MA Hispaania ja Ladina-Ameerika uuringute

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Hispaania ja Ladina-Ameerika uuringute American University pakub kohandatud lugusid, mis võimaldab õpilastel omandada interdistsiplinaarne mõistmine Ladina-Ameerika ja Kariibi mere piirkonnas, samuti teadmisi tõlke, lingvistika, ja / või hispaania keele õpetamine.

Magistrantidel valida kursusi osana 21-krediidi õppekava, mis annab tugeva aluse uurimiseks kultuuri-, ajaloo-, keele- ja poliitiline keerukus piirkonnas. Kõik põhilisi kursusi õpetatakse täiesti Hispaania. Lisaks tuum seminarid, Hispaania: Ladina-Ameerika uuringute magistriõppekava pakub kolme 12-15 krediidi lugusid, mis annab väärtuslikku koolitust ja kutseoskuste Ladina-Ameerika spetsialistid:

  • Tõlge ja lingvistika
  • Hispaania keele õpetamine
  • Interdistsiplinaarsete uuringute kohta Ladina-Ameerikas (nt kultuur ja kirjandus, rahvusvahelised uuringud, ajalugu, side, avalike suhete)

Hispaania: Ladina-Ameerika MA programm eeldab, et õpilased võtavad vähemalt 21 ainepunkti Hispaania. Toetudes AU campus vahendid, õpilased võivad võtta kursusi Ladina-Ameerika inglise (kuni 12 ainepunkti) teiste osakondade College of Arts and Sciences ja teiste AU koolid nag u ajaloo osakonna, Department of Anthropology, School of International Teenindus ja School of Education. AU Center for Ladina-Ameerika ja Latino Studies toimib hub akadeemiliste dünaamilisus ülikoolilinnakus ja kaugemale ning toetab teaduskoostöö erinevatel teemadel, mis on seotud Ladina-Ameerikas.

ÕPI juhtivad TEADUSKOND EKSPERDID

Tuum teaduskonna tuua ulatuslikke teadmisi humanitaar- ja rakendusliku lingvistika. Meie humanitaarteaduste õppejõud spetsialiseerunud uuringud sooline võrdõiguslikkus, inimõigused, sisseränne, globaliseerumine, mälu ja vägivalla ning õpetada läbi erinevaid lähenemisviise ja žanrid, sealhulgas filmi narratiivi, luule, novell, jõudluse ja teater. Meie rakendusliku lingvistika õppejõud spetsialiseerunud kakskeelsus, videomäng põhinev keeleõppe ja tele-koostööl tõlge.

Ära piiramatu ressursse DC

Kasutades ära võrratu ressursse Washington, DC, meie õppekava pakub for-krediidi praktika kaudu Proyecto Amistad Muidugi, organisatsioonid nagu USA justiitsministeeriumi, National Geographic, Guatemala inimõiguste komisjoni, ja Washington Talitus Ladina-Ameerika . Meil on ka kontaktid alg-, kesk- ja kakskeelsete koolide valdkonnas, mis hõlbustab õpetamisega praktikakohti. Lisaks pakume rahastamisvõimalused suvel teadusuuringute välismaal, ja me regulaarselt koordineerida õppekäiku, külaliste loengud, üritusi ja partnerlust erinevate teadusuuringute rajatiste ala.

Paljud meie õpilased lõpule Mehhatroonika Hispaania Translation koos oma magistrikraadi. Kuigi meie programmi meie õpilased omandada väärtuslikke erialaseid oskusi töötada paljudes valdkondades, mis nõuavad teadmisi puudutavates küsimustes Ladina-Ameerikas, samuti range akadeemilise koolituse neile, kes otsivad jätkata doktoriõppesse. Õpilased jäävad sageli Washington pärast lõpetamist ja osaleda ulatuslik võrgustik Ladina-Ameerika institutsioone linnas. Paljud meie lõpetajad lähevad edasi töötada valitsusasutuste ja valitsusväliste organisatsioonide Washington, DC, ja teised riigid otsustavad jätkata doktoriõppes, õpetamine.

RAHASTAMINE VÕIMALUSED

Valitud arv õppe-ja teadustöö assistendina on saadaval abikõlblike üliõpilastele. Lisaks rahalisi vahendeid, et õpilased läbi Jack Lapse Hispaania ja Ladina-Ameerika uuringute sihtkapitali. Jack Lapse Summer Research Awards on ka olemas, et toetada kraadiõppurid, kes on huvitatud ettevõtja teadusuuringute Ladina-Ameerika suvel vahel esimese ja teise aasta programmis.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The College of Arts and Sciences at American University offers you a challenging liberal arts education within a vibrant and diverse community of students from all 50 states and 150 countries.

The College of Arts and Sciences at American University offers you a challenging liberal arts education within a vibrant and diverse community of students from all 50 states and 150 countries. Näita vähem