MA geoinformaatika

Üldine

Programmi kirjeldus

Uuring Branch

Geodeesia, kartograafia ja geoinformaatika

Branch profiili

Eesmärk on valmistada ette kõrgharidusega, kes kapten professionaalne teemade alt välja geoinformaatika ja geoinfosüsteemide tehnoloogiate tasemel, mis võimaldab luua uusi rakendusi geoinfosüsteemide tehnoloogiate, projektijuhtimist ja juhtimise eest geoinfosüsteemide rakendamine täiustatud analüüsi ning otsida uusi võimalusi, kuidas lahendada erinevaid ruumilisi probleeme. Need on kohaldatav nii riigi ja kohalike omavalitsuste kui ka erasektoris (juht, transpordi ettevõtjad, ettevõtted tegelevad andmete kogumise ja levitamise geoandmetel jne).

Key Õpitulemused

Teadmised

Lõpetajad on varustatud teadmisi valdkonnas digitaalse töötlemise kaugseire, planeerimise taotluste geoinfosüsteemide tehnoloogia, täiustatud meetodite kogumine, talletamine, analüüsimine ja avaldamine andmeid, modelleerimine ja simuleerimine geoteaduste probleeme ning alalt ettevõtlus ja juhtimine.

Oskused

Lõpetaja saab planeerida ja juhtida rakendamise geoinfosüsteemide tehnoloogiate ja suurte andmebaaside lähenemisel, luues algoritme ruumilise probleemide lahendamisel, rakendada arenenud statistilised meetodid andmete töötlemine, teha koostööd luua mudeleid ja simulatsioon ruumiliste protsesside ja kasutamise geoweb tehnoloogia .

üldpädevuste

Lõpetaja saab rollis agendi, analüütik vajadustele rakenduste väljatöötamist ja geoandmetel analüütik, juht suuremahuliste rakenduste ja andmebaaside andmeid, geoweb tehnoloogia juht (mapservers ja serverid geoweb teenused).

Töökeskkonna profiilid Lõpetajad

See uuring filiaal on ideaalne õpilastele, kes soovivad saada üksikasjalikku teadmisi geoinformaatika ja geoinfosüsteemide tehnoloogiaid. Õpilased laiendada nende teadmisi rühma praegune geoinfosüsteemide tehnoloogiad ja arenenud analüütilised meetodid. Rõhku pannakse tehnilistes küsimustes ja seega enamus teemasid on keskendunud programmeerimine, algorithmization, täiustatud analüüsimeetodeid, modelleerimine ja simulatsioon. Uuring filiaal on korraldatud pakkuda õpilastele võimalust leida tööd ettevõttes / asutuses töötamise ruumiandmetega.

Vastuvõtutingimused

Määratakse Dean, võib sisaldada sisseastumiseksam, muude ametlike dokumentidega.

Lõpetamise nõue

120 ECTS ainepunkti, Final riigieksami diplomitöös

Kursuse ülesehitus skeem ECTS ainepunkte

Loetelu kursused on kättesaadavad üksikasjalikud filiaali kirjeldus leheküljel 30 EAP semestris.

Viimati uuendatud märts 2016

Teave kooli kohta

VSB-TUO is the top ranked university in Czech Republic, drawing on 160+ years of research and academic excellence to provide world class education to 19,000 students from six continents. according to ... Loe edasi

VSB-TUO is the top ranked university in Czech Republic, drawing on 160+ years of research and academic excellence to provide world class education to 19,000 students from six continents. according to Times Higher Education Ranking Näita vähem