AACSB Accredited

Magister Finants-ja juhtimisarvestus

Tänapäeva maailmas on rahvusvaheline äri, on üha suurem vajadus finants-ja juhtimisarvestuse spetsialistidele, kes vastavad kehtestatud nõuetele tegutsevate ettevõtete ülemaailmset majanduskeskkonda. Department of Raamatupidamine Oulu Business School korraldab täis kaheaastase magistriõppe programmi finants-ja juhtimisarvestuse (FMA), mis annab üliõpilastele vajalikud oskused ja teadmised töötamiseks äriühingud, mille ärisuhete ja tegevuse kohta eri riikides.

Finants- ja juhtimisarvestuse

Raamatupidamise uurib teabe ja aruandluse süsteemide firmadele, kes kasutavad erinevaid huvitatud pooli väljaspool ettevõtet. Juhtimisarvestus arendab ja uurib teabe ja aruandluse süsteemide vaja otsustusprotsessi sees firma. Teadusuuringud finants-ja juhtimisarvestus keskendub kasulikkust teavet nende aruannete süsteemid eri otsustusprotsessi kontekstis, sealhulgas firma väärtuse, tulemuslikkuse hindamine, hinnakujundus toodete firma, teiste hulgas. Hiljutine trend finants-ja juhtimisarvestuse on integratsioon kohaliku aruandluse süsteemide suunas ühiste rahvusvaheliste finantsaruandluse süsteemi.

Magistriprogrammi

Magistriprogrammi finants-ja juhtimisarvestuse (FMA) annab magistrikraadi kõrge rahvusvaheline standard ja on ideaalne taotlejatele tausta ärijuhtimise, sotsiaalteaduste, hariduse, loodusteaduste, matemaatika või insener. Programmi ajal, õpilastel arendada oskust analüüsi raamatupidamisandmed, vajadustele nii ettevõtte sisemist otsustusprotsessi ja investoritele. Kursuse moodulid kajastada hiljutisi trend arvestamisel vastuvõtmise suunas rahvusvahelise finantsaruandluse süsteemi ja kasvav vajadus juhtkonna kontrolli ja raamatupidamisarvestuse kohta rahvusvahelisemaks ettevõtted. Lõpetajad on omandatud oskusi ja teadmisi vaja töötavad juhtivad rahvusvahelised korporatsioonid, audiitorühingud või finantsteenuste sektoris. Programm pakub ka õpilastele tugeva aluse edasisi teadusuuringuid.

Miks valida Oulu?

Oulu Business School - International Students alates Oulu Business School on Vimeo.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
University of Oulu

Vaata veel 14 kursust University of Ouluis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
12,000 EUR
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school