Master in Information Sciences

Infoteaduste on multidistsiplinaarne ala toestavad info-ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) ja selle praktiline rakendus ühiskonnas. Kas sa oled huvitatud, kuidas teave on loodud ja töödeldud ettevõtetes ja organisatsioonides? Kas sa oled rohkem huvitatud tehnoloogia kasutamist kui tehnoloogia enda pärast? Kas teie arvates on oluline arvestada rolli inimeste, organisatsioonide ja kultuuride disain, modelleerimine, side ja teabe jagamist? Kui jah, siis magistriõppesse Infoteaduste kell Vrije Universiteit Amsterdam on suurepärane valik.

Infoteaduste ühendab tehnoloogia ja organisatsioonilised uuringud ühelt poolt, tehnoloogia ja kultuuri vahel. See sisaldab kursusi, mis hoiab sind ees kiiret arengut selles sektoris. Programm keskendub veebirakendusi ja internet teadusuuringute e-ühiskonna tuleviku, sealhulgas sellistes valdkondades nagu e-äri ja e-meelelahutus. Magistriõppes eesmärk on edendada teaduslikke teadmisi ja sotsiaalset vastutustunnet. Sul on vaja valida kursusi, mille koguväärtus 15 krediiti loetelu heakskiidetud kursustel, mis on juurdunud meie rahvusvahelisi uuringuid.

Meie magistriõppe kursuste võib muutuda aastast aastasse, et kajastada toimuvat arengut ja rahvusvaheliste infoteaduste teadus. Nad võivad sisaldada külaline kursused, Siks National koolilõpetaja Research School ja kursused ning teistel uusi teemasid õpetanud ülikooli töötajad. Meie praegune koolitused hõlmavad Info hankimine, E-Business Innovation, tarkvara arhitektuur, ontoloogia ehitus ja multimeedia Design Case.

Programm lühikokkuvõte


Master 's in Information Sciences rongide sa saada silmapaistev spetsialist, kes on võimeline sõltumatu ja meeskond probleemi lahendamiseks seoses projekteerimise, rakendamine ja praktiline kasutada keerulisi infosüsteeme organisatsioonid.

Oleme ümber korraldatud programmi Master Information Sciences õppeaasta 2011-2012. Uus programm on andnud koostöös UVA programmi "Information Studies - inimkeskse Multimedia". See UVA Master programm möönab õpilastele sarnast bakalaureuse VU IMM poissmees. Programm on intensiivsete arutelude tulemus viimase aasta jooksul, mis hõlmab nii juhendajaid ja õpilane liikmed Curriculum komiteede (OLCs).

Programm on loodud nii, et saate siiski jälgida enamik kursusi VU Amsterdam, kui soovite. VU ja UVA kursused on planeeritud erinevatel nädalapäevadel, et vältida reisil õhuliini. Uus programmid alati kaasas riskid; Lubame tegelema kõikide probleemidega, mis tulenevad sellest õiglasel viisil, tehes vajaduse korral erandeid. Täname juba ette teie koostöö eest!

Karjäärivõimalused


Lõpetajad programm tööd paljudes tööstusharudes ja avaliku sektori asutuste, nii seest kui väljast IKT sektoris. Nad võtavad positsioone, analüütikud, disainerid, projektijuhtide, IKT programmi juhid ja teadlased. Konkreetsed näited töökoha e-äri arhitekt rahvusvahelise konsultatsioonifirma, Web toimetaja ringhäälingu ettevõte, IKT juhina pank / kindlustusselts, ja IKT koordinaator muuseum. Tavaliselt lõpetajate tööd leida, kus nad mängivad infovahetuse roll IKT-ja mitte-IKT inimesed: nad räägivad nii keeli. Ja seal on väga suur nõudlus selliste inimestega. Muidugi, programm valmistab teid edasiseks hariduse teadlane.

Vastuvõtutingimused

Nõuded on jagatud Meistrite spetsialiseerumine erinõuded ja üldnõuded.

Erinõuded magistriõppekava

 • Õpilased Hollandi eelõpetuses
  Magistritöö on avatud üliõpilastele akadeemilise bakalaureusekraadi Information Sciences või seotud valdkondades, nagu Computer Science, informaatika, Ärianalüüs ja tehisintellekti. Kui teil on bakalaureusekraad seotud valdkonnas, siis võib tinglikult registreeruda magistriõppesse Infoteaduste. Üldine sisenemise nõue on edukalt lõpule viidud mitmeid olulisi ülikoolikursused (kas Vrije Univeristeit Amsterdam või samaväärne), tavaliselt ka järgmisi teemasid:
  • Infoteaduste kursused: Business Modeling ja nõuded ehitus, inimese-arvuti interaktsiooni, Information Sciences projekti.
  • Computer Sciences kursused: base-taseme kursused programmeerimine, tarkvaratehnika, ja andmebaasid.
  • Kursused teistest valdkondadest (äri / majandus, sotsiaalteadused, kultuuri ja kommunikatsiooni uuringud).
 • Õpilased Hollandi HBO haridus
  Diplomi saanud valitud Hollandi HBO programme võib anda vastuvõtu pärast pärast Pre-magistriprogrammi. See Pre-magistriprogrammi on väärt 30 ECTS ainepunkti. Kehtib HBO programmid hõlmavad:
  • Business Computer Science
  • Sidesüsteemid
  • Arvutitehnika
  • Ehitus, projekteerimine ja innovatsiooni
  • HEAO äri infotehnoloogia
  • Tööstuslik automatiseerimine
  • arvutiteadus
  • Arvuti ja infoteaduse
  • Network Infrastructure Design (NID)
  • HTS Tehnilised infotehnoloogia
  • Infotehnoloogia
 • Kui teil on diplom, mis ei ole eespool loetletud, kuid on tihedalt seotud nimetatud, palun võtke Dr. Pieter de Leenheer.

 • Õppekava Pre-master HBO lõpetajad
  Lisateavet korra komponeerimise eel-Magistriõpe programm Hollandi HBO lõpetajate näha Õppekava eelnevalt kapteni HBO lõpetajate (Dutch)


General keele oskuse nõuded

VU Amsterdam nõuab rahvusvahelist taotlejad võtma inglise keele test ja esitada oma skoor osana taotluse. Erandid on tehtud õpilastele, kes on lõpetanud oma hariduse Kanada, USA, Suurbritannia, Iirimaa, Uus-Meremaa ja Austraalia või kes on saanud rahvusvahelise bakalaureusekraadi või Euroopa küpsustunnistuse diplom.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 12,000 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date