MA Heritage Management

Üldine

Programmi kirjeldus

MAHeritage Management

Selle dünaamilise magistriõppe kaudu ühendage paigutused ja projektid tugeva kontseptuaalse mõtlemisega.

Arenenud ja õpetanud juhtivad kultuuripärandi praktikud.

Võimalus luua teadmisi valdkondades, mis teid kõige rohkem huvitavad.

Võimalused töötada koostöös suurte kultuuripärandi organisatsioonide, spetsialistide ja teadlastega.

Meie mineviku füüsilised jäägid - hooned, maastikud, linnatänavad, arhiivid, esemed ja arheoloogilised paigad - ning traditsioonide, keele ja mälu mittemateriaalsed ühendused kujundavad jätkuvalt meie elu. Kuid "pärandi" mõistmise ja haldamise viisid muutuvad kiiresti.

Me proovime teid mõelda selle üle, milline pärand tähendab, aitab teil seada pärandi haldamist oma sotsiaalses, poliitilises ja majanduslikus kontekstis ning annab teile võimaluse rakendada oma arusaamist erinevate piirkondlike, praktiliste ja praktiliste projektide kaudu. riiklikud ja rahvusvahelised partnerid.

Ülevaade

Uurite, kuidas pärandikohti hallatakse, esitatakse ja selgitatakse. Me õpetame teid kaaluma nende väärtust kaugemale, mida näha või külastada.

Millised väljakutsed on praegu kultuuripärandi organid? Milliseid valikuid nad nendega tegelemisel teevad? Kuidas avaldab Suurbritannias - ja kaugemalgi - surve pärandile riiklikule rahastamisele muuhulgas muuseumides ja muinsuskaitsealades külastamise ja töötamise kogemusi? Ja kuidas tulemuseks on meie laiem arusaam pärandist?

Sellistele küsimustele vastamine annab raamistiku praktilisele tööle, mida toetavad praktilised ja toetavad õpetused. Me tahame, et te osaleksite mitmetes projektides, tehes koostööd meie laia partneritega ja saaksid kogemusi kohapeal.

Kursuse ülesehitus

Trimestri üks annab aluse teie hilisemale uuringule. Uurime muutuvaid ja vaidlustatud ideid pärandi olemuse kohta, uurime sotsiaalset, poliitilist ja majanduslikku konteksti, milles pärandit määratletakse ja juhitakse, ning uurime parimat praegust praktikat seminaride seeria kaudu. Neid juhivad mõned sektori parimad spetsialistid, kellest paljud pakuvad teile jätkuvalt tuge ja nõu.

Kolmemõõtmeline testib, kui kaugele teie mõtlemine on arenenud. Te planeerite ja viite läbi sõltumatu uurimisprojekti, mis võimaldab teil küsida võtmeküsimusi praeguse praktika aspektist, mis teile kõige rohkem inspireerib või mures. Paralleelselt sellega saate 25-päevase paigutuse ühe meie paljude partnerite seas.

Kolmemõõtmeline kolm tähistab teie õpingute kulminatsiooni, võimalust täiendada laiendatud uurimistööd väitekirja kaudu või kavandada ja pakkuda uut projekti koostöös kultuuripärandi, muuseumi, arhiivi või kogukonna rühmaga või teha koostööd kunstnike ja õpetajatega tervishoiutöötajad ja arendajad.

Osalise tööajaga üliõpilased järgivad sama moodulite järjestust, kuid teevad seda kahe aasta jooksul, töötades teooriast praktikasse ja hindades mõlemat üksteise suhtes.

Kursuse moodulid

See kursus sisaldab või pakub järgmisi mooduleid.

 • Sissejuhatus sotsiaalteaduste uurimismeetoditesse
 • Täiustatud akadeemilised ja ärioskused
 • Rahvusvaheline ärikeskkond
 • Rahvusvaheline äritava
 • Turunduse juhtimine
 • Turunduskommunikatsioon
 • Finants- ja juhtimisarvestus
 • Rahvusvaheline finantsjuhtimine
 • Ettevõtlus
 • Creative Enterprise: uus äritegevus
 • Inimeste haldamine
 • Juhtimine, eetika ja riskijuhtimine
 • Väitekirja / konsultatsiooniprojekt

Kuidas ma hindan?

Teid hinnatakse projektitöö, ametlike esseede, aruannete ja lõpliku väitekirja või projekti abil. Lõpliku projekti jaoks võiksite luua filmi, arendada veebisaiti või valmistada ette õppematerjale. Teise võimalusena võib traditsioonilisem väitekanne viia teid täiendava uurimistöö ja doktorikraadi juurde.

Kuidas mind õpetatakse?

Pakume suurt osa kursusest intensiivsete seminaride kaudu, mida juhivad sageli oma valdkonna juhid pärandisektoris. Neid täiendavad külaliste loengud, mis pakuvad sulle võimalust osaleda suurte kultuuripärandi küsimuste mõtlemisel, nii nagu nad arenevad, ja istungitest, mida grupi jaoks kasutate, kui arendate oma teadmisi.

Me tekitame väljakutseid meie mõtlemise ja praktika kohta ning pakume õpilastele võimalust uurida seda rea praktiliste projektide kaudu, mis töötavad koostöös paljude kultuuripärandi organisatsioonidega üle Bathi, piirkonna ja kaugemalgi.

Võimalused

Välismaal õppima

Pakume valikulist vahetusreisi Claremont Graduate University'ga, mis koosneb nädalast ja siin Kalifornias, tavaliselt juunis ja juulis. Visiit on võimalus katsetada kõiki oma ideid, kuidas pärand töötab, väga erinevas keskkonnas ning uurida mõningaid olulisi erinevuste valdkondi ja võib-olla üllatav sarnasus.

Väljasõidud

Me kasutame laialdaselt Bathi ja selle ümbruse erakordset pärandit. Meie künnisel on kaks maailmapärandi kohta - Stonehenge ja Avebury ikooniline maastik ning vann ise - ja mõned kõige uuenduslikemad organisatsioonid selles valdkonnas.

Tööpraktika, tööstussidemed ja praktikad

Teeme tihedat koostööd selliste organisatsioonidega nagu Bath Preservation Trust, Holburne'i muuseum ja Wiltshire ja Swindoni ajaloo keskus ning meil on sidemeid ja partnerlussuhteid kogu piirkonna asutustega riigisiseselt ja rahvusvaheliselt.

Meie üliõpilased on lõpetanud muu hulgas inglise keele pärandi, riikliku usaldusfondi, Avebury'i maailmapärandi ja Bathi, Salisbury ja Lõuna-Wiltshire'i muuseumi projektid, M Shed Bristolis, HMS Victory, SS Suurbritannia, Rooma vannid Muuseum ja kirikute kaitse. Samuti on nad töötanud väiksemate, mitteformaalsemate organisatsioonidega, kus areneb palju põnevamaid kaasaegseid tavasid.

Karjäär

Karjääri pärandisektoris on:

 • Kogude haldamine
 • Haridus ja õppimine
 • Näituse planeerimine ja rakendamine
 • Ühenduse kaasamine ja teavitamine
 • Turundus ja vahendite kogumine
 • Operatiivjuhtimine
 • Sündmuste planeerimine
 • Jae- ja külastusteenused.

Kursus sisaldab mitmeid oskusi ja võimalusi, mis on suunatud vabatahtlikust sektorist, sotsiaalsetest ettevõtetest, rahaliste vahendite kogumisest ja mitmesugustest haldus- ja juhtimisülesannetest huvitatud isikutele.

Mõned meie lõpetajad jätkavad kraadiõppe lõpetamist ja meil on kasvav kohordi doktorantidest, kes töötavad kultuuripärandi uurimise valdkonnas.

Kulud

 • UK / EL õpilased täistööajaga - 2019/20 kanne £ 7,395
 • UK / EL õpilased osalise tööajaga - 2019/20 sissekanne £ 3 700
 • Rahvusvahelised üliõpilased täistööajaga - 2019/20 kanne 14 300 krooni
Viimati uuendatud May 2019

Teave kooli kohta

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Loe edasi

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Näita vähem