MA International personalijuhtimise (täistööajaga)

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks seda muidugi?

See kursus aitab teil arendada arusaamist sellest, kuidas ja miks inimressursside poliitika ja tavad on erinevad üle maailma. Sa uurib, kuidas rahvusvahelised ettevõtted nende probleemide lahendamiseks.

Kursus võimaldab teil neid teemasid kriitiliselt. Samuti julgustab sind mõtlema konkreetsemalt, oskused hallata rahvusvahelises kontekstis.

Programm annab teile:

 • hea arusaam teoreetilisi arutelusid ja poliitika küsimustes, mis mõjutavad personalijuhtimise globaalses kontekstis
 • teadlikkust erinevate võimalike riiklike ja piirkondlike mudelite haldamiseks inimressursside globaliseerunud majanduses
 • kallinemise mõju kohaliku kultuuri- ja institutsionaalsete tegurite kohta tavadele ülemaailmsete organisatsioonidega
 • hea praktilise oskused hallata rahvusvahelises kontekstis
 • arusaam sellest, kuidas rahvusvahelised organisatsioonid saavad paremini mobiliseerida mitmekesist tööjõudu

Sa õppida

Õppekava annab hea tasakaalu teooria ja praktika vahel.

Sa kohustuvad sissejuhatav HRM klassi alguses Semester 1, et valmistada sind tuum klassid, mis järgivad. See klass hõlmab HRM mõisted ja funktsioone, nagu:

 • laadi HRM
 • inimesed ja nende roll organisatsioonid
 • värbamise ja valiku töötajad
 • inimeste juhtimise töökohal, sealhulgas: motivatsioon ja töökoha suhted; kasu ja eeliseid; koolitus ja arendamine tööjõud

Research report

Ajal Semester 2, saate toota rühma aruanne põhineb organisatsiooni küsimus rahvusvahelise tähelepanu. Abi on antud osakonna pääseda organisatsiooni täielik aruanne.

Väitekiri

Magistranti ka täielik väitekirja heaks teema koos rahvusvahelise tähelepanu. Seda tehakse ajavahemikul juunist augustini.

Rajatised

Strathclyde Business School on üks suurimaid institutsioone omalaadne Euroopas. See on umbes 200 akadeemilise personali ja üle 3000 täistööajaga üliõpilased.

Osakondade ja eriüksused tegema koostööd, et pakkuda dünaamilist täielikult ümar ja mitmekesine programm spetsialist ning valdkondadevahelist kraadiõpet.

Õppejõud

Kursus on õpetanud maailmatasemel õppejõud tuginedes tipptasemel teadusuuringuid.

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Autasud kraadi või samaväärne, mingil määral teema.

Õpilastele, kelle emakeel ei ole inglise, saavutada vähemalt järgmised keeleoskuse tase inglise keele, püütud viimase kahe aasta jooksul, mis on vajalik:

 • IELTS 6,5 minimaalselt 5,5 iga kriteeriumid

Tuleviku taotlejad peavad meeles pidama, et eespool kujuta miinimumnõuetele ning et nende nõuete ei garanteeri vastuvõtmisest käigus.

Pre-Magistriõpe ettevalmistuskursus

Pre-magistriprogrammi on ettevalmistuskursus rahvusvahelistele üliõpilastele (non EU / UK), kes ei vasta riiki sisenemise nõuded magistrikraadi University of Strathclyde. Pre-Magistriõpe programm pakub progresseerumine arvu kraadi võimalusi.

Et leida rohkem infot kursuste ja pakutavaid võimalusi külastada isc.strath.ac.uk või helistada täna +44 (0) 1273 339333 ja arutada oma hariduse tulevikku. Võite täita elektroonilise taotluse vormi. Et küsida täitke päringuvorm ning rääkida üks meie mitmekeelse Student registreerimine nõustajate täna.

Karjäär

Nagu lõpetanud selle programmi, mida võiks töötada organisatsioonide nagu:

 • globaalne hargmaiste
 • Valitsus
 • globaalne valitsusvälised organisatsioonid, nagu Rahvusvaheline Tööorganisatsioon (ILO) ja UNICEF

Viimased lõpetajate osakonna saanud töökohti erinevaid juhtiv rahvusvaheliste organisatsioonide, sealhulgas:

 • IBM
 • Ümbris
 • Accenture
 • Oxfam
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Loe edasi

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Näita vähem
Glasgow , Ateena , Zürich , Singapur , Dar es Salaam , Manama , Kuala Lumpur , Petaling Jaya , Muscat , Muscat , Dubai , Abu Dhabi , Milano , München , Pekingi , Toulouse + 15 Rohkem Vähem