Hariduse ja globaliseerumise magister

Järgmine taotlemise tähtaeg 15. detsember 2016 kuni 25. jaanuar 2017.

MA Haridus ja Globaliseerumine on täistööajaga kaks aastat rahvusvahelise magistriõppesse. Õpilased suur kasvatusteaduste. Kesk Programmi eesmärk on arendada hariduse kvaliteeti ja õpetada õpilasi kasutama sotsiaalselt vastutustundliku juhtimise keerulise ja mitmekesise ühiskonna. Programm rõhutab põhja-lõuna-ida-lääne dialoogi ja hõlmab uuringuid rahvusvahelises haridus, kultuuridevaheline, globaliseerumine ja nende mõju eri sektorite haridus.

Programm keskendub eetika, poliitika, planeerimise, õppekava, hindamise ja võrdlev analüüs hariduses. Selle eesmärk on arendada asjakohaseid oskusi ja teadmisi vaja planeerimise, hindamise, teadus-ja arendustegevuse ülesandeid hariduse ja sellega seotud valdkondades keset ühiskondlike muutuste nii kohalikul ja ülemaailmsel tasandil.

Programmi ülevaade

Õppekava sisaldab kogu programmi struktuur ja kõik muidugi kirjelduse vastavuses õpitulemustega.

Õpilased suur Pedagoogikaülikool. Programm hõlmab ka lisaeriala ja internatuuri perioodi, mida saab rakendada Soomes või rahvusvaheliselt erinevaid seadeid, nagu valitsustevaheline asutuste, valitsusväliste organisatsioonide või õppeasutusi. Üks kolmandik programm hõlmab ühendav teadus tööriistad, uuringute ja kirjalikult magistritöö koostööl ja multikultuurses teadustöö keskkonda.

Liikmed meie õpetamine meeskond tulevad erineva taustaga ja kõik nad on palju rahvusvahelisi kogemusi. Lisaks õppejõud Haridusteaduskond Ülikooli Oulu, seal on eksperdid erinevates haridus- ja muude asutuste, nii Soomes kui ka välismaal, õpetas programmi. Uuringud pakkuda õpilastele viimaste uuringute ja professionaalseid teadmisi hariduse vallas.

Uuringud on ka külastuste erinevate institutsioonide, et pakkuda heade tavade näiteid ja võimalusi ühendada teooria ja praktika, kui EdGlo õpilased on kohustatud täitma internatuuri jooksul. Aastate jooksul on meie õpilased on töötanud erinevates organisatsioonides Soomes ja välismaal.

Pärast programmi, üliõpilastele antakse Master of Arts (Education) kraadi, mis võimaldab neil jätkata oma akadeemilist doktoriõppeks. See aste ei ole ametlik õpetaja kvalifikatsioon.

Master of Arts (haridus)

Kohustuslik keel, ning orienteerumis- Studies
5 EAP

 • Orientatsioon Soome kultuuri ja haridussüsteemi 3 EAP
 • Üliõpilased, kellel erineva emakeelega Soome: Sissejuhatus soome keele 2 EAP; Õpilased Soome emakeelena: Keeleõpe 2 EAP (sõltuvalt varasemate uuringute): Teine ametlik keel, rootsi või muud keeleõpe

Kohustuslik Advanced Studies in Educational Sciences


80 EAP

Kohustuslik Minor aineõpe
25 EAP

 • Uuringud Haridus: lisaeriala "Haridus in Transition" 25 ECTS või muid väiksemaid uuringuid 25 EAP

Kohustuslik valikõpingute


10 EAP

 • Vabalt valitud õpilased, 10 ECTS

Õpilased saavad valida oma lisaeriala põhjal oma varasemate uuringute, doktoritöö teema või isiklik huvi. Õpilased ilma tausta haridus tuleb valida "Haridus in Transition", kuna nende lisaeriala.

Kokku kraadi on 120 EAP

EdGlo üliõpilased ja vilistlased

Aastate jooksul (2006-2015) on meil olnud 170 tudengit 56 erinevast riigist. Palun lugege EdGlo õpilane lugusid, et saada aimu, mis tunne on õppida multikultuurses üliõpilased ja elame Oulu.

Uuri lähemalt EdGlo üliõpilaste ja vilistlaste Statistika (2015) ja meie veebilehti praegused õpilased. Leiate meid ka Facebookis: edglounioulu ja puperdama: EdGloUniOulu.

Graduate profiili

Lõpetajad programm saab

 • teadlike ja eetilisi otsuseid keeruline ja mitmekülgne hariduse keskkondades kohalike ja globaalses kontekstis
 • seotud ja töö eetiliselt ja produktiivselt koostööd mitmekesine isikute, rühmituste, perekondade, kogukondade
 • ristuvat kultuurilise pädevuse, nähes keelelise / kultuurilise / etnilise / sooline erinevus kui õppimisvõimalust
 • tutvustada mitme vaatenurga oma professionaalse tegevuse ja uuringuid ning erinevate knowledges / kultuuride eetiline viise
 • kasuta infotehnoloogia suurendada õppe-ja teadustöö teadliku ja kriitilise viise
 • toota ja kasutada uurimistulemusi, mis on tugev ja seotud riiklike ja rahvusvaheliste arutelude haridus
 • kasutamise liidripositsiooni valdkonnas poliitika, planeerimise ja hindamise hariduses

Future karjäärivõimalusi

Professionaalne sihtasutuste programm on seotud ülesanded teadus-, planeerimis-, haldus-ja õppetöö alal haridus, ja ka ülesanded erinevad organisatsioonid pakuvad konsultatsiooni ja juhendamist.

EdGlo lõpetajad on pädevad töötama riiklikul ja rahvusvahelises kontekstis avaliku, era- ja kodanikuühiskonna valdkondades, ametites, näiteks:

 • projektijuhte
 • koordinaatorid
 • haridus- konsultandid
 • hindajad
 • teadlased
 • õpetajad
 • administraatorid

EdGlo uuringud hõlmavad võimalusi ühendada teooria ja praktika, kui õpilased on kohustatud täitma internatuuri jooksul. Aastate jooksul on meie õpilased on töötanud erinevates organisatsioonides Soomes ja välismaal.

Teadustöö

Uurimisgrupp tihedalt seotud EdGlo on haridus, mitmekesisus, globaliseerumine ja eetika (EDGE).

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
University of Oulu

Vaata veel 14 kursust University of Ouluis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
13,000 EUR
(Mitte-EL / EEA õpilased, vaata Stipendiumid ja tasud)
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school