Neuroteadus kuulub teaduste hulka, millel on tulevikus suur mõju praktiliselt kõigile meie inimesena toimimise aspektidele. Neuroteadus on juba muutnud vaadet, mis meil enda suhtes on. See programm pakub vastuse vastutustundlike teadlaste, teadlaste, kes on tundlikud oma konkreetse alamdomeeni kontseptuaalsete probleemide suhtes ja, teisest küljest, kes suudavad kajastada ja suhelda oma valdkonna laiemate mõjude kohta, nii kliiniliste kui ka teadlaste vajadusele. kui ühiskondlik. Meie eesmärgiks on filosoofia neuroteadus asemel filosoofia umbes neuroteadus.

Õppeprogramm

Neuroteaduse filosoofia
Filosoofia osakonna filosoofia magistriprogrammi neuroteaduse filosoofia õppekava sisaldab 30 EAP filosoofias, 36 EAP Neuroteaduses, 42 EAP Neuroteaduste filosoofias ja 12 EAP magistritöös kokku 120 ECTS. Programm on avatud neuroteaduse magistrantidele ja teadusuuringute magistrantidele.

Teabe saamiseks pöörduge professor Gerrit Glase poole aadressil g.glas@vu.nl.

Filosoofia magistrikursused
Filosoofia magistrikursused hõlmavad viit 6-eküülist kursust, mis käsitlevad filosoofia ajalugu, teoreetilist filosoofiat ja praktilist filosoofiat. Kursuste teemad ja sisu täpsustatakse veebisaidil.


Neuroteaduse magistriõppe kursused
Täpsustab neuroteaduste osakond. Informatsiooni saamiseks pöörduge dr. Leontien Diergaarde aadressil: L.Diergaarde@vumc.nl.


Neuroteaduse filosoofia magistrikursused
Neuroteaduse filosoofia magistrikursused hõlmavad seitset kursust, mille maht on 6 EAP (sulgude vaheline nädalate arv).

Karjääri väljavaated

Selle programmi direktorid (filosoof Gerrit Glas ja neuroteadlane Jeroen Geurts) on veendunud, et see magistriprogramm teeb teist parema neuroteadlase ja teadlase. Neile, kes ei sea sihiks teaduslikku karjääri, annab see magistriprogramm vajaliku tausta, nii filosoofilise kui ka empiirilise, et käsitleda neuroteaduslikke uurimusi võimalikult laias tähenduses nõustajana, poliitikakujundajana, kirjanikuna või teadlasena teistes teaduse valdkondades .

Miks just VU Amsterdam ?

Programm

See programm on ainulaadne selle poolest, et see pakub täielikku magistriprogrammi neuroteaduste filosoofiat, mis on täielikult kinnistunud VUmci olemasolevasse ja hästi välja töötatud magistriprogrammi neuroteadustesse. See on ainus programm Hollandis ja tegelikult üks vähestest maailmas.

Vastuvõtutingimused

Sissepääs põhineb rangel valikumenetlusel. Teaduskonna vastuvõtuamet otsustab teie vastuvõtu pärast seda, kui olete hinnanud oma täielikku veebirakendust.

Ühele meie magistriõppesse pääsemiseks peab teil olema vähemalt akrediteeritud teadusülikooli bakalaureusekraad, sealhulgas vähemalt kolm täisaastat akadeemilisi õpinguid, mille maht on vähemalt 180 EAP või samaväärne.

Spetsiifilised sisseastumisnõuded kaheaastasele filosoofia magistriprogrammile, spetsialiseerumine neuroteadustele:

 • Sellele magistriõppesse kandideerimiseks peate vastama magistriprogrammi Neuroteadus sisseastumisnõuetele.

Peate alati esitama ametlikud testi tulemused, mis tõendavad teie inglise keele oskust. Maksuvabastust võivad kohaldada ainult need õpilased, kes on lõpetanud keskkooli / rahvusvahelise bakalaureusekraadi inglise keeles või bakalaureusekraadi Kanadas, USA-s, Suurbritannias, Iirimaal, Uus-Meremaal või Austraalias. Saate juba veebis kandideerida, ilma et teil oleks testi tulemusi. Kui te pole testi veel teinud, soovitame teil testi kuupäev võimalikult kiiresti kavandada. Altpoolt leiate humanitaarteaduskonna inglise keele õpetatud programmide minimaalsed inglise keele testide tulemused:

 • TOEFL-i skoor (skoor 600 paberit, minimaalselt 55 igas alatestis pluss 4,0 TWE-s, skoor 250 arvutipõhist või skoor 100 Interneti-põhist, minimaalselt 20–23 igas alatesti).
 • IELTSi skoor 7,0 on kogu bändi skoor (ükski jaotise punktidest ei langenud alla minimaalse skoori 6,5).
 • Cambridge'i inglise keel: Cambridge'i tasemeeksam A, B, C või Cambridge'i eksam A, B, C

Rakendus

Kui olete sisseastumiskriteeriumid läbi lugenud ja tunnete, et teil on vastuvõtuõigus, toimige avalduse esitamiseks järgmiselt. Pange tähele, et esialgne taotlusprotseduur on täielikult veebis ja vaja on skaneerida teie asjakohaseid dokumente.

1. samm: täitke vastuvõtu kriteeriumid

2. samm: valmistage ette dokumendid ja kandideerige veebis
Palun koostage järgmised dokumendid. Kõik dokumendid tuleb esitada inglise keeles.

 • Teie kehtiva passi või ID koopia (ID ainult ELi elanikele)
 • Elulookirjeldus
 • Kirjete protokoll
 • Eelmise kõrghariduse ajal läbinud asjakohaste kursuste kirjeldus ja kogu peamise kirjanduse loetelu

Pärast nõutavate dokumentide koostamist järgige veebipõhist taotlust. Pärast taotluse täitmist võtavad meie rahvusvahelised üliõpilaste nõustajad teiega ühendust.

3. samm: oodake vastuvõtuotsust
Vastuvõtukomisjon vaatab teie avalduse läbi kohe, kui see on täidetud. Tavaliselt võtab see aega umbes neli nädalat, kuid hõivatud perioodidel võib see võtta kauem aega, nii et rakendage kindlasti nii kiiresti kui võimalik. Vastuvõtu korral saate e-kirjaga tingimusliku sisseastumise kirja. Võite hakata kavandama oma kolimist Amsterdami!

4. samm: viige registreerimine lõpule ja kolige Amsterdami!
Enne programmi algust viige kindlasti lõpuni registreerimine tudengina. Siit leiate selgituse, mida teha pärast vastuvõtmist. Kui kõik tingimused on täidetud, olete valmis alustama oma programmi VU Amsterdam !

Ülevaade filosoofiast: neuroteaduste filosoofia.

 • Õppekeel: inglise keel
 • Kestus: 2 aastat
 • Kandideerimise tähtaeg: 1. juuni Hollandi ja EL-i tudengitele. EL-i välistele üliõpilastele 1. aprill.
 • Alguskuupäev: 1. september
 • Õppe tüüp: täistööajaga
 • Huvivaldkond: filosoofia, tervis ja liikumine
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

Viimati uuendatud Oktoober 13, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP üliõpilaste jaoks. 14,600 eurot mitte-Euroopa-väliste ja mitte-EMP üliõpilaste jaoks.
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date