MA KOOSTIS

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe - muusikakompositsioon on mõeldud edasijõudnud üliõpilaste muusikakompositsiooni loomisoskuste edendamiseks ja doktoriõppesse vastuvõtuks ettevalmistamiseks. Programmis rõhutatakse meedia, sealhulgas orkestri, koori, bändi ja / või kammermuusikaansamblite, suuremahuliste teoste kompositsiooni valdamist. Põhineb kindlal bakalaureuseõppe muusikakraadil, arendab magistrikraad muusikateooria võimeid, sealhulgas analüütilisi, foneetilisi, kirjalikke, klaviatuuri- ja pedagoogilisi oskusi. Programm arendab edasi Lääne muusikaajaloo ja kirjanduse laiust ja sügavust. Õpilased peavad kirjutama lõputöö kompositsiooni.

VASTUVÕTMISNÕUDED

  • Ametlik transkript (id)
  • 3.0 GPA
  • Kolm soovituskirja
  • Originaalkompositsioonide portfell
  • Karjäärieesmärkide avaldus
  • Jätka

TULEMUSED / EESMÄRGID

Kompositsioonid

Õpilased koostavad valminud kompositsioonide kogumi.

Komponeerimine

Õpilased demonstreerivad ja rakendavad kompositsioonitehnikat uute teoste loomiseks, sealhulgas muusikaline stiil ja struktuur.

Analüüs

Õpilased analüüsivad muusikat erinevatest stiilidest ja stiiliperioodidest ning edastavad tulemusi kirjalikus ja suulises vormingus.

Kirjandus

Õpilased oskavad ära tunda, tuvastada ja analüüsida erinevate ajalooliste perioodide, riikide ja heliloojate esinduskirjandust.

Teatis

Õpilased on võimelised edastama teadmisi muusika kompositsioonist, teooriast ja muudest aspektidest, nagu seda tehakse klassiruumis ja eraõpetuses.

Suuline eksam

Õpilased kaitsevad lõputöö kompositsiooni suulises eksamis enne kolme või enama muusikateooria ja kompositsiooni teaduskonna paneeli. Täiendavate põhjalike eksamiteemade hulka kuuluvad muusikateooria ja muusikalugu.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The College of the Arts is a vibrant arena of study and professional practice encompassing the visual, performing, and design arts. Our concert halls, theatres, and galleries bring the creative collab ... Loe edasi

The College of the Arts is a vibrant arena of study and professional practice encompassing the visual, performing, and design arts. Our concert halls, theatres, and galleries bring the creative collaboration of students and faculty to the mainstream of campus cultural life. In our facilities, integrated learning experiences and research blend professional practice and academic investigation. Internships and other off-campus experiences enhance career entry. Näita vähem