Master in International Industrial Project Management (MDIPI) (koos ICAI School of Engineering)

Master110

Comillase piiskoplik ülikool ja Gestamp pakkuda see uuenduslik MA rahvusvahelises projektijuhtimise autotööstuses, ühendades akadeemilist tööstusliku ja rahvusvahelistumise kogemus.

Universidad Pontificia Comillase ja Gestamp pakuvad seda Magister et reageerida vajadusele arendada spetsialistid, kes puutuvad kokku rahvusvahelise projektijuhtimise autotööstuses.

Sissepääs

Student Profile

Viimased lõpetajate soov ehitada karjääri rahvusvahelises projektijuhtimist. Kandidaadid peaks olema dünaamiline, openminded inimeste soov alustada ja arendada rahvusvahelist karjääri.

Nõuded

  • Hiljuti kooli lõpetanud insener, haldus- ja ärijuhtimise ja teiste ülikooli kraadi, mis on seotud projektijuhtimisega.
  • Hea akadeemilise rekord.
  • B2 Inglise tasandil vastavalt Euroopa keeleõppe raamdokumendi.
  • Professionaalne ja isiklik kogemus, keelte, suhtlemisoskust ja võimet töötada meeskonnas on positiivselt kaaluda.

Meetodid ja eesmärgid

Eesmärgid

  • MA International Industrial Project Management valmistab osalejad integreeritud haldamise tööstusliku projektid globaalne, väga keerulises keskkonnas; läbi väga praktiline lähenemine, mille projekti juhtimise põhialused on koos tõeline projektijuhtimise töökogemust Gestamp on taimede maailma.
  • Master annab osalejatele sügava teadmisi projektijuhtimise peamisteks tehnoloogiaid, tootmistehnoloogia, ärijuhtimise ja inimressursse; rakendada erinevaid projekte.
  • Master keskendub kõigi muutujate rahvusvahelise projekti juhtimise, samuti see õpetab, kuidas integreerida projektijuhtimise strateegia ja äriprotsesse.
  • Master ühendab akadeemilise kvaliteedi inseneri (Comillase ICAI) ja äri (ICADE Business School) tööstuslikku ja rahvusvahelistumise kogemus Gestamp.

Toetused ja rahalist abi

Ülikool kui institutsioon katoliku kiriku pühendatud kõigile ühiskonna liikmetele, pakub erinevaid toetusi ja rahalist abi oma õpilastele, et aidata õppekulude ja tagada võrdsed võimalused põhineb individuaalsetele vajadustele igale õpilasele.

See abi on pärit otse ülikooli, alates panuseid Comillase-ICAI Ülikooli sihtasutuse fond of Church Toetused, mitteautonoomsed aluse kandidaadid preestriks ja muude organisatsioonide ja üksikisikute.

Õpilased Ülikooli on õigus saada samasuguseid hüvitisi kui teised Hispaania üliõpilased seoses kooli kindlustus, ametlikud ja muud toetused.

Stipendiumid (rahastatud Gestamp):

Rahalist abi on kättesaadav tudengitele, kes paistavad silma tänu oma saavutustele, akadeemilist või rahalist vajadust.

Praktika, kus stipendiumi (sponsoreerib Gestamp):

Töökogemus ühel Gestamp's Taimed kogu maailmas.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 35 kursust Universidad Pontificia Comillasis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
15,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi