MA integreeritud väikelaenude juhtimine (IMM)

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe integreeritud mikrokrediidirahastu Management (IMM)

Uus Master kursuse "Integreeritud mikrokrediidirahastu juhtimine" (IMM) on ametlikult avatud 19. septembrist 2011 ning algas 2. jaanuar 2012 kell Magister Juhtimine Graduate Program teaduskonna majandusteaduskonna Universitas Padjadjaran (MM veebruar UNPAD) Bandung, mis on välja töötatud Leiden Ethnosystems ja Development Program (plii) Leideni Ülikool Hollandis koostöös UNPAD ja teised liikmed International Consortium for Integrated mikrokrediidirahastu Management (ICIMM), sealhulgas Gerakan Masyarakat Pengembangan Keuangan Mikro (GEMA PKM) Indoneesias ja Vahemere agronoomia instituudi Chania (MAICH) Kreekas. Arendamine uue Master Course on rahaliselt toetavad Madalmaade majandusministeerium. Plii on interdistsiplinaarne programm põhineb teaduskonna Leideni ülikooli ja liige Microcredit Summit nõukogu õppeasutusi. Uus Master Course on äratanud huvi mitte ainult valitsusasutustele (gaas), valitsusvälised organisatsioonid (VVOd), finantsinstitutsioonide (FIS), Väikelaenuasutuste (RAd), pangandus-ja mitte-pankade (B & NBIs) ja integreeritud Väikelaenuasutuste (IMFIs) on äsja arengumaades, vaid ka ÜRO Capital Development Fund (UNCDF), ÜRO organisatsioon spetsialiseerunud väikelaenude ja kohalik areng kogu maailmas.

Programmi kohta

Käesolev rahvusvaheline Master Course on rahvusvahelise klassi ja viib kuni magistrikraadi Universitas Padjadjaran koos IMM International Certificate Leideni Ülikooli põhjal lõpetamist regulaarselt rahvusvahelistel seminaridel ja seminaride käigus, arvestades ülikooli Majandusteaduskond Universitas Padjadjaran Bandung külastades professorid / eksperdid Leiden University asjakohastel teemadel integreeritud mikrokrediidirahastu Management.

See Magistriõpe vastab kasvav vajadus Indoneesia ühiskonnas uue cadre spetsialiseeritud juhid, kes rakendab alt-üles strateegia täiustatud kogukondliku majandamise integreeritud finants-, tervishoiu-, haridus-, sotsiaal-ja sideteenused panustada leevendamist vaesust ja edendada mõjuvõimu, et saavutada tervise parandamiseks ja heaolu kogu elanikkonnast Indoneesias.

Täiustatud õppe meetodeid selle programmi kuuluvad 6 õpetamise moodulite 3 kuu järelevalve välitööd / kutseõpe ja 3-kuu kirjutamiseks-up Magistritöö rikastatud töötoad, ametliku esitlusi, vestlusringid ja fieldtrips. IMM programm MM veebruar UNPAD on rahvusvaheliselt tunnustatud esimese magistriprogrammi hiljuti arenev valdkond maailmas, nii et lõpetajate käesoleva programmi oodatakse muutunud pioneerid arengu integreeritud mikrokrediidirahastu Juhtimise Indoneesias ja mujal.

Eesmärgid

Eesmärk uus Magistriõpe integreeritud mikrokrediidirahastu juhtimine on anda uus cadre juhid, kes valdavad ja pädev arendamisel ja haldamisel IMM institutsioonid.

Pärast õpilast on lõpetanud selle programmi, siis nad suudaksid:

 • kaasa valitsusasutused (gaas), valitsusvälised organisatsioonid (VVOd), Väikelaenuasutuste (RAd), integreeritud Väikelaenuasutuste (IMFIs) Pangandus-ja mitte-pankade (B & NBIs) ja kohalikud asutused ja organisatsioonid pakkuda erinevaid kogukondlikke teenuseid kogu elanikkonnast;
 • hallata integreeritud finants-, tervishoiu-, haridus-, sotsiaal-ja sideteenuste kogukond, eriti tõrjutud ja väikese sissetulekuga peredele kogu riigis;
 • aitama saavutada ÜRO aastatuhande arengueesmärkide (MDG 2005), eelkõige äärmise vaesuse ja nälja ja edendada mõjuvõimu Indoneesias.
 • Õpetamismeetodeid Integreeritud mikrokrediidirahastu magistriprogrammi põhineb siseriiklike ja rahvusvaheliste üldtunnustatud kvaliteedi ülikooli ja tööalase koolituse. Need uuenduslikud meetodid põhinevad arenenud sõltumatu, füüsilisest isikust suunatud ja tulemustele orienteeritud tegevus õpilased seotud on-the-töö kutseõppe ja välitöö koolitus 3 kuud.

IMM programm Course

Kandidaatide seas erinevate distsipliinide, kes on tunnustatud kui õpilasi IMM Magistriõpe peaks osalema lühike sissejuhatav Pre-IMM Course.

Sissejuhatav Pre-IMM Kursus sisaldab Pre-MM kursus, millele järgneb Põhiaineteks Course, Teadusfilosoofia Course, strateegilise juhtimise kursus ja ettevõtluse juhtimine kursus, ja on mõeldud selleks, et tugevdada põhilisi juhtimise ja äritegevuse teadmiste õpilaste . Pärast Pre-IMM Course, tegelikku 3-semestri IMM käigus pakutakse.

Moodustamises lühike sissejuhatav Pre-IMM kursus ja selle osad, millele järgneb tegelike IMM kursuse märge seotud ainepunkti on järgmine:

 1. Pre-MM lühikursus
 • Sissejuhatus Business
 • Sissejuhatus juhtimine ja korraldamine
 • Statistika ja ökonomeetria
 • Economics Business
Basic õppeaineid lühikursus
 • Theory and Practice of Financial Management
 • Theory and Practice of Marketing Management
 • Majandus-ja Sotsiaalnõukogu Anthropology
 • Teadustöö metodoloogia
Teadusfilosoofia lühikursus

Strateegiline juhtimine lühikursus

Ettevõtlus Juhtimine lühikursus

7 IMM moodulid

Ettepanek Research Seminar

Väitekiri

Õppemeetodid

Õpetamismeetodeid Integreeritud mikrokrediidirahastu magistriprogrammi põhineb siseriiklike ja rahvusvaheliste üldtunnustatud standarditega qualityfor ülikooli ja tööalase koolituse. Need uuenduslikud meetodid põhinevad arenenud sõltumatu, füüsilisest isikust suunatud ja tulemustele orienteeritud tegevus õpilased seotud on-the-töö kutseõppe ja välitöö koolitus 3 kuud.

Kõrgharidus ja akadeemilise staatuse

Pärast edukat lõpetamist kõik moodulid, Välitööd / Kutsehariduse ja kirjalikult kuni Magistritöö, MM (Integrated mikrokrediidirahastu Management) Degree ja IMM sertifikaat antakse.

Lisateave / Online Course

http://mm.fe.unpad.ac.id/en/program-pendidikan/program-imm/

KUIDAS KANDIDEERIDA

https://smup.unpad.ac.id/persyaratan-2/

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Universitas Padjadjaran (Unpad) was established based on the initiative of prominent society members of West Java who were eager to have a higher institution in which young generation of West Java cou ... Loe edasi

Universitas Padjadjaran (Unpad) was established based on the initiative of prominent society members of West Java who were eager to have a higher institution in which young generation of West Java could be prepared to serve as future leaders. Näita vähem
Bandung , Bandung + 1 Rohkem Vähem