Keskkonnajuhtimise magister

Kui olete huvitatud keskkonna, energia ja tehnoloogia valdkonnas ja soovid on magistrikraadi keskkonnatehnika, siis magistriprogrammi Environmental Engineering, "BEE", on teie võimalus! Järgmisel saadaval taotlemise tähtaeg, sügis 2017 ülestunnistusi, algab 15. detsember 2016 ja lõpeb 25. jaanuar 2017 kell 15:00 GMT + 2.

Programm Outline mesilaste

Ulatus magistriprogrammi Environmental Engineering (BEE) on 120 EAP = 2 akadeemilise aasta = 4 akadeemilist mõttes. Õppekavad kahe BEE uuring valikud (ESCP me) koosneb 4 moodulist: Basic Module, 30/30 EAP; arenenud moodul, 30/20 EAP; täiendav moodul, 30/40 EAP ja magistritöö moodul 30 EAP. Vaata linki üksikasjad ja näited kursused olid: Aktiivne BEE uuringuid alustada septembril (pärast orientatsiooni perioodil augustis), on sügissemestril 1. õppeaasta peamiselt sissejuhatav Basic moodulkoolitused. See moodul moodustab alust programmi õpitulemused. Ajal 1. kevadsemester ja 2. aasta sügissemestril Advanced ja täiendav moodulkoolitused annab erialast aluseks üliõpilase erialal objekti, tema / tema uuring valik. Lisaks professionaalne praktiline koolitus toimub suvekuudel vahel 1. ja 2. uuringu aastat, näiteks ülikooli reseach üksus või reaalses elus töö, kus õpilased leida avatud tööturul. On 3. Mõiste (sügissemestril Uurimisrühma 2. aasta), jätkas Täpsem / Täiendavad moodulkoolitused kaevama sügavamale ala valitud uuring valik.

Lõpuks ajal 4. perspektiivis (2nd kevadel), magistritöö projekt annab õpilasele hea touch tulevikus karjääri. Magistritöö projekt on sõltumatu uurimisprojekti valminud viimase etapi peaaines uuringud. See hõlmab näiteks kirjanduse otsingud, kogumine uurimistöö materjalid, nende analüüs ja kirjalikult lõputöö jms Magistritöö projekt hõlmab ka kirjalikult tähtajaga Test. Autor magistritöö ja küpsus Test üliõpilane näitab, et ta / ta võib tulla uurimismeetodeid, kasutamine allikas materjalide ning teadusliku kirjutamise tema / tema valdkonnas. Teema doktoritöö projekt võib varieeruda erinevates valdkondades keskkonna ja / või tootmistehnika.

Rahvusvaheline magistriprogrammi Environmental Engineering, "BEE"

BEE, magistriprogrammi in Environmental Engineering, on kaheaastase magistriõppe programmi 120 ECTS, mis põhineb keskkonna, protsessi ja tsiviilehitus teemasid. Keel rakendamine kahe BEE uuring valikud (viisiku Energy Systems ja puhtama tootmise "ja" Vesi ehitus ") on inglise keeles. Bee Õppekava on multidistsiplinaarne, sealhulgas uuringuid energiasüsteemide ja säästvate tehnoloogiate, uurimismeetodeid, puhas tootmismeetodeid, vesiehituse, vesi ja keskkonnaküsimused, keskkonnatehnika, tootmistehnika jms

BEE uuringud hõlmavad teemasid valdkondades loodusvarade poolest rikas suure majandusliku väärtuse ökoloogiliselt tundlikku laadi. Kasutamine selliste vahendite nõuab nii keskkonnasõbralikum protsessid tööstuses ning innovatiivseid meetmeid keskkonna kaitseks ja taastamiseks. Need on vajadused BEE programm annab lahendusi harides keskkonna inseneride oskusi lahendada keskkonnaprobleeme ja väljakutseid nii lokaalselt ja globaalselt.

BEE on integreeritud riiklikku magistriprogrammi Environmental Engineering poolt korraldatud uuring Field of Process and Environmental Engineering Faculty of Technology, University of Oulu, Soome, kahe uuringu võimalusi (erialad), "Energy Systems ja puhtama tootmise" ja "Water Engineering", täielikult inglise keeles. Uuring võimalusi pakkuda teadmisi, kuidas keskkonnaalaste küsimuste energiasüsteemide ja vee inseneri poolt taotluse nõuetekohase tootmise meetodeid, vahendeid ja tehnoloogiaid ning kaitse ja taastamise looduskeskkonnaga, vee ja pinnase reostuse vältimise meetodeid, vee- ja kanalisatsiooni ravi ja jäätmete tehnoloogia.

Lõpetanud profiili

Astmelise BEE õpilastele antakse kraad Master of Science in Technology, valdkonnas Environmental Engineering, teaduskonna of Technology, University of Oulu. Lõpetanud on teadusliku lähenemise keskkonnakaitse ja loodusvarade majandamine ja oskusteabe teadus- ja rakendusuuringute tööd nii tööstuse ja akadeemiliste ringkondade. Nad saavad siseneda tööturule eksperdid keskkonnatehnika oma valitud uuring variant perspektiivi ja oskusi, et mõista rahvusvahelises kontekstis keskkonnaküsimustes. Lõpetajad on võimelised töötama erinevate keskkonnaga seotud tegevusalad, kohalike ja piirkondlike avaliku halduse, samuti keskkonna asutused või uurimisasutused, mitte ainult piirkonna, vaid ka rahvusvahelise ülesandeid.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
University of Oulu

Vaata veel 14 kursust University of Ouluis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
10,000 EUR
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school