Saada konkurentsieelise

Meie 10-kuulise Master of Arts (MA) in Management programm on mõeldud spetsiaalselt viimastel vabade kunstide, loodusteaduste ja tehnikaalade lõpetajate kes tahavad silma paista isiklikult ja professionaalselt tänapäeva turul. Nagu üks kõige uuenduslikumaid programme lõpetanud äri haridus, MA programm tugineb oskusi ja teadmisi, mis on saadud oma bakalaureuse uuringud valmistab teile laia valikut valdkondades ja karjääri.

Tipphetked sisaldama:

  • Käed-õppe keskkond väikesed klassid ja 10: 1 üliõpilane: teaduskonna suhe
  • Võimalused saada reaalse maailma kogemus läbi meeskonna baasil konsulteerimist projekte
  • Isikliku karjääri suunas ja coaching töötajad, õppejõud ja professionaalsed ühendused
  • Speaker seeria ja võrgustiku võimalusi, et ühendada teile innovaatorid ja tööstuse Arvamusliidrid

MA Program algab juulis viie nädala moodul valmistab teile kraadiõppe tasemel kursusi. Sügisel ja kevadel semestrit on jagatud nelja moodulid, kus sul ehitada vundament rahanduse, turunduse, tegevuse, ärianalüüsi, raamatupidamine, majandus, infotehnoloogia, eetika, organisatsiooniline käitumine ja juhtimine.

Brian Rekuc alates WFU School of Business on Vimeo.

Sobivus

Et olla õigus taotleda MA programmi, siis peab olema või olla jälitavad bakalaureusekraad kunsti, teaduse või tehnika (non-äri peamiste) alates akrediteeritud asutus ja peab olema piiratud kraadiõppe töö kogemus, kui sul on juba lõpetanud.

Kuidas on Wake Forest MA Management programm erinevad?

Tõsta oma bakalaureuse haridus

Laiendades kriitiline mõtlemine ja suhtlemisoskusi oma bakalaureuse uuringud teadmisi parimate tavade tänapäeva äri, MA programm arendab Muodokas lõpetajatele, kes julgelt karjääri paljudes valdkondades.

Kasu vahetu kogemus

Veendumaks, et saada kõige rohkem seda kiirendada juhtimise programmi, siis on kastetud reaalse äritegevuse konsulteerimist projekte, mis võimaldavad teil rakendada kontseptsioone õppida klassis suhtlemise ajal väärtuslik ettevõtte kontaktid, hoone oma CV ning õppida suhtlema täpsusega.

Pääseda ärijuhte

MA õpilastel võimalus saada väärtuslikke teadmisi arvukad külalisesinejad meie Broyhill Executive loengusarja. Viimased esinejate hulka Debra Lee, esimees ja tegevdirektor BET Networks, GE esimees ja tegevjuht Jeff Immelt, Xerox ja esimees Ursula Burns ja Sam Klubi president ja tegevjuht Rosalind Brewer.

Meelitada juhtivaid tööandjad

Ühendades ärivaistu juhtpositsiooni ja iseloomu, meie lõpetajad ei ole lihtsalt saada töökohti, nad saavad sobiva töö. Top ettevõtted rentides viimastel Wake Forest MA Management lõpetajate hulka IBM, Deloitte, PepsiCo, AT & T, Bank of America, Steelcase, Oracle ja CIGNA, lihtsalt nime vähe.

Õppige oma karjääri treener ja mentor.

Meie Keskus valmisolekut tööturul ja tööhõive pakub üks-ühele karjäärinõustamisega ja nõustamistegevuse meie magistrantidele. Sul on juurdepääs väärtuslikke suuniseid ja perspektiivi kogenud nõuandja, mis on individuaalselt sobitada teid. Need professionaalsed aidata arendada kogu tudeng, relvastusele teile suurema hulga vahendeid õppimiseks, kasvu ja edu.

Land tööd sa Love

Tänapäeva tööturul on konkurentsivõimelisem kui kunagi varem. Kui annate meile 10 kuud, saame pakkuda äri teadmisi ja oskusi, mis kulub, et saada sellist tööd, mida väärivad - meil on töö tulemused, et tõestada.

Nagu magistrant, siis on juurdepääs järgmisi ressursse:

  • Karjäärinõustamine uurida oma võimalusi, täpsustada oma eesmärke, ja suurendada oma intervjueerimine ja esinemisoskus
  • Keskus valmisolekut tööturul ja tööhõive aitavad arendada oskusi, mida vajate, et käivitada karjääri soovite
  • Meie ulatuslik Wake Forest vilistlaste võrgustiku ja ettevõtete kontaktid võimaldab teil teha hindamatu ühendused, et määrata oma karjääri kiirendatud
Programmi õpetamise keel:
Inglise
Wake Forest University - School of Business

Vaata veel 2 kursust Wake Forest University - School of Businessis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
10 kuud
Päevane õpe
Price
45,678 USD
terve õppeaasta
Deadline
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
Juuli 2019
End Date
Mai 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
apr 1, 2020
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Juuli 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
apr 1, 2020
End Date
Mai 2020