MA Jooga ja meditatsiooni traditsioonid

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Osalemisviis: täistööajaga või osalise tööajaga


Temaatilised komponendid ja piirkondadevahelised perspektiivid sobivad õpilastele tavaliselt järgmiste huvide ja / või püüdlustega:

 • Jooga ja meditatsiooni kogenud praktikud, kes soovivad saada sügavamat arusaama nende traditsioone kujundanud ajaloolisest ja kultuurilisest kontekstist.
 • Psühholoogia taustaga õpilased, kes soovivad omandada teadmisi meditatsiooni ja teadlikkuse kohta oma kliinilises töös.
 • Üliõpilased, kes kavatsevad jätkata teadusuuringuid, mis võivad hilisemas etapis hõlmata doktorikraadi omandamist ja karjääri kõrghariduses.
 • Õpilased, kes soovivad teha karjääri või ametialast tegevust, mille jaoks on vaja põhjalikke teadmisi Aasia jooga- ja meditatsioonitraditsioonidest.
 • Õpilased, kes soovivad nende traditsioonide akadeemilist uurimist täiendada oma isikliku kogemusega.

See aste uurib jooga ja meditatsiooni päritolu ja ajaloolist arengut Indias ja Tiibetis iidsetest aegadest tänapäevani. See sobiks jooga / meditatsiooni õpetajatele, praktikutele, usuteaduse üliõpilastele, aga ka neile, kes on psühholoogia taustast huvitatud teadvusteraapiast.

Saadaval on täiskoormusega ja osalise tööajaga õpe.

Moodulid töötavad:

 • Esmaspäeva õhtu: 5.00–7.00
 • Kolmapäev: 11.00-1.00, 1.00-3.00, 5.00-7.00

Selle magistriprogrammi temaatiline, kuid piirkondadevaheline fookus edendab erinevate traditsioonide akadeemilist uurimist, rakendades mitmesuguseid piirkondlikke perspektiive. Selle tuumiküksus uurib jooga- / meditatsioonipraktika keskmes olevaid metoodilisi aluseid. Sellesse MA-sse integreeritud spetsialiseerunud komponendid on korraldatud platvormiks edasistele (MPhil / PhD) kraadiõppe uurimistöödele; programmi üldisemad komponendid pakuvad neile üliõpilastele, kes ei kavatse doktoriõppega tegeleda, põhjalikku sissejuhatust jooga ja meditatsiooni traditsioone kujundanud füsioloogilisse dünaamikasse, doktrinaalsetele alustele, ajaloole, piirkondlikule kontekstile ja teoreetilistele eeldustele. Seega pakub programm õpilastele (a) põhjalikke teadmisi jooga ja meditatsiooni taustast ning mõistmist nende päritolust Vana-Indias; b) edasijõudnud jooga- / meditatsiooniteemade uurimise ja kirjutamise oskused, tuginedes nii esmastele (tõlkes) kui ka sekundaarsetele allikatele; c) arenenud oskused loengutes käsitletavate teemade tutvustamiseks ja edastamiseks.

Selle magistriõppe programmi kõigi nelja kursusega seotud lugemismaterjale levitatakse suures osas veebiressursside kaudu. Essee esitamine toimub kas paberkandjal või elektrooniliselt.

Struktuur

Õpilased peavad täitma 120 ainepunkti magistriõppe moodulit lisaks kohustuslik väitekiri (60 ainepunkti).

Dissertatsioon

 • Väitekiri jooga ja meditatsiooni traditsioonidest

Põhimoodul

 • Jooga ja meditatsioon: perspektiivid, taust ja metoodikad

Kohustuslikud moodulid

 • Budistlik meditatsioon Indias ja Tiibetis
 • Jooga päritolu ja areng Vana-Indias
 • Vana-India usundid
 • Jooga ja meditatsioon Jaina traditsioonis

ja

Programmi kokkutuleku kinnitamiseks valige loendist kraadiõppe avatud valikud moodulid väärtusega 30 ainepunkti.

Tähtis märkus

Programmis lehel olev teave peegeldab kavandatud programmi struktuuri antud akadeemilise istungi vastu.

Sisseastujad ja taotlused

Sellele kursusele saate kandideerida veebipõhise taotlusvormi kaudu.

Meie eesmärk on hinnata taotlust tervikuna ja esitada otsus 5-nädalase aja jooksul. Ülemeremaade üliõpilased, kes nõuavad 4. astme viisat ja soovivad liituda SOAS peaksid meeles pidama, et viisataotluste esitamine võib võtta mitu nädalat, seega peaksite taotlema nii kiiresti kui võimalik.

Taotluse kaalumine

Enne otsuse vastuvõtmist vaadatakse läbi kogu taotlus, sealhulgas ärakiri ja viited. Seetõttu soovitatakse teil esitada täielik taotlus koos viidete ja ärakirjaga (kui see on nõutav). Mittetäielik taotlus lisab otsustusprotsessis märkimisväärseid viivitusi.

Õpilased saavad oma taotluse kinnituse. Iga taotlust kaalutakse hoolikalt ja kuigi proovime vastata nii kiiresti kui võimalik, palume õpilastel siiski oodata vastuse saamist viie nädala jooksul pärast nende saamist.

Kandidaate, kes on saadaval Ühendkuningriigis, võidakse kutsuda vestlusele. Akadeemiliste töötajate puudumine (või õppepuhkusele minek) võib mõjutada otsuste vastuvõtmise aega.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema esimese või hea teise klassi autasud bakalaureuse kraadi Suurbritannia ülikoolis või sellega samaväärses õppeaines, mis vastab järgitavale programmile. Ligikaudse võrdlusena võiks öelda, et samaväärse USA ülikooli bakalaureuseastme hindepunkt on keskmiselt vastavalt 3,3 või 3,5, sõltuvalt sellest, milline ülikool antakse. Kui taotlejal ei ole vastava eriala bakalaureusekraadi, võidakse tal enne magistriprogrammi sisenemist nõuda kvalifikatsiooniaasta või üheaastase diplomi läbimist. Arvesse võib võtta ka asjakohast töökogemust. Üksikutel kursustel võivad olla konkreetsed sisenemisnõuded, seetõttu on soovitatav lisateabe saamiseks tutvuda kraadiõppe prospektis.

Inglise keele sisenemise nõuded

Minimaalne ülemise teise klassi autasu kraad (või samaväärne).

Rahvusvahelised üliõpilased

EL-i ja rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks, kes vajavad viisat, aktsepteerime tingimusteta riiki sisenemise tulemuste saamiseks mitmete riikide kvalifikatsioone, samuti mitmesuguseid rahvusvahelisi kvalifikatsioone ja teste.

Kui nõutakse 4. astme sissesõiduviisat, võib vaja minna SELT-i, näiteks UKVI IELTS. Seetõttu soovitame kõigil 4. astme viisaõpilastel valida esimese abinõuna UKVI IELTS akadeemiline test.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. Näita vähem
London , Singapur + 1 Rohkem Vähem