MA interaktsiooni disain

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Koostoimed Disain

Magistriõpe programm, 120 ECTS-krediiti

Infotehnoloogia areng on vaidlustanud tööstusdisainilahenduse traditsioon nõudes rõhuasetuse ideest "toote-as-object" suunas mõiste "toode-as-üritus", kus dünaamiline ja interaktiivne omadused tooteid ja teenuseid tuleb paremini mõistetavaks kontekstis inimeste käitumisest. See rõhuasetuse on inspireeritud meil arendada Koostoimed Design programmi ja alustada uut uurimisvaldkonda projekteerimise valdkonnas.

Meie Koostoimed Design programm tegeleb seoses inimeste vahel ja infotehnoloogia keskendudes eelkõige vastastikmõju toote ja kasutaja. Me näeme distsipliini interaktsiooni disain võime kujundada nii kognitiivset ja füüsiline liides ja integreerida neid edukalt kogu. Meie eesmärk on võimaldada autoritel luua jätkusuutlik, arusaadav ja nauditav info põhinevate toodete, teenuste ja keskkondade.


Kursused on esitatud erinevaid teemasid, sealhulgas inimese-arvuti interaktsiooni, graafiline disain, Kontekstuaalne Enquiry ja kogemused prototüübid. Interface prototüüpimine tööriistad, stsenaariumi tehnikaid ja kasutaja uuringud on rakendatud järjepidevalt projektitöö. Kogenud disainerid käesoleval juhul uuringuid.

See õppekava on inimestele, mitte tehnoloogia. Skandinaavias on pikk traditsioon kasutaja keskendunud teadustöö keskendub suhet inimeste vahel ja tehnilised süsteemid. Aktiivselt kasutajate kaasamisega projekteerimine on keskne oli Koostoimed Design programm. Rõhk on asetatud kasutajate osalemine projekteerimise käigus ja korduv prototüüp hindamine.


Õpetamise keel on inglise keel.

Tegevusala


Interaktsiooni disain programm valmistab ette õpilasi, kes töötavad tööstuses. Õpilased töötavad sageli nii disain konsultatsioonifirmad, samuti suured ettevõtted. Mõned õpilased satuvad teadus. Umeå Institute of Design on uurimisgrupp, kus teadustöö toimub läbi üldiste toetuste ning konkreetse ettevõtte koostöös.

Saadud kutsekvalifikatsiooni


Pärast lõpetamist siis saada Master of Arts kraadi interaktsiooni disain.

Vastuvõtutingimused

Programm eeltingimused


Kanne kvalifikatsioon on BA või samaväärne Industrial Design, graafiline disain, Computer Science, informaatika, psühholoogia, projekteerimisfirmad või sarnane. Taotlejad on kohustatud esitama digitaalse portfelli.

Konkreetsed Portfolio nõuded Koostoimed Design programm

Olete kohustatud laadida digitaalse portfelli, eelistada maastiku formaadis.

Portfelli peaks sisaldama 8-12 proovi oma tööd, näidates oma praeguse loominguline ja esteetiline disain kogemused ja võimalused kutse- ja / või akadeemilist taset.

Võite lisada videoid, fotosid, visandeid, 3D krohvid, graafika, või interaktiivseid esitlusi näidata oma projekteerimise oskused.

Iga töö valimi hulka lühikese teksti (10-20 sõna), mis kirjeldab sisu ja konteksti toodud projekti. Rühmas projekte, ütle meile, milline on sinu panus olnud.

Pea iga ettekande tööd proovis ühel lehel iga ja valida osad, mis kõige paremini esitab oma tugevusi. Kuid üks või kaks esitatud töö proovid tuleks täpsemalt kirjeldatud üle 3-4 lehekülge, kus teie projekteerimise protsess peaks olema fookuses.

Otsime:

  • Esteetiline viimistletud
  • Üldiselt inimkeskse suhtumise kujundamiseks
  • Loovus, disain mõtlemise ja probleemide lahendamise võime
  • Võime kriitiline ja analüütiline mõtlemine
  • Kogemused individuaalne ja grupitöö
  • Graafika tarkvara oskusi (Flash, Illustrator, Photoshop)
  • Basic ülesehitamise kogemus füüsilise maketid ja esitlemise mudelid
  • Huvi infotehnoloogia
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Umeå Institute of Design provides five academic programmes focusing exclusively on industrial design and related specializations. Programmes range from Bachelor’s to Master’s and Doctoral levels. We o ... Loe edasi

Umeå Institute of Design provides five academic programmes focusing exclusively on industrial design and related specializations. Programmes range from Bachelor’s to Master’s and Doctoral levels. We offer highly competitive, professional and international industrial design educational programmes supported by exceptional technical facilities and resources. Näita vähem