MA ühenduse Archaeology

See kursus annab teile võimaluse osaleda kogukondlikud projektid, keskendatud juhtumiuuringud ja rakendusuuringuid. Sa kaalub kogukond arheoloogia erinevaid kohalikke ja kohalikku konteksti. Teie uuringud julgustab teil suhelda ja õppida erinevaid arheoloogia projekte ja organisatsioone. Kursus aitab arendada teadmisi, oskusi ja võrgustikke, mis aitavad teil oma karjääri.

Tarnitakse paindlikult läbi ülikooli baasil ja online-õppe kursus on mõeldud neile juba töötavad selles sektoris, samuti need, kes soovivad siseneda. Uuringud toetavad meeskond spetsialist juhendajad ja hästi arenenud ja varustatud virtuaalne õpikeskkond. Sa võidavad muid rajatisi ja vahendeid, nagu University College 's Arheoloogia labor ja meie suvine Archaeological Field kooli programmi.

Loomulikult pakub auhinnad aspirantuur, aspirantuur või täieliku magistrikraadi ühenduse Archaeology.

&nbsp


Mis siis uurib

Oma esimesel aastal, siis uurib Contemporary Issues moodul, millele järgneb Arheoloogia ja ühendused, Professional Practice ühenduse Arheoloogia ja teadustöö oskusi. Need osakoormusega õppivate võtab Contemporary Issues, ja kas Arheoloogia ja ühenduste või kutsetegevuse ühenduse Archaeology.

Ajal oma teise aasta, siis toota väitekirja. Teie doktoritöö koosneb lõplik moodul muidugi neile täites magistrikraadi. Üliõpilasi, kes õpivad osakoormusega liikuda onto kas Arheoloogia ja ühenduste või kutsetegevuse ühenduse Archaeology, pluss teadustöö oskusi.

Kui õpite osalise tööajaga üliõpilased siis tavaliselt lõpule magistrikraadi oma kolmandal aastal, ettevõtja Doktoritöö moodul.See on kulminatsioon õpinguid ja võimalus uurida oma huve pärand hariduse valdkonnas.

&nbsp


Riiki sisenemise nõuded

Sa pead saanud või muul viisil ette ennustada, et saada, mida tavaliselt Bakalaureuse kiitusega diplom koos vähemalt väiksem teise klassi kiitusega (või samaväärne).

Lisaks peavad kõik õpilased peavad maksma 44 £ eest suuremat avalikustamist alates karistusregistrite büroo. Edukas suuremat avalikustamist on vaja enne alustamist käigus.

BG on pühendunud juurdepääsu ja osaluse laiendamine ja me järgima ranget poliitikat mittediskrimineerimise.

&nbsp


Hindamine

Me kasutame mitmesuguseid erinevaid hindamise vältel, sealhulgas esseed, mõju aruanded, ressursside pakki, teadusuuringute portfelli ja väitekirja.Me toetame teid selles töös kombinatsiooni abil ülikooli baasil ja at-kaugõpe, loengud, külastused ja seminarid, samuti arutelu ja koostoime kaudu virtuaalne õpikeskkond.

 

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 2 kursust Bishop Grosseteste Universityis »

See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Start Date
aug 2020
Duration
2 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date