilisi küsimusi tervishoiu ja tervishoiu policy.You õpivad, kuidas mõelda praktilisi probleeme nii meditsiinilisest, moraalne, õiguslik, poliitiline ja majanduslikust seisukohast.

Vajadus interdistsiplinaarne peegeldus kasvab arenguid ühiskonnas toob kaasa uusi väljakutseid tervishoius. Võtke nihkeid vastutus näiteks: patsiendid peavad võtma suurema vastutuse oma tervise eest ja majandada ise "ja kindlustajad on muutumas vastutab nii kulude ja kvaliteedi tervishoiu sätteid. Lisaks on palju kiire teaduse ja tehnoloogia arengut arvesse võtta: alates teadmised geneetilise baasi haigused, implanteerumata diagnoosimise ja IVF, et kasutada plastilise kirurgia esteetiline parandamiseks. Siis on probleeme lihtsalt jaotamise põhjustatud üha rohkem ravivõimalusi igasuguseid haigusi ning üha rohkem inimesi elab kõrge vanaduseni. Sellised arengud põhjustab muutuse meditsiinilise eetilisi päevakorda.

Programm lühikokkuvõte


Filosoofia, bioeetika ja Tervis on kahe aasta täistööajaga programm.

Firth aasta

Sa ühendada oma mitte-filosoofia magistri koos kolme meie kursused esimesel aastal: eetika, filosoofilise antropoloogia ja sissejuhatus tervishoiu valdkonnas. Nad järgivad neid kursusi kui teised õpilased teevad oma praktilist koolitust ja / või tööd oma väitekirja.

Õpilased, kellel on bakalaureusekraad Terviseteaduste võtab kolm filosoofia kursusi ja kaks valikainete kursused, nt tervise seaduse või avalikku haldust.

Kui teil on bakalaureuse Filosoofia, võite võtta modifitseeritud kaheaastase programmi. Esimesel aastal, siis järgige rida täiendavaid kursusi, soovitavalt väljad Terviseteaduste, Sotsiaal- ja seadus, kuigi teised kombinatsioonid võib olla võimalik.

Teine aasta

Teise aasta koosneb neljast temaatilisi kursusi, seminar, sealhulgas talvekooli (30 EAP), praktiline koolitusel (12 EAP) ja Kirjanduse uurimise ja väitekirja (18 EAP), mis lisanduvad nii magistri kraadi.

Vastuvõtutingimused

  • Bakalaureusekraad, soovitavalt Health Sciences, juura, meditsiin, filosoofia, psühholoogia ja sotsiaalteadused.
  • Alaealise eetika ja sotsiaalse filosoofia (Minor Ethiek en Praktische Filosofie; hollandi) õpetab filosoofia osakonna Vrije Universiteit Amsterdam.
  • Või teine ​​Minor 30 ECTS koosneb kursustest Filosoofia ja eetika ja 6 EÜ raamat filosoofiline teema, näidates oma võimet korraldada oma mõtteid kirjalikult ka vastuvõetav. Examencommissie (Eksami- komitee) filosoofiateaduskond otsustab oma vastuvõtu.
  • Juba teist magistrikraadi vastuvõtu nõuded selle programmi rakendada.


Üliõpilased, kes soovivad alustada magistrikraadi spetsialiseerumine Filosoofia, bioeetika ja Tervis 2012-13 ja kes ei täida vastuvõtu nõuetele, võib saada loa taotlus eksami komisjon, kus on märgitud, kuidas nad arvavad, et täita nõudeid.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date