MA halduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Management

ESA juhtimise magister - ainult Grande Ecole programm Liibanonis - on tulevikus juhid, kes saavad konkurentsivõimelist, rahvusvahelist ja mitmekultuurilist keskkonda kergesti areneda.

INNOVAATILINE PROGRAMM SPONSOR TEIE AMBITIONS

Kursus, mis võimaldab õpilastel süvendada ja juhtida teooriaid ja tööriistu edukaks integratsiooniks professionaalses maailmas. Koolitus üliõpilastele usaldusväärse professionaalse projekti määratlemisel ja vormistamisel, mis vastab Liibanoni ja rahvusvahelise äriringkondade püüdlustele ja vajadustele. Strateegiline äritegevuse nägemus, tööoskused ja -võime otsuste langetamiseks ja muutuste juhtimiseks, et õpilased saaksid tõhusaks töötajaks oma vastavas valdkonnas.

PRIVILEGEED ÄRIÜHINGUTE KOHT

ESA üliõpilastel on varase karjääri eduka saavutamise seade:

  • Pikaajalise äriüksuse esindused
  • Juurdepääs foorumi karjäärile ja ettevõtte presentatsioonidele
  • Osalemine eraüritustel, kus on äriüritusi, rahvusvahelisi poliitilisi ja sotsiaalseid

2 KURSE, 2 KLAAS

Rahvusvaheline karjäär Liibanon (Poitiersi ESA / IAE)

  • ESA juhtimise magister
  • Magistriõpe Juhtimise Rahvusvahelise Juhtimise Eriala IAE Poitiers - Prantsusmaa rahvusvaheline karjäär
  • ESA juhtimise magister
  • Suur Prantsuse partneri juhtimiskool (ESCP Europe, Rouen Business School, Reimsi juhtimiskool või Skema Business School)

AVATUD RAHVUSVAHELISES

Õpetajad, äriringkondade eksperdid ja rahvusvahelised Liibanonid on pärit ainult parimatest rahvusvahelistest koolidest, sealhulgas ESCP Euroopast (finantstabeli järgi) ja HEC Paris. Võimalus järgida rahvusvahelist karjääri Prantsusmaal meie Grandes Ecolesi partneritel nagu ESCP Europe, NEOMA Business School, Skema Business School.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Established in 1996 following an intergovernmental agreement between France and Lebanon, ESA is a Business School dedicated to the education of executives and managers in Lebanon and the Middle East.

Established in 1996 following an intergovernmental agreement between France and Lebanon, ESA is a Business School dedicated to the education of executives and managers in Lebanon and the Middle East. Näita vähem
Beirut , Pariis , Rotterdam , London + 3 Rohkem Vähem