MA kujutava kunsti ja visuaalse kommunikatsiooni disaini

Üldine

Programmi kirjeldus

Saamine MA määral Visual Art ja Visual Communication Design koolilõpetaja programm hõlmab 4 semestri pikk range uuring, mis ühendab stuudios kunsti, disaini- või teoreetiline uurimus nende valdkondadega seotud, ja mis moodustavad kolm peamist lugusid programmi. Aste nõue on täielikult liigendatud stuudio projekti või kirjaliku teoreetilise väitekirja, mis keerleb sidus päringu mõiste või teema, mida saab rakendada, et vähemalt üks kolmest uurimisvaldkonnad programmi, ja kes seega lõplikult valmima toode tuleb esitada žüriile lõpus uuringud.

Kuigi üliõpilased võivad jääda ainult ühele kolmest peamisest lood eespool märgitud, tõttu suurenenud olemus hübridisatsiooni üldises valdkonnas kunsti, disaini ja sellega seotud teooria me ka ette näha hübriid projektid / kirjutatud teesi, mis levis ise välja üle kaks või enam nendest valdkondadest, või ühendada teadmised ja meetodid ning need uudsed tulemused, mis elada nende ristmikel.

Meie teaduskonna koosneb väike, kuid tugevalt pühendunud isikute rühm, kelle toodang ja tunnustust ka ulatub rahvusvahelisel areenil kunsti, disaini ja teooria; ja märkimisväärne hulk neist võib tunnistada, et hübriid teadmisi ja huvi valdkondades, mis asuvad aadressil lähenemise punktid mitu seotud, kuid siiski selge, valdkondades.

programmi eesmärgid

VACD magistri programmi eesmärk on Põhiidee nii Sabancı Ülikool ja VACD magistriõppe programm, mis on teha läbi nii valdkondades nagu projekteerimine koos teoreetilise uurimistöö. Sellega seoses programmi on rangelt põhineb multidistsiplinaarne alused õpilastega julgustada erineva huvi valdkondades. Õpilased on toimetatud tööd kolmeks suuremaks valdkonnaks lõpetades kas teoreetiline teesi, näituse või arvutipõhist projektis.

programmi tulemused

 1. Arendada võimet kasutada kriitilist, analüüsi ja mõtlemine ja põhjendused
 2. Mõelda sotsiaalseid ja eetilisi kohustusi oma / tema professionaalse elu.
 3. Omandada kogemusi ja usku levitada projekti / teaduslike väljundite
 4. Töö vastutustundlikult ja loovalt kui indiviidi või liikmena või juht meeskonnast ja multidistsiplinaarne keskkond.
 5. Suhtlemine tõhusalt suuline, kirjalik, graafiline ja tehnoloogilised vahendid ja olema pädevus inglise keeles.
 6. Sõltumata jõuda ja omandada teavet ning arendada kallinemine vajadust pidevalt õppida ja ajakohastamine.
 7. Arendada põhjalikke teadmisi teooriaid, kontseptsioone ja uurimismeetodite valdkonnas ning rakendada neid teadustöö kavandamise ja andmete analüüsi.
 8. Hinnata majandusliku, sotsiaalse ja poliitilise keskkonna globaalsest, riiklikul ja piirkondlikul tasandil.
 9. Tea, kuidas pääseda kirjalikke ja visuaalne, põhi- ja teabeallikad, mõistete ja andmeid erinevatest allikatest arendamisel distsiplinaar- ja interdistsiplinaarne analüüs.
 10. Näita praktiline ja tehniline oskus materjale ja meetodeid, ühe või mitme meedia kujutav kunst.
 11. Näidata teadmisi esindusliku protsesse, kasutades visuaalse samuti helilised materjali keskkondadesse esindatust.
 12. Näita tööoskusi muutmise protsess abstraktne / tekstiline mõisted konkreetsete, audio / visuaalse vormi.
 13. Loe visuaalne tekstide sügavad teadmised kunstiajaloo ja teooria ja võime Lohkva sisu ja vormi visuaalset kujutist nii ajalooline ja teema kontekstis.

Sisseastujale

Taotlused kraadiõppe programme on hinnanud Sisseastujale komitee asjakohane programm. Sissepääs on lõpule heakskiitmist seotud Graduate School eestseisuse soovitust Sisseastujale komitee ja taotlejale teatavaks.

Taotlejad võivad olla kutsutud kirjalike eksamite ja / või intervjuud. Kõik kirjalikud eksamid ja intervjuud toimuvad inglise keeles. Türgi ja rahvusvahelisi taotlejatele, kes on välismaal ja ei saa osaleda kirjalikud eksamid ja / või intervjuud, intervjueerivad Skype'i kaudu.

Rakendused rahvusvaheliste taotlejad välismaal õppimise kehtivad ainult pärast heakskiitu ja tunnustust viimase lõpetas kõrgkooli ja õppima Türgi Kõrghariduse Nõukogu. Kontrollimine jõutakse Ülikooli.

Türgi kandidaadid on lõpetanud kõrgema välismaal peaks esitama tõendi samaväärsuse Türgi Kõrghariduse Nõukogu.

Application Dokumendid ja nõuded:

 1. Hetkel taotlusvorm: Kandidaate saavad taotleda mitme programmi kaudu online-süsteemi. Eraldi taotlus tuleb täita iga programmi, mis kandidaadi soovib rakendada.
 2. Ametliku ärakirja: pitseeritud ametliku ärakirja poolt väljastatud Student Affairs üksus taotleja eelmise ülikoolis tuleb esitada. See dokument peaks näitama kursuste ja saadud hinded taotleja
 3. Kaks soovituskirja: Need tuleb kas esitada elektrooniliselt või lähetatud kinnises ümbrikus. proovi kiri
 4. Üks Foto: Üks foto on vaja. Kui pilt on juba lisatud elektroonilise taotluse, see ei ole vajalik.
 5. Portfolio: Ei ole kunsti uurimine visuaalsete kunstide ja visuaalse kommunikatsiooni Design programmid. Taotlejad selle programmi oodatakse esitama portfellides pdf, CD / DVD, trükised, slaidi või online-formaadis. Rakendused ilma portfellis ei arvestata.
 6. Tulemus Graduate Program Sisseastumiseksamist Taotleja peab esitama ühe järgmistest eksami tulemuse manustamise ajal. Rakendused ilma kehtiva eksami tulemust ei arvestata. Koopiaid hinded on heaks kiidetud taotluse, kuid eksemplaris tuleb esitada sisseastumisel ja kursusel. Türgi ja rahvusvaheliste kandidaadid peavad esitama üks neist eksamid "tulemuste rakendamise ajal: ALES / e-ALES: 55 - võrdne kaal; RKAS: 149 - Kvantitatiivsed
 7. Inglise keele eksami tulemus Certificate: Kuna õppekeel Sabancı Ülikool on inglise keel, on taotleja kohustatud esitama skoor üks inglise keele hinnangu eksamid. Tunnustatud eksamite ja minimaalne nõutav punktisumma: TOEFL IBT - 87; KPDS / UDS / e-YDS / YDS -73; PTE Academik -73; CAE - B; CPE - C. Koopiaid dokumentidest on heaks kiidetud taotluse; aga originaale nõutakse registreerimisel puhul vastuvõtu. Pärast testi kuupäev, TOEFL IBT hinded kehtivad 2 aastat; PTE Academic hinded kehtivad kaks aastat; CAE ja CPE hinded kehtib 3 aastat; e-YDS, YDS, KPDS ja UDS hinded kehtivad 5 aastat.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

With science, technology, and social structures advancing day by day, the world needs more qualified individuals who possess the knowledge and skills required to pursue a career anywhere in the world. ... Loe edasi

With science, technology, and social structures advancing day by day, the world needs more qualified individuals who possess the knowledge and skills required to pursue a career anywhere in the world. Aware of this pressing issue, in 1994 the Sabancı Group decided to establish a "world university" led by the Sabancı Foundation. The seeds of Sabancı University, the Sabancı Group's most comprehensive social responsibility project in the field of education, were sown in the summer of 1995, at a search conference. Right now, Sabancı University is the highest ranked Turkish university in THE World University rankings and only one of the two Turkish universities that rank in the top 500. Sabancı Holding is a strategic portfolio company that focuses on creating value add with the Group’s ecosystem and prioritizes a high-performance culture. Sabancı Group companies currently operate in 12 countries. Sabancı Group has 70 companies and 60.000 employees. These enterprises collectively have also contributed significantly to the development of Turkey’s economy. Sabancı Holding’s own shares, as well as the shares of its 11 subsidiaries, are listed on Borsa Istanbul (BIST) and constitute 8.1% of total market capitalization of Turkish equity market. Näita vähem