Master in Linguistics (Research)

Teadus- magistriõppe lingvistika on kaheaastase programmi, mis võimaldab teil areneda professionaalne teadlane. Programm tegeleb lingvistika selle kõige laiemas tähenduses. Kõik õpilased võtavad üldisest käigust valdkonnas keeleteaduslike uuringute esimesel aastal. Muidugi, asjakohaselt nimega keeleteaduslike uuringute, on õpetanud kolm või neli õppejõudu, kellest igaüks loenguid ajalugu teadustöö valdkonnas lingvistika vaatenurgast oma eriala ja kasutatavaid meetodeid ja nende põldude.

Lisaks saate valida ala, mida soovite spetsialiseeruda. Programmi käigus, siis valida nelja kursust Avaneb magistriõppe kursused. Sa rajada oma valiku teie endi huvides ja spetsialiseerumine, mida soovite jätkata. Meie Erialadest sisaldavad mitte ainult fonoloogia ja süntaks, kuid ka teemasid nagu tekstiline ja / või žanr analüüs, antropoloogiline lingvistika, rakendusliku lingvistika ja sotsiolingvistika. Programm on õpetatud inglise keeles.

Programm lühikokkuvõte


See kaheaastane programm rongide teil teadlasena teoreetilise keeleteaduse, rakendusliku lingvistika, ja kohaldada keele ja kommunikatsiooni uuringuid. Programm sisaldab põhinäitajate kursused nendes valdkondades, mis kõik õpilased järgima, kuid samal ajal saab spetsialiseeruda ühes kolme peamist uurimisteemade osakonna Keele-ja suhtlusoskuse, nimelt keel, Cognition ja kommunikatsiooni keel omandamine ja keele Dokumentatsiooni. Teadlased töötavad need osakondade teemad ale kõik liitunud interfaculty uurimisinstituutide VU. Selle tulemusena palju tähelepanu pööratakse suhetele lingvistika, kognitiivsed teadused, antropoloogia, side teooria ja haridus. Samuti on suurt rõhku õppida, kuidas kasutada erinevaid meetodeid keeleuurimine (corpus-põhised teadusuuringud, välitööd, emakeel intuitsiooni, eksperimente ja keelelise modelleerimine).

Töökoha ... teadlane, õpetaja, toimetaja ...

Doktorandi

Sinu tõenäoliselt väljavaade pärast lõpetamist oma teadus Master 's, on luua oma uurimisprogrammi doktorant. See hõlmab uuringute läbiviimine juhendamisel juhendaja ja kirjalikult doktoritöö teemal.

uurija

Võite alustada karjääri uurimisinstituut väljaspool akadeemilise hariduse. On palju uurimisinstituutide innukalt teretulnud teadlased koolitatavate kvalitatiivse ja kvantitatiivse uurimistöö.

Muud võimalused

Aga sa võid ka alustada karjääri väljaspool teadusuuringute valdkonnas, näiteks nagu toimetaja, keelepoliitika töötaja haridust kohaliku või riikliku valitsuse või õpetaja.

Rahvusvahelised õpilased ja üliõpilased välismaa Bachelor / magistrikraadi


Kui soovid alustada magistriõppesse aadressil Ülikooli Kunstide, mida saab rakendada kasutades meie online-avaldus süsteem (seda linki). Osakondade Eksamikomisjon otsustab pärast oma sissepääs pärast ametlikult vaadatakse ja hinnatakse diplomite / kraadi. Diplomid teadmata juhatuse hindab kapten koordinaator koostöös NUFFIC.

Sest üldise vastuvõtu nõuetele, kontrollige teavet peamiste VU kodulehel. Selleks, et olla lubatud otse nõuame täielikku bakalaureusekraad lingvistika ja keskmine hinne minimaalselt 7,5.

Alati tuleb esitada ametliku testi tulemused tõendavad oma inglise keele oskust. Ainult üliõpilased, kes on läbinud täieliku keskkooli või bakalaureusekraadi Kanada, USA, Suurbritannia, Iirimaa, Uus-Meremaa või Austraalia võidakse vabastada. Eeldame TOEFL skoor (skoor 600 paberil, skoor 250 arvuti baasil või skoor 100 Interneti-põhine) või IELTS skoor (skoor 7,0).

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date