MA Kommunaaltehnika ajalugu kell TÜ Füüsika Instituudi raamatukogu annab akadeemiliselt täpne keskkond, kus õpilased arendada oma akadeemilise uurimistöö ja kirjutamise oskusi ning saada sügav mõistmine aiad ja maastike toestavad maailmas ja sajandeid.

See kursus on eriti kasulik lõpetajatele, kes on läbinud esimese astme seotud teema, aga ka arhitektide ja aednike soovivad süvendada oma teema teadmisi või lisada serva oma elulookirjeldus.

Õppetöö toimub kell TÜ Füüsika Instituudi raamatukogu, kus suurt rõhku juhendaja-õpilase suhtlemist klassis. Toimub ka rõhku praktiline koolitus, mille istungeid muuseumid ja raamatukogud ning külastuste aiad Londonis.

Kursus sisaldab vabatahtlik valdkonnas reis Rooma ning Tivoli kevadel koos külastada Vatikani, Villa Borghese ja Villa Adriana seas mitmeid muid suurepärane ajalooline kultuurimälestisi.

Kursuse struktuur

Kursus toimub töötavad täistööajaga üle ühe aasta. Õppetöö toimub neljapäeviti 10:00-17:00 ja on jagatud kahte poolest. Kolmandaks ametiajaks on pühendatud väitekirja ettevalmistamisel ja kirjutamisel.

Õpilased peavad täitma põhilisi moodul 1 core moodul 2 (valides kolm võimalust seitsme ette) ja tuum moodul 3 - 15000 sõna väitekirja, et antakse täies MA. Siiski on erinevaid võimalusi õppida paindlikult:

  • Need, kes soovivad seda loomulikult osalise tööajaga suudaks moodulid 1 ja 2 (õpitakse muidugi) esimest aastat ja 3. moodul, väitekirja, oma teisel aastal
  • Moodul 1 võib toimuda nii eraldiseisva üksuse diplomi, krediit, mille saab hoiustatud peaks üliõpilane soovivad täiendada MA hiljem (toimub ettenähtud aja jooksul) Palun küsida lisateavet.

Hindamine

MA on hinnatud läbi essee ja eksamid ja uuenduslike vormide hindamise aluseks on praktiline töö, mis peegeldab selle ettevõetud inimõiguste valdkonnas, sealhulgas juriidiliste aruannete, meedia projekti, ja mõnitama rahastamise ettepaneku. Klassi osalemine moodustab ka osa MA hinnangu.

RAHASTAMINE

Kirst Fondi Paljutõotav Õpilased

Kool on võimalik pakkuda kaks SAS Studentships kaudu Coffin Fondi Paljutõotav õpilased. Aastal 2015-16, auhinnad on £ 12,500 katta õppemaksu ja panuse hoolduskulud (vajaduse korral) ning antakse kaks üliõpilast, kes on silmnähtavalt silma paistnud oma bakalaureuse kraadi.

Sobivus: peamine kriteerium, mille taotlused on hinnatud on akadeemiline väärtus. Edukas kandidaat erakordne kvaliteet tõendab eelmise akadeemilise saavutus üliõpilaste tasemel, kus tasumata märk saavutatud viimase aasta projekti / väitekirjade. Edukad taotlejad on reaalne ja tõendatav huvi ettevõtja magistrikraadi School of Advanced Study. Lisaks auhinnad on avatud üliõpilastele, kes on:

  • Self rahastatud ja asukohta Ühendkuningriigis, Euroopa Liidu (EL) või välismaal;
  • Õpib täiskoormusega või osalise tööajaga kuni kaks aastat;
  • Ettevõtja meistrikursused, mis tahes teemal (välja arvatud MRes, kaugus

Õppimine, PgDip ja PgCert). Selleks, et taotleda SAS studentship (Coffin Fund) Koolis, peate uurimiseks rakendatud siin. Täiendavat informatsiooni SAS kraadiõppesse, palun vaadake magistriõppes või instituudi veebilehed, ja siis teave selle kohta, kuidas rakendada.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 1 kursust University of London, School of Advanced Studyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,250 GBP
£ 13,900.00 ülemere õpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev