MA infosüsteemides

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriprogrammi koosneb:

Õpilaste 4-aastase bakalaureuse kraadi minimaalne ja spetsialiseerumine Infotehnoloogia / Computer Science / Information Science / Side Engineering ja millel on antud otsene sissepääsuks teisel poolel teel ESIGELEC:

 • Semester 2 - Academic (ülikooli)
 • Semester 3 - Academic (ülikooli)
 • Semester 4 - Praktika (firma / laboratoorium)

Õpilaste 3-aastase bakalaureuse kraadi või kellel on 4-aastase bakalaureuse kraadi teises inseneriteaduse stream:

 • Semester 1 - Academic (ülikooli)
 • Semester 2 - Academic (ülikooli)
 • Semester 3 - Academic (ülikooli)
 • Semester 4 - Praktika (firma / laboratoorium)

Esimesed kolm akadeemilist semestrit * pakutakse ajavahemikus veebruarist 2016 kuni juuli 2017. Loengud, harjutused, lab töö, praktiline töö, projektid, konverentsid ja / või seminare moodustavad akadeemilise semestrit. Hindamine, vormis testid, viktoriinid, eksamid jms viiakse läbi regulaarselt.

Õppejõud on alates ESIGELEC ja / või INSA Rouen, alates partner ettevõtetele ja partner ülikoolides Prantsusmaal või välismaal.

  • leida ja täielik internatuuri
  • esitama professionaalne väitekirja ja anda suulisi seletusi enne kokku žürii

Juhul, kui need nõuded võivad põhjustada aste ei antud.

Student Status

Registreeritud Student staatus ja õpib Student staatuse viimasel poolaastal koosneb kolmest etapist, so lõpetamist internatuuri, esitades professionaalne väitekirja ja suuline ettekanne žürii ees kokku ESIGELEC. Õpilased peetakse Õppijad of ESIGELEC jooksul 6 kuu jooksul pärast viimase akadeemilise semestri. Selle aja jooksul, õpilased on eeldatavasti lõpule kolme eelpoolmainitud etapid. Registreeritud Student staatus pikendada, kui õpilane on hakanud praktika, kuid ei lõpetanud teise / kolmanda etapi. Juhul õpilased ei hakanud internatuuri kuue kuu möödumisel viimasest akadeemiline semester, peavad nad uuesti registreeruda ja loetakse Kantud õpilased ESIGELEC. Registreeritud Student staatus hakkab kehtima uuesti alustamisel internatuuri ja kehtib kuni selle ajani üliõpilane on täitnud kõik kolm etappi selles osalenud. Üliõpilasel on maksimaalselt kaks aastat, et lõpetada kolm etappi semester internatuuri. Registreeritud Student ja uuringusse kaasatud Student staatuse kaotab kehtivuse, sõltumata sellest, kas õpilane on antud magistrikraad žürii ESIGELEC ja INSA Rouen läbimisel muidugi.

Lühikirjeldus & suunised

Master in Information Systems Master 's programmi eesmärk on õpetada õpilastele asjakohaseid teadmisi, professionaalseid oskusi ja praktilisi kogemusi infosüsteemide tööstuse või teadus. Nad õpivad, kuidas kavandada, arendada ja rakendada infosüsteemide erinevates sektorites. Õpilased omandavad ka põhilised juhtimisoskusi. Rahvusvaheline keskkond ESIGELEC võimaldab õpilastel avastada uusi kultuure ja keeli. Õpilased peavad olema TCF või TEF sertifitseerimise eksamid prantsuse (või TOEIC prantsuse keelt kõnelevatele õpilastele). Kohustuslik internatuuri annab õpilastele praktilisi kogemusi töökeskkonnas. Meie lõpetajad leiavad töövõimalusi arendajad, projektijuhid, konsultandid või teadlased valdkonnas infosüsteemid.

PROGRAMMI EESMÄRGID

Magistriprogrammi eesmärk on õpetada õpilastele asjakohaseid teadmisi, professionaalseid oskusi ja praktilisi kogemusi infosüsteemide tööstuse või teadus. Nad õpivad, kuidas kavandada, arendada ja rakendada infosüsteemide erinevates sektorites. Õpilased omandavad ka põhilised juhtimisoskusi. Rahvusvaheline keskkond ESIGELEC võimaldab õpilastel avastada uusi kultuure ja keeli. Õpilased peavad olema TCF / TEF sertifitseerimise eksamid prantsuse (või TOEIC prantsuse keelt kõnelevatele õpilastele). Kohustuslik internatuuri annab õpilastele praktilisi kogemusi töökeskkonnas. Meie lõpetajad leiavad töövõimalusi arendajad, projektijuhid, konsultandid või teadlased valdkonnas infosüsteemid.

Sisu

 • Arvuti teadused,
 • Cloud computing,
 • Veebiarendus,
 • Infosüsteemid,
 • Äriinfo,
 • Programmeerimine,
 • Andmebaasid,
 • Kultuuridevaheline teadlikkus,
 • Project and Management moodulid.

Fast track

Võimalik otsest sissepääsuks semester 2, õpilaste 4-aastase bakalaureuse kraadi ning pärast kinnitamist ESIGELEC

Viimati uuendatud nov 2015

Teave kooli kohta

ESIGELEC provides trainings for engineering students, in telecommunications, electronics, information technologies, information networks, embedded systems, automation and robotics, electrical engineer ... Loe edasi

ESIGELEC provides trainings for engineering students, in telecommunications, electronics, information technologies, information networks, embedded systems, automation and robotics, electrical engineering for transport, mechatronics, energy and sustainable development, biomedical engineering, business engineering and financial engineering. Näita vähem