MA konfliktide analüüsi ja lahendamise

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülikooli Kunstide ja sotsiaalteadused on teinud olulisi investeeringuid, et arendada Conflict analüüsimine ja lahendamine Program et eesmärk on anda magistri tasemel haridust Türgi ja välisüliõpilaste. Kooskõlas filosoofia ja missiooni Ülikooli Programmi eesmärk on võtta piirkondliku juhtima toetada rahu sõlmimise ja konfliktide ennetamise kava kohapeal.

Algatatud Fall 2000 magistriõppesse Conflict analüüsimine ja lahendamine on järgmised sihid ja eesmärgid:

 • Esitades õpilastele analüütilise perspektiivi, mis võimaldab neil määratleda objektiivsed parameetrid ning tajutav ja psühholoogilise konteksti konfliktid
 • Varustada õpilased teoreetiline arusaam ja praktilised oskused konfliktide lahendamisel, et aidata neil juhtida konflikti olukordi loovalt ja konstruktiivselt. Erinevad lähenemisviisid konfliktide lahendamisele ja juhtimise meetodite kasutusele võetakse, nagu läbirääkimiste, vahenduse, probleemilahenduse tehnikad ja jälgida kahe diplomaatia
 • Julgustamine õpilastel rakendada oma konfliktide lahendamise tausta seotud poliitiliste küsimuste lahendamine või valitsuste vahel, organisatsioonide, kodanikuühiskonnale, või ettevõtted.
 • Rahvusvahelise mõõtme programmi peab muutuvas laadi diplomaatia külma sõja järgse ajastu.

Selles kontekstis Programmi kohtleb erinevates raamistikes konfliktide lahendamise vahendina õppida ja luua alternatiivseid välispoliitika võimalusi. Ülikooli Kunstide ja sotsiaalteadused on kindlalt otsustanud jätkata nende eesmärkide tõhusal moel läbi hoone rahvusvahelise institutsionaalse võrku, samuti strateegilisi liite ülikoolide ja valitsusväliste organisatsioonide esindajad.

programmi tulemused

 1. Arendada võimet kasutada kriitilist, analüüsi ja mõtlemine ja põhjendused
 2. Mõelda sotsiaalseid ja eetilisi kohustusi oma / tema professionaalse elu.
 3. Omandada kogemusi ja usku levitada projekti / teaduslike väljundite
 4. Töö vastutustundlikult ja loovalt kui indiviidi või liikmena või juht meeskonnast ja multidistsiplinaarne keskkond.
 5. Suhtlemine tõhusalt suuline, kirjalik, graafiline ja tehnoloogilised vahendid ja olema pädevus inglise keeles.
 6. Sõltumata jõuda ja omandada teavet ning arendada kallinemine vajadust pidevalt õppida ja ajakohastamine.
 7. Arendada põhjalikke teadmisi teooriaid, kontseptsioone ja uurimismeetodite valdkonnas ning rakendada neid teadustöö kavandamise ja andmete analüüsi.
 8. Hinnata majandusliku, sotsiaalse ja poliitilise keskkonna globaalsest, riiklikul ja piirkondlikul tasandil.
 9. Tea, kuidas pääseda kirjalikke ja visuaalne, põhi- ja teabeallikad, mõistete ja andmeid erinevatest allikatest arendamisel distsiplinaar- ja interdistsiplinaarne analüüs.
 10. Analüüsige praegused püsivad konfliktsituatsioone rõhku tajutav ja kultuurilisi aspekte sotsiaalsete konfliktide.
 11. Uuringute läbiviimiseks allikate konflikti ja võimalikku konflikti lahendamise meetodeid nagu vahendamine, kolmanda osapoole sekkumine, ühistu otsuste tegemisel, rahu tagamisel, track-kaks ja kodanike diplomaatia kasutada erinevates sotsiaalsetes kontekstides.
 12. Kavandada ja rakendada konflikti lahendamise protsessis seotud poliitiliste küsimuste vaidlusi või hulgast inimrühmi, valitsuste, organisatsioonide, kodanikuühiskonna või ettevõtted.
 13. Arendada ja toetada argumente erinevaid vorme, sobiva ja küsimustele ja kasutades tõendeid.

Sisseastujale

Õpilased kohaldatakse programmi soovitavalt peaks olema taust sotsiaalteadused. Academic, samuti töökogemust Euroopa seotud valdkondades on teretulnud, kuid mitte nõutav. Valmib humanitaar-, loodusteaduste ja tehnoloogia osakonnad võivad kehtida ka meie programmi, aga need võivad olla kohustatud võtma mõningaid täiendavaid ettevalmistuskursuste, enne kui nad lõpule kraadi nõuetele.

Taotlused kraadiõppe programme on hinnanud Sisseastujale komitee asjakohane programm. Sissepääs on lõpule heakskiitmist seotud Graduate School eestseisuse soovitust Sisseastujale komitee ja taotlejale teatavaks.

Taotlejad võivad olla kutsutud kirjalike eksamite ja / või intervjuud. Kõik kirjalikud eksamid ja intervjuud toimuvad inglise keeles. Türgi ja rahvusvahelisi taotlejatele, kes on välismaal ja ei saa osaleda kirjalikud eksamid ja / või intervjuud, intervjueerivad Skype'i kaudu.

Rakendused rahvusvaheliste taotlejad välismaal õppimise kehtivad ainult pärast heakskiitu ja tunnustust viimase lõpetas kõrgkooli ja õppima Türgi Kõrghariduse Nõukogu. Kontrollimine jõutakse Ülikooli.

Türgi kandidaadid on lõpetanud kõrgema välismaal peaks esitama tõendi samaväärsuse Türgi Kõrghariduse Nõukogu.

Application Dokumendid ja nõuded:

 1. Hetkel taotlusvorm: Kandidaate saavad taotleda mitme programmi kaudu online-süsteemi. Eraldi taotlus tuleb täita iga programmi, mis kandidaadi soovib rakendada.
 2. Ametliku ärakirja: pitseeritud ametliku ärakirja poolt väljastatud Student Affairs üksus taotleja eelmise ülikoolis tuleb esitada. See dokument peaks näitama kursuste ja saadud hinded taotleja
 3. Kaks soovituskirja: Need tuleb kas esitada elektrooniliselt või lähetatud kinnises ümbrikus. proovi kiri
 4. Üks Foto: Üks foto on vaja. Kui pilt on juba lisatud elektroonilise taotluse, see ei ole vajalik.
 5. Statement of Purpose: Taotlejad on oodata esitada avalduse eesmärk viidates programmi nad taotlevad, et. Rakendused Conflict analüüsimine ja resolutsioonid, Cultural Studies, European Studies, ja politoloogia ei võeta arvesse ilma avalduse eesmärk.
 6. Kirjalikult proovi: Taotlejatel peaks esitama kirjalikult proovi nagu essee, artikkel, lõputöö jms Rakendused Conflict analüüsimine ja resolutsioonid, Cultural Studies ja Euroopa uuringud ei võeta arvesse ilma kirjalikult proovi.
 7. Tulemus Graduate Program Sisseastumiseksamist Taotleja peab esitama ühe järgmistest eksami tulemuse manustamise ajal. Rakendused ilma kehtiva eksami tulemust ei arvestata. Koopiaid hinded on heaks kiidetud taotluse, kuid eksemplaris tuleb esitada sisseastumisel ja kursusel.
 8. Inglise keele eksami tulemus Certificate: Kuna õppekeel Sabancı Ülikool on inglise keel, on taotleja kohustatud esitama skoor üks inglise keele hinnangu eksamid. Tunnustatud eksamite ja minimaalne nõutav punktisumma: TOEFL IBT - 87; KPDS / UDS / e-YDS / YDS -73; PTE Academik -73; CAE - B; CPE - C. Koopiaid dokumentidest on heaks kiidetud taotluse; aga originaale nõutakse registreerimisel puhul vastuvõtu. Pärast testi kuupäev, TOEFL IBT hinded kehtivad 2 aastat; PTE Academic hinded kehtivad kaks aastat; CAE ja CPE hinded kehtib 3 aastat; e-YDS, YDS, KPDS ja UDS hinded kehtivad 5 aastat.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Sabanci University is a leading university in Turkey which provides a fully English education backed by a world class faculty. One of the top research universities in the region, SU is the place to be ... Loe edasi

Sabanci University is a leading university in Turkey which provides a fully English education backed by a world class faculty. One of the top research universities in the region, SU is the place to be with its strong scholarships, extensive exchange opportunities across the world, and innovative model of education that gives students full freedom in choosing their area of study after enrollment. Näita vähem