See magistriõpe keskendub keele keerukusele, sellele, kuidas inimesed seda õpivad ja kasutavad, ning igapäevase keelekasutuse erinevat tüüpi variatsioone. Radboud University keeleõppes on tugev empiiriline fookus. Te uurite tegelikke keeli olukordades, kus seda tegelikult kasutatakse, ja ainult oma tähelepanekute põhjal, sõnastatakse teooriad, mida tuleb andmetega testida. Sel moel avastate keele rikkust.

Programm

  • Magistriõppe programm on üles ehitatud järgmiselt:
  • Kolm peamist kursust (15 EÜ)
  • Kaks kõrgemat kursust kaheksa (10 EÜ)
  • Kollokviumi seeria (5 EÜ)
  • Internatuur (10 EÜ)
  • Magistritöö (20 EÜ)

805_RU-Student-dormitories.jpg

Eksperdid

Lingvistika magistriõppe üliõpilane leiab ennast keerulises uurimiskeskkonnas. Radboud University keele- ja lingvistikaeksperdil on tugev rahvusvaheline maine. Nad on spetsialiseerunud keele varieerumisele ja keelelisele mitmekesisusele, keele tüpoloogiale, teise keele omandamisele, viipekeelule, samuti optimaalsele suhtlemisele ja keele tõlgendamisele.

Maailma juhtiv teadustöö

Viimasel ajal oli meie Radboud University lingvistikaalane uurimus ülemaailmse ülikooliklassi numbris 1. Maailma ülikooli edeturgude keskus (CWUR) avaldab maailma parimad ülikoolid aastas. Keeleteaduse valdkonna valdkonnaga kaasasime meie teadustöö nimekirja. Uuringud ja haridus on Nijmegenis tihedalt põimunud: loengutes ning teadustöö praktikavõimaluste ja ülesannete kaudu saavad õpilased tutvuda keeleteadusuuringute viimaste arengutega.

Laiendatud võrk

See programm on tihedalt seotud keeleõppe keskuses läbi viidud uuringutega. Radboud keeleeksperdid teevad tihedat koostööd ka teiste ülikoolilinnakutes asuvate instituutidega, sealhulgas Max Plancki psühholoogingiinstituut (MPI) ja Dondersi aju, tunnetuse ja käitumise instituut (DIBCB). Teie internatuuri ajal kaasatakse teid sellistesse instituutidesse. Võite ka teha rohkem põllu-uuringuid ja saada kasu meie ulatuslikest võrkudest. Sel moel on meie magistriõppe üliõpilased osalenud Boliivia, Indoneesia ja Austraalia teadustöös. Kakskümmend protsenti meie magistriõppest on väljaspool Euroopat.

Karjääri väljavaated

See programm on suurepärane lähtepunkt kas doktorikraadi või professionaalse ametikoha jaoks. Meie lõpetajad on kaasatud PhD projektidesse Nijmegenis ja mujal maailmas. Ainult Radboud University meil 20 doktorant. Lõpetajad töötavad ka poliitika kujundamisel ning haridusinstituutide, teise keele haridusega tegelevate organisatsioonide, piirkondlike keeleinstituutide ning valitsuse ja pärandi organisatsioonide teadlastena.

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Bakalaureusekraad:

Lõpetatud bakalaureusekraad lingvistikas või keeltes

Selleks, et seda magistriõppesse lubada, on vaja lõpetatud bakalaureusekraadi keeleteaduses. Üliõpilased, kellel on bakalaureusekraad teatud keeles, nagu saksa või hollandi keel, või bakalaureusekraad kommunikatsiooni- ja infoteaduste alal, võivad samuti olla täidetud, tingimusel et nad on edukalt läbinud vähemalt 30 EÜ väärtust tegelikke keeleteaduse kursusi (näiteks keeleoskuse kursused). , ärge arvestage). Eksamikomisjon hindab, kas teie keeleline taust on registreerumiseks piisav.

2. Keelenõuded

Fluency inglise keeles, nii kirjalikult kui ka räägiti. Hollandi bakalaureusekraadi või VWO diplomi inglise keele emakeelena kõnelejad vajavad ühte järgmistest:

  • TOEFL skoor on ≥ 600 (paberil põhinev) või ≥100 (internetipõhine) ja ≥ 22 alamkirjeldus
  • IELTS skoor on ≥7,0 (üldine sagedus) ja ≥6,5 (kirjutamine)
  • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem
  • Teadusülikooli bakalaureusekraad inglise keele ja kultuuri valdkonnas.

Kvaliteedimärgis

See programm võeti hiljuti Madalmaades "Parimad programmid" Keusgecid Magistriõpe 2016 (Magistriprogrammi juhend).

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 30 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud March 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja mitte-EMP-i üliõpilasele 11 471 eurot
Deadline
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date

Master's programme in Linguistics