kommunikatsioon

Side Program Department of Organizational Sciences ja kommunikatsiooni pakub nüüd Master of Arts kommunikatsioonijuhtimise. GW MA Kommunikatsiooni juhtimine uurib süstemaatiline planeerimine, rakendamine, järelevalve ja ülevaatamine kommunikatsiooni sõnumeid ja protsesside (sh tehnoloogia ja võrgud) piires ja organisatsioonid. Programmi eesmärk on rahuldada mitmekesine bassein õpilaste erineva karjääri püüdlusi selles kasvav valdkond, ja on ainus aste omataoline Washington, DC, metroo piirkonnas.

Õpilased arendavad oma probleemide lahendamine, strateegiliste otsuste tegemisel ja kirjalik ja suuline nõustamisoskustele vältel interdistsiplinaarne programm. Lõpetajad on hästi varustatud, et silma paista kommunikatsiooni juhtimise eesmärgid, näiteks:

 • efektiivsem juhtimisel;
 • parem liikumine oluline side;
 • suurem töötajate rahulolu;
 • tugevama kaubamärgi tuntust ja
 • kasumi kasvu.

MA programm valmistab õpilasi kavatseb jätkata doktoriõppesse side ja sellega seotud erialadel, nagu rahvusvahelised suhted organisatsiooni teadused ja inimeste tervisele. Praegune GW üliõpilast võib saada 10% õppemaksu soodustust ja on tingimusele GRE hinded loobuda.

GW asukoht südames DC annab õpilastele ainulaadse juurdepääsu rikkalikule valitsuse ja meedia agentuurid, konsultatsioonifirmad ja muud märkimisväärsed organisatsioonid, mis suurendavad kraadiõppe kogemus.

Vastuvõtutingimused

Õpilased taotlevad kraad kandidatuuri peab vastama sissepääsu nõuded GW Kolumbia College of Arts and Sciences. Bakalaureusekraadi koos B keskmine (või samaväärne) alates akrediteeritud kolledžis või ülikoolis on tavaliselt vajalik. Eelistatud on sissepääs antakse taotlejatele tugeva akadeemilise Volituste ja asjakohane bakalaureuse ettevalmistamine. Kõik taotlejad peavad võtma Graduate Record läbivaatamine (GRE).

Mis nõunik ja Dean heakskiidu, kuni kuus krediidi tundi kursuste võib aktsepteerida üleandmise krediiti.

Täidetud taotlus tuleb esitada otse Kolumbia College of Arts and Sciences, sealhulgas:

 • Official GRE General Test hinded (Institutsionaalne kood 5246). Loobutakse taotleja, kellel on JD, MD r Ph.D.
 • Official TOEFL testi tulemused üliõpilastele, kes on pärit riikidest, kus inglise keel ei ole ametlik keel või need, kellel ei ole kraadi akrediteeritud USA institutsioon. (Minimaalne 550 või 80 IBT; institutsionaalse kood R5246)
 • Täidetud taotluse vorm
 • Taotluse esitamise lõiv (tagastamatu). Vaata ülikoolilõpetajate vastuvõtu kodulehel Sobilike tasumisest vabastamine.
 • Ametliku ärakirja igast kolledži või ülikooli osalenud. Mitteametlik ärakirju tuleb üles laadida oma online-avaldus. Euroopa Liidu ärakirju on vaja ainult need taotlejad, kes on pakkunud vastuvõtu. Kui ärakirju on muus keeles kui inglise keeles, inglise keelde tuleb ette. Ingliskeelne tõlge üksi tuleb üles laadida oma taotluse.
 • Kaks soovituskirja
 • Avalduse eesmärk. Essee 250 - 500 sõna, riik oma eesmärgi ettevõtja kraadiõppe oma valitud valdkonnas. Kaasa oma akadeemilise eesmärke, teadusuuringute huvid ja karjääri plaanid. Samuti arutavad oma seotud kvalifikatsiooni, sealhulgas kollegiaalne, professionaalne ja ühiskondlik tegevus, ja muid olulisi saavutusi ei ole nimetatud taotluse kohta.
 • Praegune CV
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 19 kursust The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019