MA kujutavas kunstis

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Fine Art kursuse City & tsunftid London Kunstikooli keskendub sügav uurimine oma praktika ja teadusuuringute territooriumidel ja kriitiline raamistikud. Kas te jätkates pärast hiljuti lõpetas Fine Art või uuesti õppima mõne aasta pärast praktiseeriva kunstnik (või töötavad teises seotud valdkonnas), meie eesmärk on aidata teil liikuda oma praeguse positsiooni, et ületada kõik teie ootused. Me ei usu "stiil"; see on kunstikool, kus teie ambitsioonid on üle kuulatud, toetada ja aasta lõpus MA näituse järjekindlalt näitab kaugust meie õpilased on reisinud, tegeledes selle intensiivkursus.

Ühe aasta täistööajaga või kahe aasta osalise tööajaga muidugi on kinnitanud Birmingham City University School of Art; regulaarset kontrolli all Kvaliteeditagamisasutuse ja meie väline eksamineerijad tagada meie jätkuvalt kõrget taset ja tulemusi.

cgas

Sisu ja ülesehitus

Kursus kestab septembrist septembrini kaksteist kuud täiskohaga üliõpilase ja üle 2 aasta osalise tööajaga üliõpilased. Täistööajaga õpilased asuvad suured hästi valgustatud stuudio ruumid Kunstikool, vastupidine Kenningtoni metroojaam, samas osalise tööajaga õpilased on eeldatavasti on oma stuudio baasi juurdepääsu meie töökojad ja muud rajatised. Osalise tööajaga üliõpilased eraldatakse suveateljee ruumid oma viimasel aastal viivad MA näitab, kui lõplik moodul on võetud täistööajaga tempos. Need võivad olla ka võimalik töötada stuudiod juures Kunstikooli lõpus oma esimesel aastal.

Peamine eesmärk muidugi on nii väljakutse ja toetada teid tuvastada, arendada ja täiustada oma individuaalse praktikaga. Hindamine ja kontroll läbi grupi ja individuaalse arutelu laia valikut juhendajad võimaldab kindlaks kriitilised mudelid ning uurimisvaldkondi kohane oma tööd. Kursus koosneb kolmest peamisest tegevusaladel; stuudio praktikas kutsetegevus ja kriitiline esteetika.

Studio õpetamise keskendub konteksti, protsess praktikas ja teostus. Õpetused, grupi kriitika ja nii peer ja juhendaja juhitud sündmusi ja istungite sätestab, et varustada teid praktilisi ja teoreetilisi teadmisi ja kogemusi arenguks vajalike ambitsioonika keha töö, sõlmides avalikul näitusel.

Professional Practice töötoad, külastused ja seminarid tarnitud kunstnikud, kriitikud, galeristidele ja muud kunstimaailma spetsialistid aitavad teil kriitika lähenemist ja ehitada oma strateegiad kutsetegevus säilitada oma kunsti praktikas tulevikus.

Kriitiline Esteetika Seminarid moodustama stuudio arutelu ja kaaluda ajalooliste pretsedentide ja kaasaegse tavasid, teooriad ja arutelusid, toetades teil arendada raamistik oma uuringuid, mis on aluseks kriitiliste Mudel doktoritöö, mis uurib peamised teemad on seotud teie praktikas. Sul on toetavad isikliku väitekirja juhendaja, liikmeks Art ajalood meeskond meie ekspertidest.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejad MA Fine Art eeldatakse tavaliselt on saavutatud, või oodata, et saavutada BA (Hons) kraadi Fine Art või seotud teema.

Taotlejad, kes suudab tõestada samaväärse enne töökogemust võetakse arvesse ka.

Taotlejad, kes ei oska inglise keelt esimese keelena on kohustatud esitama tõendid, et saavutada samaväärne International Inglise keel Testing Service (IELTS) skoor 6,5 või kõrgem, minimaalselt 5,0 kõigis neljas valdkonnas.

Valikukriteeriumid

Me valime taotlejad vastavalt oma võimalustele ja võime näidata, et kõrgel tasemel, et nad on võimelised:

  • Täita sisenemise nõuded
  • Näidata pühendumist ja motivatsiooni teema ja loomulikult
  • Avasta, väljendada ja arendada ideid
  • Loovalt uuringute andmeid ning visuaalne materjal toetada ideed
  • Näidata erinevaid asjakohaseid oskusi ja tehnilisi võimeid
  • Suhtle ideid visuaalselt, verbaalselt ja kirjalikult
  • Self suunata ja hinnata oma tööd

KESTUS

  • 1 aasta täistööajaga
  • 2 aastat osalise tööajaga

Täpsema info saamiseks külastage meie kodulehel.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to City & Guilds of London Art School, a not-for-profit, specialist higher education institution dedicated to teaching and inspiring the next generation of creative professionals. We prov ... Loe edasi

Welcome to City & Guilds of London Art School, a not-for-profit, specialist higher education institution dedicated to teaching and inspiring the next generation of creative professionals. We provide an important alternative to other models of art and craft higher education in the UK. Näita vähem