MA Intensiivkeel Türgi (kombineeritud)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Osalemisviis: täistööajaga või osalise tööajaga


Kaheaastane keel Pathway on suunatud õpilastele professionaalse ja akadeemilise huvi Türgi. Türgi keele intensiivse koolituse eesmärk on toetada õpilaste suutlikkust tegeleda oma distsiplinaarhuvidega, tegeledes kirjalike tekstide ja suulise suhtlusega türgi keeles.

Teie valitud eriala on ühendatud intensiivse türgi keelega kahe aasta jooksul (sealhulgas periood Türgis).

Juurdepääs Türgi keel Pathway on praegu saadaval õpilastele:

 1. algaja või
 2. algaja järgne keeleoskuse tase.

Õpilaste oskuste taset hinnatakse registreerimisnädala jooksul praktikatestiga (konkreetsed kuupäevad antakse taotlejatele).

Võib kombineerida:

Intensiivse Türgi Pathway on saadaval järgmised erialad:

Antropoloogia ja sotsioloogia

 • MA antropoloogilised uurimismeetodid
 • MA toidu antropoloogia
 • MA meedia antropoloogia
 • MA Reisi ja Turismi Antropoloogia
 • MA meditsiinis antropoloogia
 • MA migratsiooni ja diasporaa uuringud
 • MA sotsiaalne antropoloogia
 • Ma Arenduse Sotsiaalse Antropoloogia

Ajalugu

 • MA ajaloolised uurimismeetodid
 • MA ajalugu

Kunstiajalugu

 • MA islami Lähis-Ida kunsti- ja arhitektuuriajalugu

Keeleteadus

 • MA lingvistika

Lähis - ja Kesk - Ida

 • MA Lähis-Ida uuringud

Religioonid ja filosoofiad

 • MA Aasia ja Aafrika religioonid

Struktuur

Õpilased peavad võtma kokku 315 ainepunkti, mis koosneb 255 õpetatavast ainepunktist (millest 45 õpetatakse suvekooli raames välismaal) ja 60 ainepunkti väitekirja valitud erialal, nagu allpool on kirjeldatud.

Oma esimesel aastal võtavad kaheaastase intensiivse keele programmi õpilased 60 ainepunkti intensiivse keeleõppe ja 60 ainepunkti distsipliini. Suvel osalevad nad välismaal suvekoolis. Teisel aastal võtavad nad distsipliinil veel 30 ainepunkti ja 60 ainepunkti; nad täidavad distsipliini ka oma väitekirja.

1. aasta (täisajaga kaks aastat)

Keele komponent

 • Elementaarselt kirjutatud türgikeelne A (PG)
 • Elementaarselt kirjutatud türgi B (PG)

ja

 • Elementaarsed kirjalikud pärsia A (PG)
 • Elementaarsed kirjalikud pärsia B (PG)

või

Õpilased valivad 30 ainepunkti 15PNMC406-Araabia 100 (PG) hulgast)

või

Õpilased valivad 30 ainepunkti pärsia või araabia keele moodulitest vastaval tasemel.

Distsipliini komponent

Õpilased võtavad valitud ainevaldkonnas 60 ainepunkti.

Suvi välismaal

Õpilased osalevad 15PNMC430 intensiivses keskmises Türgi (suvel) välismaal.

2. aasta (täisajaga kaks aastat)

Keele komponent

 • Türgi 3 (PG)

Distsipliini komponent

Õpilased võtavad valitud ainevaldkonnas 60 ainepunkti.

Dissertatsioon

Õpilased lõpetavad 60-krediidi väitekirja valitud erialal.

Tähtis märkus

Programmis lehel olev teave peegeldab kavandatud programmi struktuuri antud akadeemilise istungi vastu.

Sisseastujad ja taotlused

Sellele kursusele saate kandideerida veebipõhise taotlusvormi kaudu.

Meie eesmärk on hinnata taotlust tervikuna ja esitada otsus 5-nädalase aja jooksul. Ülemeremaade üliõpilased, kes nõuavad 4. astme viisat ja soovivad liituda SOAS peaksid meeles pidama, et viisataotluste esitamine võib võtta mitu nädalat, seega peaksite taotlema nii kiiresti kui võimalik.

Taotluse kaalumine

Enne otsuse vastuvõtmist vaadatakse läbi kogu taotlus, sealhulgas ärakiri ja viited. Seetõttu soovitatakse teil esitada täielik taotlus koos viidete ja ärakirjaga (kui see on nõutav). Mittetäielik taotlus lisab otsustusprotsessis märkimisväärseid viivitusi.

Õpilased saavad oma taotluse kinnituse. Iga taotlust kaalutakse hoolikalt ja kuigi proovime vastata nii kiiresti kui võimalik, palume õpilastel siiski oodata vastuse saamist viie nädala jooksul pärast nende saamist.

Kandidaate, kes on saadaval Ühendkuningriigis, võidakse kutsuda vestlusele. Akadeemiliste töötajate puudumine (või õppepuhkusele minek) võib mõjutada otsuste vastuvõtmise aega.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema esimese või hea teise klassi autasud bakalaureuse kraadi Suurbritannia ülikoolis või sellega samaväärses õppeaines, mis on asjakohane järgitavale programmile. Ligikaudse võrdlusena võiks öelda, et samaväärse USA ülikooli bakalaureuseastme hindepunkt on keskmiselt vastavalt 3,3 või 3,5, sõltuvalt sellest, milline ülikool antakse. Kui taotlejal ei ole vastava eriala bakalaureusekraadi, võidakse tal enne magistriprogrammi sisenemist nõuda kvalifikatsiooniaasta või üheaastase diplomi läbimist.

Arvesse võib võtta ka asjakohast töökogemust. Üksikutel kursustel võivad olla konkreetsed sisenemisnõuded, seetõttu on soovitatav lisateabe saamiseks tutvuda kraadiõppe prospektis.

Inglise keele sisenemise nõuded

Peate suutma näidata, et teie inglise keel on piisavalt kõrge, et SOAS oma kursusega edukalt suhelda ja selle lõpule viia. Pange tähele, et võtame oma ingliskeelseid nõudeid tõsiselt ja kui neid täpselt ei täideta, võidakse teie SOAS taotlus tagasi lükata. Kui teie hinded jäävad allapoole meie nõutavat taset, pole võimalik läbi rääkida, eeldades, et kuna nad on piisavalt lähedal, võetakse need vastu. On oluline, et plaaniksite aegsasti ette, et teie inglise keele test jõuaks õigel ajal läbi ja et teil oleks aega seda testi uuesti täita. Me ei aktsepteeri inglise keele testi esitamata jätmise või uuesti sooritamise ebamugavusi või rahalisi raskusi.

Rahvusvahelised üliõpilased

EL-i ja rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks, kes vajavad viisat, aktsepteerime tingimusteta riiki sisenemise tulemuste saamiseks mitmete riikide kvalifikatsioone, samuti mitmesuguseid rahvusvahelisi kvalifikatsioone ja teste.

Kui nõutakse 4. astme sissesõiduviisat, võib vaja minna SELT-i, näiteks UKVI IELTS. Seetõttu soovitame kõigil 4. astme viisaõpilastel valida esimese abinõuna UKVI IELTS akadeemiline test.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. Näita vähem
London , Singapur + 1 Rohkem Vähem