See magistrikraadi juhib ekspertabi töötajate kehtestatud maine valdkonnas. Juhendajateks on paljude teadusuuringute huvid ja nad on aktiivselt kaasatud Nottingham Crime Research Unit ning uurimise keskus ja vähendamine vihakuritegude. Need eriüksused asuvad jagunemine ja läbi kõrge kvaliteediga kohaldada kriminalistika ja kriminaalõiguse teadus.

Loomulikult pakub eristavaid teoreetiline ja poliitika orienteeritust kriminoloogia. Rõhuasetus poliitika on spetsiaalselt pakkuda rohkem erialase asjakohased programmi magistrandid tasemel õpet, mis veelgi olulisem, et õpilased otsivad poliitikale orienteeritud karjääri siseministeerium, valitsuse ametisse piirkondade, kohalike omavalitsuste ja kuritegevuse ja häire vähendamist koostöö .

Kriminoloogia meeskond kutsub regulaarselt tuntud eksperdid ja spetsialistid, et ülikooli anda ülevaate oma erialaseid teadmisi ja kogemusi. Past kõlarid lisanud komissar Paul Giannasi, programmijuht Risti-Governmental Hate Crime strateegia ja Len Jackson, OBE Ajutine esimees Independent Politsei Kaebused komisjonile.

Miks valida MA kriminoloogia?

 • Gain kriitiline ja asjatundliku analüüsi kriminoloogia, kriminaalõiguse ja kuritegevuse vähendamine.
 • Lõpetaja on lai erialase asjakohased ja poliitika suunitlusega, teadmisi kuritegevuse ja vastuseid kuritegevuse, toetudes näiteid kogu maailmas.
 • Kuulda kutsutud eksperdid ja spetsialistid, kes annavad ülevaate oma erialaseid teadmisi ja kogemusi.
 • Arendada kriitilist teadlikkust praeguse filosoofiline, teoreetilisi ja metodoloogilisi probleeme, arutelusid ja teadmisi, mis kujundavad distsipliini.
 • Parandab elukestva õppe oskuste ja isiklikku arengut viisil, mis võimaldab lõpetanutel vastu sõltumatu ja läbimõeldud lähenemine oma õppimise ja aidata kaasa kuritegevuse vähendamisele ja kogukonna ohutuse.

Karjäär

See kursus valmistab õpilasi minna jätkata erinevaid professionaalse karjääri kriminaalõiguse seotud tööd kas seadusega, äri- või kogukonna vabatahtliku sektori. Omandamine konkreetse kriminalistika teadmisi, koos laia ülekantavaid oskusi nagu võime teostada ja hinnata teadusuuringute, on hindamatu neile, kes otsivad tööd kiiresti laienev poliitika hindamise.

Muidugi suurendab ka karjäärivõimalused, mida praegu töötavad valdkonnas ja on eriti väärtuslik õpilased otsivad tööd kriminaalõiguse asutuste tegutsevad riiklikul, piirkondlikul ja kohaliku omavalitsuse tasandil, näiteks:

 • Kodukontor
 • politseijõududele
 • kohaliku omavalitsuse
 • kuritegevuse ja häire vähendamine partnerluse ja nende ekvivalentide kogu maailmas.

Riiki sisenemise nõuded

 • Bakalaureuse kraadi võrdub UK bakalaureuse autasustatakse diplomi (tavaliselt 2.2 või eespool)
 • Taotlejad ilma sellise kvalifikatsiooni loetakse individuaalselt, kuid on vaja, et näidata, kuidas nende kogemusi ja teadmisi võimaldaks neil õppida seda muidugi magistri tasemel oma isiklik avaldus.
 • Ei viidata tuleb taotledes selle käigus.

Tasud ja rahastamine

Teavet tasude ja võimalikke rahastamisvõimalusi külastada www.ntu.ac.uk/s3fees

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 11 kursust Nottingham Trent University School of Social Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi