Loe ametlikku kirjeldust

Master of Education (med) Kursus on mõeldud õpetajatele ja koolijuhtidele, kes soovivad kraadiõppesse haridus. Erilist tähelepanu pööratakse rolli Christian õpetaja / administraator suurendada moraalse ja usu arengu kontekstis kristliku kasvatuse. Master of Education pakutakse kas kursuste kraad või kombinatsioon kursuste ja projekti või alaealine väitekirja. Uuringud on saadaval viies valdkonnas:

  • Educational Administration
  • Usuõpetus
  • Õppekava ja õpetamine Studies
  • TESOL (inglise keele kui teise või muus keeles)
  • Eripedagoogika

KESTUS

Üks aasta täistööajaga või samaväärne osalise tööajaga. Osalise tööajaga õpilased tavaliselt edu kiirusega kaks või kolm ühikut aastas. Paindlikkus võimaldab õpilastel kas 'kiirkorras omasoodu võttes ülekoormuse või võtta vähem osakuid mõned aastad, kui vaja.

Ainepunkte

Kaheksa üksused kokku 48 ainepunkti

Tarnete

Osakuid pakutakse kas segatud või kogu distantsi režiimis. Segarežiim üksused koosnevad kaugõppe komponendid ja elamu istungil Avondale'i College of Higher Education (Lake Macquarie ülikoolis), või muud määratud keskus, juulis igal aastal. Elamu istungil annab õpilastele võimaluse osaleda olulise õpilaste lektor ja õpilaste endi vahel.

Õpilased saavad üksus teavet ja ressursse kaudu e-õppe platvormi Moodle. Õppejõud ja muidugi kokkukutsuja on saadaval suhelda õpilaste Moodle, telefoni või e-posti. Elamu kooli osa eesmärk on anda integreeriv perspektiivi üksus. Õpilased täielik lähetusi, mille eesmärk uurida teoreetiliste kontseptsioonide, vaadata viimaste asjakohaste uuringute ja edendada kohapealsete analüüsi ja kohaldamise kontseptsioonid tekkinud.

Akrediteerimine

Muidugi on akrediteeritud kolmanda taseme hariduse kvaliteet ja Standards Agency (TEQSA) ja võib pakkuda Austraalia üliõpilased või rahvusvaheliste üliõpilaste (CRICOS arv 057327F). Rahvusvahelised õpilased kuuluvad määrused kirjeldatud esos seadus (2007) ja riikliku koodi.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejad peavad üldjuhul olema bakalaureusekraad järgneb Graduate Diploma of Education või samaväärne.

Taotlejad nelja aasta bakalaureusekraad Haridus pluss 2 aastat või rohkem õpetamise kogemus eduka saavutamise Vaba Status Austraalia õpetajate kutsestandardite saada ka põhineb järgmisel:

  1. kontrollimise õpetamise portfelli tõendavad Australian Institute for õpetaja ja koolijuhi (AITSL) standarditele,
  2. positiivseid tulemusi intervjuu või seminari käigus läbi School of Education, samuti
  3. edukat 2 nädala samaväärne intensiivset programmi läbi online.

Overseas taotlejad peavad esitama samaväärne erialane alalise poolt kontrollitud School of Education.

Volituste kontrollimine on nõutav taotluse esitamise ajal.

Taotlejad, kelle bakalaureuse kraadi ei võtnud inglise keeles peab tõendama, inglise keele oskus, saavutades IELTS skoor vähemalt 6.5 rääkimine ja kuulamine, millel ei ole üksikute bänd skoor väiksem kui 6,0. Ametlik kinnitus IELTS tulemused peavad olema lisatud taotluse vormi.

Taotlejad võivad saada kõrge positsioon kuni 50% MED muidugi eeldusel, et üksused, mis on aluseks taotluse tehti, mille tase ja olid samaväärse kaalu Avondale College med ühikut ja / või muidugi.

Kursuse struktuur

Loomulikult pakutakse kolmes mustrid. Kõik mustrid sisaldavad Christian Education üksus ja üks ühik uurimismeetodeid. Alaealine väitekirja võimalus annab õpilastele teadustöö kogemuse, mis võib olla aluseks liikumises täiendavaid uuringuid. Kõik 6 ainepunkt üksused vajavad mõtteline ajakulu 150 tundi.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 1 kursust Avondale College of Higher Educationis »

See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Duration
1 aasta
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

Find Your Inspiration in Education at Avondale