Keeleteaduse magistriõpe keskendub keele uurimisele nii teoreetilistel kui ka funktsionaalsetel lähenemisviisidel. Meie dünaamiline õppekava ühendab põhiuuringud keele struktuuris (fonoloogia, morfoloogia, süntaks, semantikad) koos praeguste lähenemisviisidega sotsiolingvistikas, keele omandamisel, psühholingvistika, keelekontaktide, maailma inglise keeltes, ohustatud keelte ja keelealase dokumentatsiooni, diskursuse analüüsi ja identiteediuuringutega.

Meie hoolikalt kavandatud õppekava annab õpilastele tugeva aluse uuringus ja inimkeele mõistmisel geneetilise, psühholoogilise ja sotsiaalse süsteemi ning võrgustike lähenemisviisina. Me õpetame üliõpilasi kriitiliselt uurima ja analüüsima maailma nende sees ja nende ümbruses - oskusi, mida saab rakendada õpetamisele, õppekavade arendamisele, ettevõtluskultuuridele, õiguslikule kontekstile, kultuuridevahelisele kommunikatsioonile, kohtuekspertiisi, tehisintellektile, kirjastamisele, nõustamisele, kõnepatoloogiale ja lapse arengule . Teadmised sellest, kuidas ja miks me kasutame keelt, toovad meid lähemale mõistmisele, kes me oleme ja kuidas me suudame oma maailmale mõjutada.


Programmi hüvitised

Üliõpilased, kes astuvad reisi distsipliini meisterlikkusele, teevad seda mitmesugustel põhjustel: karjäärivõimalused või muutused, uudishimu ja õppimise armastus, eneseteostus ja lõppkokkuvõttes isiklik täitmine. Meie keeleteaduse kraadiõppe programm on ainulaadne, rõhutades professionaalse karjääri ja isikliku kasvu keele struktuuri ja funktsiooni analüüsi. Kursuste ja praktilise uurimistöö kaudu saavad õpilased teadmisi:

 • keele olemus ja struktuur
 • keele analüüsimise ja dokumenteerimise põhimõtted ja meetodid
 • keele, mõistuse ja tunnetuse vahelised suhted
 • keele omandamise ja mitmekeelsuse olemus ja protsess
 • keele ja kultuuri, rahvusliku, sotsiaalse ja isikliku identiteedi vahelised suhted
 • keele roll kui kultuuridevahelise mõistmise vahendaja
 • kuidas rakendada oma uusi teadmisi erinevatele kutsealadele

Lingvistika magistriõpe valmistab ette ka üliõpilasi doktoriõppes ja lingvistika, antropoloogia, hariduse, psühholoogia ja muude seotud valdkondade uurimistöös.


Karjäärivõimalused

Keeleteaduse magister on sotsiaal- ja käitumistealaste karjääride tunnustatud vara. See suurendab teie karjäärivõimalusi järgmistes valdkondades:

 • Tehnoloogia: kõne tuvastamise, teksti kõnesünteesi, tehisintellekti, loodusliku keele töötlemise ja arvuti abil vahendatud keeleõppe töö.
 • Keelte säilitamine: ohustatud keelte dokumenteerimine ja säilitamine, kirjaoskuse programmide koostamine, kultuuripärandi säilitamise dokumentide tõlkimine.
 • Haridus: õpetage inglise keelt ja muid keeli, arendage keeleõppe õppekava, õpetage õpetajaid, disaini hindamist.
 • Kolledži / ülikooli õpetamine: kasutage oma kraadi, et õpetada keeleteaduse kursusi kolledžites ja ülikoolides.
 • Kirjastamine: asetage toimetamine, avaldamine või kirjutamine.
 • Reklaam ja branding: reklaamitunde ja marginimede arendamine.
 • Valitsusasutused: välisteenistuse, riikliku julgeolekuameti, haridusministeeriumi, kaitseministeeriumi, FBI või CIA töö.
 • Film ja teater: luu keelte, treeningmärke ja rõhumärke.
 • Konsulteerimine: muutke keele ja suhtlemise konsultandiks sellistes valdkondades nagu seadus või meditsiin.


Kraadi nõuded

12 kursust / 36 tundi kursuste tööd; Kumulatiivne 3,0 GPA keeleteaduse kursustel, mis ei sisalda rohkem kui 2 klassi C; edukat lõpetamist ja suulist kaitset lingvistika Capstone muidugi või väitekirja.

Nõutavad kursused

Lingvistika magistriõppe lõpetamine

Õpilased võivad valida, kas täita oma MA kraadi kas Capstone Kogemus või Thesis Seminar. Mõlemad võimalused hõlmavad õpilasi hindamiskomponendis, mis tõepäraselt käsitleb ja hindab nende teadmisi ja oskusi keeleteaduses ja rakenduslingvistikas. Õpilased on läbinud 9 nõutavat kursust B-keskmise või kõrgema tasemega ning on saanud oma kraadiõppe nõustaja nõusoleku, enne kui registreeritakse nurgakivi või väitekirja.

Nurgakivi

Keeleteaduse MA nurgakiviks on kaks komponenti. Esimene on nurgakivi loomine (vt nurgakivi kursuste loendit). Teine komponent on 20-minutiline ettekanne, mis põhineb NEIU üliõpilasümpoosionil või lingvistika osakonna õpilaskolokviumil.

Nurgakivi annab üliõpilastele ainulaadse võimaluse integreerida oma MA keeleteaduse haridus ja näidata põhjalikke teadmisi lingvistika kohta. Õpilased viivad lõpule oma nurgakivi teadustöö, näidates, kuidas nende arusaamine paljudest keelealastest alapiirkondadest, mis on nõutud kursustel, on asjakohased nurgakivi kursuse ja paberi sisu osas. Selle nurgakivi kogemuse toode on uurimisraamat, mis sobib konverentside esitamiseks ja / või avaldamiseks.

Thesis Option

Õpilased töötavad kolmekümne keeleteaduse teaduskonna komisjoniga alusuuringute läbiviimiseks ja väitekirja kirjutamiseks. Õpilased on täitnud 9 nõutavat kursust B-keskmise või kõrgema tasemega ning on saanud enne kraaditundide registreerimist oma kraadiõppe nõustaja nõusoleku.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 17 kursust Northeastern Illinois Universityis »

Viimati uuendatud Oktoober 23, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
14,547 USD
Riigisisesed / naaberriigid: 404,11 dollarit / krediidi tunnis. Väljaspool riiki: 808,22 dollarit / krediidi tunnis. Tasud: 71 USD
Deadline
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – July 15. International applicants – June 15
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – April 1. International applicants – March 1
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – July 15. International applicants – June 15
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – November 1. International applicants – October 1
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – July 15. International applicants – June 15
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – November 1. International applicants – October 1
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – April 1. International applicants – March 1
End Date