Määral on võimalik saada

Humanitaarteaduste magister

KESTUS

2 aastat

Keeled

Inglise

ECTS punkti

120

Programmi kirjeldus

  1. Rahvusvahelise juhtimise uue magistriõppe programmi eesmärgiks on arendada tulevasi spetsialiste, kes suudavad välja arendada leidlikke ja uuenduslikke oskusi ning suudavad edukaid võimalusi dünaamilises rahvusvahelises keskkonnas. See magistriõpe rahvusvahelises juhtimises pakub võimalust laiendada oma kogemusi, süvendades oma teadmisi rahanduse, inimressursside, tegevuse ja turunduse seas teiste strateegiliste valdkondade, kõik esitatud rahvusvahelises kontekstis. Rahvusvahelised juhtimisalased teadmised ja oskused on välja arendatud akadeemiliselt rangete kursuste ja erinevate interaktiivsete õpetamismeetodite kaudu.

  2. Väikeettevõtete majandusteadus ja juhtimine on uus õppekava, mida pakutakse meie osakonna õpilastele, Erasmuse programmis osalevatele rahvusvahelistele üliõpilastele ja teistele kolmandate riikide õpilastele. Üks selle programmi eripära on selle rahvusvaheline iseloom. Kõik loengud toimuvad inglise keeles. Õppimine nagu kultuuridevaheline grupp on suur eelis. See võimaldab õpilastel luua kontakte kasulik oma tulevast karjääri. See võimaldab neil omandada praktilisi teadmisi, kuidas juhtida väikest ettevõtet turbulentses keskkonnas. Erilist rõhku pannakse Euroopa Liidu struktuurides tegutsevate väikeettevõtete (VKEde) majandusele ja juhtimisele.

Riiki sisenemise nõuded

Bakalaureuseõpe, bakalaureuse kraad (õigus, majandus, juhtimine). Taotlejad peaksid esitama tõendid oma inglise keele oskust koos tõendiga üks järgmistest tunnustatud inglise keele testi: FCE, CAE, TOEFL või samaväärne.

Kontakt

TEADUSKOND juhtimise ja ökonoomika Gdansk University of Technology Aadress: ul. G. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, Poland

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 8 kursust Gdansk University Of Technology (Politechnika Gdańska)is »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
2,500 EUR
semestris
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi