MA International Business

Üldine

Programmi kirjeldus

MA International Business

See programm on mõeldud nii, et see kajastaks suuremat rõhuasetust multidistsiplinaarse ja rahvusvahelise perspektiivi tulenevad tänase turu arenguid, samuti tööandjate ootus integreerida teoreetilised teadmised ja rakendada oskusi koolitus kaasaegse tööjõudu.

See programm uurib keerukust ja mitmekesisust ettevõtted globaalsel turul ja võimaldab õpilastel arendada oskusi hinnata ettevõtluskeskkonda, milles määratakse kindlaks uued rahvusvahelisi ärivõimalusi ja analüüsides rahvusvahelisel turul ja tööstusharudes. Õpilased tegelevad kriitiliselt analüüsida rahvusvahelise äri ja uurida globaalses kontekstis äri täna.

Toetudes praeguse teadusuuringute ja rahvusvahelise akadeemilise teooria, see programm on suurt rõhku reaalse elu juhtumiuuringute ja professionaalset juhtimist. See programm ei kavatse ainult rongi mõtetes, vaid ka arendada erinevaid intellektuaalse ja praktilised oskused õpilastele, kes saavad seejärel jõustuvad spetsialistid maailmamajanduses.

Programm annab üliõpilastele, kes ei pruugi olla esimese astme äri madalikule ärijuhtimine, järgnesid spetsialiseerunud rahvusvahelise äri kursused.

Eesmärgid Programmi on:

Anda õpilastele teadmisi, oskusi ja teadmisi vaja tegutseda globaalses ärikeskkonnas Et hõlbustada detailne uuring rahvusvaheliste äriorganisatsioonide ja nende juhtimine Et võimaldada õpilastel süstemaatiliselt ja loovalt analüüsida, kriitika ja rakendada teadmisi ja mõistmist keerulise rahvusvahelise äri ja juhtimise küsimusi Et võimaldada õpilastel omandada, kohaldatakse ja eristada kõige olulisemad uurimismeetodeid, tehnikaid ja vahendeid analüütiline, loov ja intellektuaalse viise Et ehitada suhtlemisoskus, nii et oleks võimalik efektiivselt suhtlema erinevate spetsialistide ja rakendada lahendused ja tõhusalt, suurendades seeläbi tööalast potentsiaali.

Kursuse sisu

Õpilane on kohustatud õppima järgmised kohustuslikud kursused. Finants-ja juhtimisarvestus (15 ainepunkti) E-logistika ja International Supply Chain Management (15 ainepunkti) Globaalse strateegia analüüs ja praktika (15 AP) Rada Spetsialiseerumine Projektijuhtimine (30 ainepunkti) Global Business Ja Jätkusuutlikkus (30 ainepunkti) Global Networks ja innovatsiooni aasta (30 ainepunkti) Sihtasutused stipendium ja Teadusministeerium (15 krediiti) Inglise ärikeel akadeemilistel eesmärkidel - 4. tase Juhtimine ja Leading inimesed üle Cultural Borders (15 ainepunkti) International Marketing (15 krediiti)

Riiki sisenemise nõuded

pplicants peaks olema: Hea kvaliteediga asjakohased kraadi tunnustatud ülikoolis või kõrgkoolis (vastab UK 2.2 või uuem).

  • Kutsekvalifikatsiooni tunnustamise

    See programm annab õpilasele liikmete Chartered Management Institute.

Karjäär võimalused

Lõpetajad võivad jätkata võimalusi juhtimise rahvusvahelised ettevõtted, väikese või keskmise suurusega eksportijad, kohaliku või keskvalitsuse ametkondade ettevõtluse arendamise, konsultatsioonifirmad ja meediaettevõtted. Mõned meie lõpetajate liitunud ABN AMRO, Accenture, CNN, Hertz ja Kerry Foods Management.

Viimati uuendatud apr 2016

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Loe edasi

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Näita vähem
London , Rochester + 1 Rohkem Vähem